نظر منتشر شده
۲۴۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 205100
سفارش آیت الله بهجت درباره زیارت عاشورا
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۵۹
آیت الله بهجت در پاسخ به سوالی ضمن تصریح به جایگاه زیارت عاشورا به حکایتی از حالت کشفی که برای یکی از بزرگان در اثر زیارت عاشورا ایجاد شده است اشاره کرده اند.

توصیه آیت الله بهجت به زیارت عاشورا
از آیت الله بهجت پرسیدند: داستان ها و قضایایى از کسانى که پیوسته زیارت عاشورا مى خواندند و به این صورت، متوسل مى شدند، گردآورى و چاپ شده است. نظر حضرت عالى در این باره چیست؟

ایشان پاسخ داده اند که: متن زیارت عاشورا، بر عظمت آن گواه است؛ خصوصا با ملاحظه آنچه در سند زیارت رسیده است که حضرت صادق (علیه السلام) به صفوان مى فرماید: این زیارت و دعا را بخوان و بر آن مواظبت کن. به درستى که من چند چیز را بر خواننده آن تضمین مى کنم: ۱. زیارتش قبول شود. ۲. سعى و کوشش وى مشکور باشد ۳. حاجات او هرچه باشد، برآورده شود و ناامید از درگاه خدا برنگردد.

اى صفوان! این زیارت را با این ضمان، از پدرم یافتم و پدرم از پدرش...تا امیرالمؤمنین (علیه السلام) و حضرت امیر نیز از رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم) و رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم) از جبرئیل و او هم از خداى متعال نقل می کند و هرکدام این زیارت را با این ضمان، تضمین کرده اند و خداوند به ذات اقدس خود قسم یاد نموده که: هرکس این زیارت و دعا را بخواند، دعا و زیارت وى را بپذیرم و خواسته اش هر چه باشد، برآورده سازم.
و از سند او استفاده مى شود که زیارت عاشورا از احادیث قدسى است و همین مطالب، سبب شده است که علماى بزرگ ما و استادان ما - با آن همه مشغولیت هاى علمى و مراجعاتى که داشتند - به خواندن آن مقید بودند تا جایى که استاد ما، مرحوم حاج شیخ محمد حسین اصفهانى، از خداوند خواسته بودند که در آخر عمرشان، زیارت عاشورا را بخوانند و سپس قبض ‍ روح شوند و دعایشان هم مستجاب شد و پس از پایان این زیارت، درگذشتند.

تقید شیخ صدرا بادکوبه ای به زیارت عاشورا
شیخ صدرا بادکوبه اى با تبحرش در علوم عقلى و نقلى، آنچنان مقید به زیارت عاشورا بود که به هیچ عنوان، آن را ترک نکرد و کسى باورش ‍ نمى آمد که ایشان، این چنین پاى بند به عبادات و زیارت عاشورا باشد.
یکى از بزرگان هم نقل مى کردند روزى به قبرستان وادى السلام رفتم، در مقام حضرت مهدى (عجل الله تعالى فرجه الشریف) دیدم پیرمردى نورانى، مشغول زیارت عاشورا است و از حالات او معلوم شد که زائر است. نزدیک او رفتم ؛ حالت کشف براى من نمودار شد و حرم امام حسین (علیه السلام) و زائران آن حضرت را که مشغول رفت و آمد و زیارت بودند، مشاهده کردم! (شرح زیارت عاشوراء و داستان هاى شگفت آن: ۳۳-۳۶.)

سبب آستان بوسی اهل بیت (ع) از سوی شیخ انصاری
مسلمانان در شان اهل بیت (علیه السلام) در غایت اختلاف اند، چنان که در مورد قرآن نیز چنین هستند. برخى آن قدر ضعیف هستند که در بوسیدن ضریح آن ها شک و اعتراض دارند.
آقایى ظاهرا به مرحوم شیخ انصارى که حرم یا ضریح را بوسید، اعتراض ‍ کرد که آقا شما هم؟! برعکس مرحوم دربندى به ایشان گفت: آقا کار شما براى مردم حجت است، وقتى به حرم مى روى، ضریح حرم حضرت ابوالفضل (علیه السلام) را ببوس. شیخ در جواب فرمود: عتبه درب را مى بوسم که گرد و خاک پاى زوار است! در یکى از زیارت حضرت سید الشهداء (علیه السلام) آمده است:
ثم قبل الضریح من اءربع جوانبه. بحار الانوار ۹۸: ۳۳۶؛ اقبال الاعمال: ۷۱۲.
منبع: آینه حقیقت امام حسین علیه السلام در کلام آیت الله بهجت - رحمتى
مرجع : خبرگزاری حوزه
 
۱۳۹۲-۰۸-۲۴ ۰۱:۳۷:۱۰
آستان بوس حرم باش بپرس از در دوست
این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست (1774900) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۲-۰۸ ۱۲:۰۴:۲۲
سلام.بحق زينب سلام الله عليهافرج رابرسان خدايا.وزيارت عاشوراي مداوم نصيبمان بفرما (2110153) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۳-۲۲ ۲۰:۰۶:۴۷
یا حسین شهید (2198847) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۸-۲۴ ۱۲:۴۳:۴۴
سلام برحسین (ع) ویاران باوفایش (1775207) (alef-13)
 
علی حسین ناصری خانکهدانی
۱۳۹۲-۱۰-۰۳ ۱۳:۱۵:۳۹
السلام علیک یااباعبدالله .خدایا بحق حرمت زیارت عاشورا روح پرفتوح ملکوتی ایت الله بهجت راباروح سیدالشهدا {ع}محشور بفرما ومارا دراین دنیا خوار وذلیل نفرما ومارااز شفاعتشون محروم نگردان.برای ظهور حضرت مهدی ال فاطمه صلوات (1861547) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۰-۰۴ ۱۹:۴۵:۵۸
آمین...التماس دعا (1864457) (alef-13)
 
حسین
۱۳۹۲-۰۹-۱۷ ۱۳:۴۷:۴۰
سلام من مدتی است که زیارت عاشورا را می خوانم واقعا خواندن زیارت معجزه میکند حتی برای کسی که بچه نارس بدنیا آورده بود پیشنهاد مداومت خواندن زیارت عاشورا را کردم با اینکه همه قطع امید کرد ه بودنند بچه زنده ماند والان نزدیک دوسالش است (1828575) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۰۹:۵۶:۴۲
سلام ،من یک مشکل دارم که دوست دارم به زودی برطرف بشه ،ایا تنها خواندن زیارت عاشورا در چهل روز کافی است یا اینکه باید دعای علقمه را هم حتما بخوانم ،اگه میشه منو راهنمایی کنید. (4500037) (alef-3)
 
ناجی
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۱۰:۵۴:۵۰
هرکس(دوست یا غیر) هرچه می خواهد بگوید ولی بدان "ای دل اگر علی شفیع محشر است شرم از رخ علی کرده کمتر گناه کن" (1832752) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۲-۰۹-۲۵ ۰۷:۳۵:۲۰
کسی چه می داند؟
شاید یاسین همان یا حسین باشد که بی سر است. (1845368) (alef-13)
 
آنا
۱۳۹۳-۱۲-۱۹ ۰۳:۴۹:۴۶
اشكم در اومد با اين جمله اى كه نوشتى واقعا كسى چه ميداند. همه چيزم فدات اى شاه خوبان يا حسين قربون اسم بى سرت برم من (2732762) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۴:۴۲:۴۷
سلام قشنگ گفتی عالی بود (3465424) (alef-13)
 
اذی
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۵:۳۲:۳۶
ممنون از پیام تون.منقلب شدم.....تا حالا این جمله رو نشنیده بودم.......یاحسین (3465576) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۱ ۱۳:۰۸:۲۸
من آدم مذهبی نیستم ولی ناخودآگاه جمله شما اشکم را درآورد . (4515817) (alef-3)
 
حجت ساوه
۱۳۹۲-۱۰-۱۲ ۱۲:۲۰:۳۶
حسین ع آرام جانم حسین ع روح وروانم حسین ع هستی من حسین ع بود نبودم (1881789) (alef-13)
 
ahmad
۱۳۹۲-۱۰-۱۳ ۰۸:۱۳:۳۰
با عرض سلام خدمت همه خوانندگان گرامی به خصوص جوانها زیارت عاشورا را در هیچ زمانی ترک نکنید چون واقعا زندگی انسان را متحول میسازد .برای تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات بفرستید (1883377) (alef-13)
 
مری
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۱۶:۳۹:۱۹
واقعا همینطوره که آقای احمد میگن. من از حدود 15 سالگی میخوندم نه مداوم ولی اکثرا. و زندگی م و همه چیزم روز به روز خداروشکر عالی میشه طوریکه خودم باورم نمیشه. استقامت و ایمان و رفتارهایی ازم سر میزنه که خودم تعجب میکنم که آیا از من هست .هم در زندگی مادی و هم معنویم اثر گذاشته. بسیار بسیار آرام هستم و اینها طی سالیان سال بدست آمده. خودم امام حسین(ع) دستمون رو میزاره دست انسانهای خوب.کاهش ارزش این گوهر رو همه میدونستن و از آرامش روان برخوردار بودن.. (3372191) (alef-13)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۱۰-۱۴ ۲۳:۲۳:۳۷
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا اباعبدالله
خدایا به حق محمد(ص) و آل محمد(ص) توفیق زیارت عاشورا به همه ی ما عنایت بفرما. (1887722) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۱۱-۲۲ ۰۲:۲۴:۵۳
توفیق اراده میخواد تنها با دعا درست نمیشه (1968905) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۲-۱۰-۲۳ ۱۵:۲۱:۰۱
خدايا توروبه حق اقامون;مولامون سرورمون امام حسين ماروتانبخشيدي نيامرز. براي سلامتي اقاامام زمان صلوات (1906580) (alef-13)
 
نبی لو
۱۳۹۲-۱۱-۰۳ ۱۵:۰۱:۲۹
خدایا ما را کربلایی کن (1927875) (alef-13)
 
رضا قف
۱۳۹۲-۱۱-۰۷ ۱۹:۴۱:۳۸
خداوند تبارک وتعالی ان شائ الله به همه شیعیان امیرالمومنین توفیق خواندن زیارت عاشورا عنایت فرماید وروح بزرگ عارف بزرگ یعنی آیت الله محمدتقی بهجت رضوان الله علیه را با سرورش و مولایش امیرالمومنین علی بن ابی طالب محشور گرداند.من الله توفیق (1935998) (alef-10)
 
شاهد
۱۳۹۲-۱۱-۱۰ ۲۱:۴۶:۵۵
زیارت عاشورا هدیه گرانبهایست از جانب خداوند به شیعیان و محبان آقا امیرالمومنین (ع) و نوکران ابی عبدالله(ع) زیارتی معجزه آسا که تسلابخش قلوب شیعیان است جلسات زیارت عاشورای هفتگی یکی از هیات های شهر ما بود که به لطف خداوند و ارباب ابی عبدالله(ع) و تعدادی از نوکران ابی عبدالله پای من و تعدادی از امثال من که تا خرخره در منجلاب گناه و فساد فرو رفته بودیم و از هیچ معصیتی دریغ نمی کردیم به اونجا وا شد من که روز اولی که وارد هیات شدم از فرط گناه خجالت می کشیدم سرم رو بلند کنم تا مبادا چشمم به بیرق ها و پرچم های مشکی آقا بیفته امروز به برکت زیارت عاشورا و کرم ارباب میکروفن به دست شدم و تو هیات زیارت عاشورا میخونم هیات ما یه هیاتیه که تشکیل شده از جوونها و نوجوون ها وقتی با قدیمی های هیات بیشتر آشنا شدم دیدم اونهام در ابتدا وضعیتی بهتر از من نداشتن اجرشون با ارباب آنچنان محبت و عشق و صمیمیتی نشون من دادند که انگار سالهای ساله منو میشناسن و با من رفیقن جوونهایی هم که تازه واردن وضعیتشون بهتر از وضعیت اولیه ما نیست حالا وظیفه ماست که خدمتگذار اونا باشیم و این کشتی نجات مولا ابا عبدالله الحسین(ع) و برکات زیارت پر فیض عاشوراست و در آخر فقط میتونم بگم الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمومنین علی ابن ابیطالب(ع) (1941701) (alef-10)
 
سيدرضاهاشمي
۱۳۹۲-۱۱-۱۱ ۱۹:۵۲:۲۴
صلوات به روح پاك ومطهر آيت حق بهجت اي كاش ما در بين اين همه اعمال خالصانه آيت الله بهجت حداقل بتوانستيم همين زيارت عاشورا را مداومت به خواندن آن ميكرديم تا ايشات از ما راضي باشند.انشالله (1942663) (alef-10)
 
حسین
۱۳۹۲-۱۱-۱۲ ۲۳:۵۱:۱۳
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد (1945413) (alef-13)
 
الهام
۱۳۹۲-۱۱-۱۷ ۰۰:۲۳:۳۲
الهم صلی علی محمد وال محمد

التماس دعا (1956385) (alef-10)
 
دلشکسته
۱۳۹۲-۱۱-۱۹ ۱۵:۲۳:۰۳
سلام ممنونم از سایت خوبتون ... منم چند وقته زیارت عاشورا رو میخونم ... خیلی زیباست مهر و علاقه به اهل بیت رو در دل بیشتر می کنه ... اما متاسفانه هنوز حاجتم رو نگرفتم دلم شکسته همین طوری اومدم با آیت الله بهجت آشنا بشم دیدم ایشون نظرشون رو راجع به خوندن زیارت گفتن ای کاشک همه بنده های خدا مثل این حاج آقا پاک بودن ای کاشک....خیلی خستم از زندگی خیلی.... بازم توکل میکنم به خدا و اهل بیتش ای کاشک این بار زیارت عاشورا رو خوندم آقا اباعبدالله یه نگاهی به من بنده حقیرش بکنه و کمکم کنه دیگه بریدم از زندگی.... التماس دعا .... (1962689) (alef-10)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۱۱-۲۰ ۰۰:۲۷:۴۴
دل شکسته ها قربشان نزد خداوند بیشتر است .خداوند دوستتان داشته که دوباره شما را خریده وبه آغوش گرم انبیاء راه داده قدرخوتو بدون اگه آرزویی داری ازخدامیخواهم که خیرش رانصیبتان کند واگربه آن نرسیدی بدان که طبق وعده خداوندمهربان بهترازان رادراخرت برایت گذاشته ناامید اززندگی مباش چراکه شیطان رجیم بسیار بسیار نابکار است واز وسایل منحرف کردن مسلمانان نا امیدی است چراکه با این کارمسلمان را ازرحمت پرذردگاز دورمیکنذ .دنیا به هیچ وجهه ارزش اونو نداره که براش غصه بخورید به خداتوکل کن وافکارمنفی را از ذهنت پاک کن . توهمانی که فکرمیکنی پس به چیزهای خوب ومثبت فکر کن موفق وسربلندباشید مارو هم ازدعای خیر بی نصیب نفرمایید
اللهم العجل لولیک الفرج (1963957) (alef-13)
 
مسعود
۱۳۹۳-۰۲-۰۱ ۱۴:۳۴:۰۴
من هم موافقم دوست عزیز به خداتوکل کن که اینقدر مارو دوست داره به خودش قسم هرچی صلاحت باشه میشه (2093406) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۹:۰۶:۵۵
با سلام وادب
وعده ی خدا تخلف ندارد. بنده انقدر با ایمان و اصرار این زیارت را خواندم که خدارو شکر حاجتم را گرفتم. اما از بزرگی می شنیدم باید با صد لعن و صد سلام خوانده شود. انشالله حاجت روا شوید. خیلی التماس دعا (2284666) (alef-13)
 
نوکر اهل بیت
۱۳۹۴-۰۷-۲۶ ۲۳:۰۷:۰۴
کاش همه به حاجتاشون برسن من حقیرم به حاجاتم برسم (3268573) (alef-13)
 
معصومه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۱:۰۲:۳۷
انشاالله مشکلت حل بشه دل شکسته (3968584) (alef-3)
 
آماج غـــــــــــــم ...
۱۳۹۲-۱۱-۲۰ ۱۱:۴۷:۱۲
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علی الحسین الشهیـد
سلام ، چندین سال است که حاجتی دارم اما بر آورده نمی شود . چند بار ختم زیارت عاشورا گرفته و چهل روز خوانده ام اما حاجت شرعی ، عرفی و قانونی ام برآورده نشده است !! با دیدن مطالب توی سایتتون ، باز هم با توکل به خداوند مهربان شروع می کنم ولی قسم به عظمت خداوند اگر حاجتم را نگرفتم دیگر سراغش نمی روم . برام دعا کنید ... (1964582) (alef-13)
 
دیوانه حسین
۱۳۹۲-۱۱-۲۰ ۲۱:۲۰:۱۹
سلام من ترم 3 یا 4 دانشگاه بودم که خواب دیدم به کربلا مشرف شدم و بعد اینکه شش گوشه قبر اقام زیارت کردم اومدم به صحن ایشون و مشغول خوندن دعا بودم که یک اقای سبز پوشی اومد وبه من یک انگشتر بانگین سبز داد و من گفتم اقا این چیه گفت بگیر حلقه نامزدیت :گفتم ولی من نامزد ندارم (اخه اون موقع مجرد بودم
)گفت بگیر اسمش حمید.حدود دو سال از این خواب گذشت ومن کاملا فراموشش کرده بودم تا اینکه همزمان چند تا خواستگار واسم اومد که یکیشون بچه پولدار ویکیش متوسط و اقا حمید هم که بشارت خدا در خواب بود از همه معمولیتر ویک کارمند ساده و از اونجای که در یک خانواده مایه دار بزرگ شده بودم چشمم دنبال پول نبود /با هر سه شون صبحت کردم حمید در جلسه اول با وجود اینکه قبلا عاشق بودم وبه عشقم نرسیده بودم و کلا واسم مهم نبود که با کی ازدواج میکنم ازش تقریبا خوشم اومد و دیگه نفهمیدم چه جوری بله گفتم /روزی که رفتیم واسه خرید حلقه چون از حمید خجالت میکشیدم تصمیم گرفتم زودتر حلقه بخرم که ازش جدا شم برم خونه( راستش ذوقی واسه خرید حلقه با کسی جز عشقم نداشتم که)
یک حلقه با نگین سبز خریدم ولی انگار واسم اشنا بود بالاخره عقد کردیم ولی بازم نمیتونستم دوسش داشته باشم تا اینکه بعد 6ماه یادم از خوابم اومد و دقیقا همان حلقه ای رو که خریده بودم تو حرم اقا بهم داده بودن همانجا از دستم در اوردم ونیت کردم بدم به یکی که میره کربلا بنداز تو ضریع اقا که شبش خواب دیدم بهم گفتن گرو نگهش دار تا اقا بطلبت /از اقا خواستم مهر حمید که خودش حلقه نامزدیش بهم داده بود تو دلم بنداز الان 8سال از اون ماجرا میگذره عاشق شوهرم هستم والان یک پسر بنام امیر حسین دارم وشوهرم یکی از مسولین بالا رده شهرمون و همیشه از خدا شرمنده ام که چی واسم در نظر داشت و من دنبال چی بودم (1965902) (alef-10)
 
آرزو
۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ۲۳:۵۸:۳۴
خوش به حالت با این دل پاکت
التماس دعای شدید (2019444) (alef-13)
 
دیوانه حسین
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۵۳:۳۰
ارزو خانم باور کنید اینا همه بخاطر رابطه خوبی که با اقا داشتم بود نه هیچ چیز دیگه .بخدا هر کس به توسل ب اقا ایمان داشته باشه بی جواب نمیمونه .من به یکی از الطاف اقا نسبت به خودم اشاره کردم شاید باورتون نشه شوهرم حتی پستی که الان داره رو فقط و فقط مدیون اقا حسین .میبینی اقا چیز بد ب عاشقاش نمیده تمام زندگی ما در گرو پست شوهرم بود که اقا واسش درست کرد.من اگر تمام لحظات عمرم واسه اقا اشک بریزم حقش ادا نکردم (2461636) (alef-13)
 
ذذ
۱۳۹۳-۰۱-۱۴ ۲۱:۴۷:۰۱
به نام خدا
خوشابه حالت ،همسر خوب یکی از بهترین نعمتهاست
لطفا برای ازدواج خوب و مطلوب من و خواهران و برادرام دعاکن (2051957) (alef-13)
 
دیوانه حسین
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۴۷:۰۹
انشالله به حق اقا حسین شما و هر کسی که خوشبختیش واسه شما مهم خوشبخت بشین.فقط زیارت عاشورا رو فراموش نکنید (2461627) (alef-13)
 
رشیدرستمی
۱۳۹۳-۰۳-۱۲ ۱۳:۵۲:۵۵
سعی کن به شکرانه این نعمتی که امام حسین به تو داده هرروز زیارت عاشورا را بخوانی ودر صورت امکان مانند بقیه زوار امام حسین در ماه محرم یا صفر با پای پیاده به مرقد ایشان سفر کن (2179631) (alef-13)
 
دیوانه حسین
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۴۱:۲۲
من نه به شکرانه این شوهر بلکه به شکرانه عشق امام حسین که خدا در دلم انداخته هر روز یا شب زیارت عاشورا رو میخونم و هر شب واسش شمع روشن میکنم و در هفته چند بار هم واسش مرثیه و روضه میخونم و براش اشک میریزم .امام حسین تمام سرمایه دنیا و اخرت بنده هستش.و از خدا خواستم تا زنده هستم هر روزم عاشورایی باشه که دعام مستجاب شده.والان هم دارم جواب شما رو میدم شب 6محرم 93میباشد و من مثل سالهای قبل واسم تازگی نداره چون عشق اقا با خونم عجین شده و هرروز من عاشوراست (2461614) (alef-13)
 
دیوانه حسین
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۴۴:۵۴
خدا از دهن شما بشنوه که به من افتخار زایری اقا رو بده که با پای پیاده برم زیارتش چون سال قبل واسه اربعین خواستم برم قسمتم نشد.من مثل بعضیها نا امید نیستم که بگم از بی لیاقتیم .نه اقا دوستم داره میخواد اینطوری واسه همیشه شعله عشقم فروزان بمونه و در حسرت معشوقم باشم. (2461621) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۲۲:۴۸:۱۲
التماس دعا (2515373) (alef-13)
 
عدم
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۲۲:۴۳:۵۹
سلام نمیدونم چند ساله که از خدا حاجتمو میخوام هر راهی رو هم امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم برای من هم دعا کنید (2870576) (alef-3)
 
یاسمن
۱۳۹۴-۰۲-۲۳ ۱۸:۱۳:۳۷
سلام عزیزم خوش ب سعادت ک آقا اینقد دوست داشته (2888187) (alef-3)
 
Mahboub
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۰۴:۰۱
سلام
قربون امام حسین آقا جان به نظر به منم بکن .آقا جان حاجتمو بده .منم حسینی کن .انشالله خدا به منم همسری قسمت کنه که نظر کرده امام حسین باشه . (3969782) (alef-13)
 
رامبن
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۰۰:۳۶:۳۱
خداوندآیت الله بهجت را با سیدالشهدا محشور بگرداند (1989298) (alef-6)
 
غلام امام حسین
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۱۲:۳۲:۳۶
انشاالله بیاری خدا شروع میکنم (1990018) (alef-6)
 
علی
۱۳۹۲-۱۲-۱۳ ۰۷:۱۷:۴۹
ان شاالله اول خدا بعد امام حسین(ع) حاجت همه را بدهد. (2005558) (alef-13)
 
ugd
۱۳۹۲-۱۲-۱۶ ۱۸:۲۷:۱۲
السلام علیک یا ابا عبدالله حسین

ان شاءا.. حاجت همه حاجتمندان علی الخصوص جوانان دم بخت مورد قبول خدا و

ائمه اطهار قرار بگیرد. حاجتی دارم که ان شاء ا... با خواندن زیازت عاشورا برآورده

بشود. (2010918) (alef-13)
 
حسین شمال
۱۳۹۲-۱۲-۱۷ ۲۲:۵۴:۱۱
سلام برادر های من خواهرای من .من جوان 15.16ساله هستم. انشا الاه نمازتون قبول باشه من از ته دل ی چیزی از خدا خواستم که تا شب قدر سال اینده برم کربلا هنوز این اتفاق رخ ندادوضع مالیم زیادخوب نیست. من از برادر و خواهر های خودم که میدونم دل پاکی دارین ازتون میخوام که سرنمازتون برام دعا کنید که برم کربلا تنها ارزوی بزرگم اینه .التماس دعا. (2013031) (alef-13)
 
حسین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۲۲:۱۰:۴۶
هزینه سفرت رو من پرداخت میکنم. فقط اونجا برام دعا کن از خدا و امام حسین بخوا که حاجت محالم برآورده بشه (3781499) (alef-13)
 
یلدا
۱۳۹۲-۱۲-۱۸ ۱۵:۱۹:۲۴
سلام.من یه ادم خیلی بی لیاقتی هستم.بنده ی خیلی گناه کار خدام.خیلی پشیمونم.الان دارم باگریه مینویسم.چی کارکنم ادم بشم چی کارکنم خدامنوببخشه خدابه من بی لیاقت میخوادبچه بده اخه خدامن لیاقت مادرشدنو دارم.فک کنم خدامنوکنارنزده که...16سالمه زندگیم فدای حسین (2014287) (alef-13)
 
یاسمن
۱۳۹۴-۰۲-۲۳ ۱۸:۱۷:۵۲
سلام عزیزم در توبه خدا همیشه به روی هممون بازه فقط کافیه ما قدم برداریم (2888194) (alef-3)
 
زائر
۱۳۹۲-۱۲-۲۰ ۱۷:۰۱:۱۳
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)
من1سال ونیم که ازدواج کردم و الان 4-5 ماهی که قصد بچه دار شدن داریم اما بدلیل مشکل من هنوز نتونستیم یعنی باید از این روش های پر خرج جدید انجام بدهیم که اونم نتیجه ش معلوم نیست من از محرم یه 40 زیارت عاشورا برداشتم تا حاجتمو برا داشتن اولادی خلف و صالح وسالم به واسطه امام حسین (ع) واولادش بگیرم که البته تا الان محقق نشده البته شاید بدلیل خلوص و حضور قلب نداشتنم در خواندن این زیارت بوده اما نا امید نشدم ومجددا یه 40 دیگه زیارت عاشورا برداشتم برامون دعا کنید تا لایق پدر ومادر شدن داشته باشیم و بتونیم فرزاندانی تربیت کنیم لایق سربازی امام زمان(عج) و منتقم خون اربابمون امام حسین(ع) به امید روزی که حاجات همه برآورده بشه و آقامون صاحب الزمان درمان همه دردها ظهور کنند و ما و فرزاندانمان دلدادگی به این اهل بیت کنیم. از همه التماس دعای خیر برای همه دارم. یا علی (2018663) (alef-13)
 
ایمان
۱۳۹۲-۱۲-۲۱ ۰۶:۲۱:۴۴
سلام بر حسین ............... (2019628) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۱۲-۲۳ ۰۱:۵۵:۱۵
من سالهاست که خدا توفیق بهم داده هر شب میخونم احساس میکنم که یه جورایی همه امیدم به همین زیارت عاشوراست.ما که توشه ای ندارم مگه اینکه ۱۴ معصوم وساطت کنند.االهم عجل لولیک الفرج.یا محمد و یا علی (2023864) (alef-13)
 
هدی
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۰۲:۵۶:۴۶
سلام 17 اسفند سال 91حدودا ساعت یک بعد ظهر تلفن همراهم به صدا در اومد که شماره تنها خواهرم فاطمه بود ولی وقتی گفتم بله شنیدم صدای خودش نیست همان دم فهمیدم یک اتفاقی افتاده تا سارا دو.ستش حرفی بزنه گفتم فقط فاطمه زندهست سارا گفت نمیدونم فقط همان لحظه صدای مادرم شنیدم که گفت خدایا دنیا رو بدون فاطمه نمیخوام /موقع رفتن به بیمارستان گفتم یا امام حسین فاطمه چیزیش نشده باشه من تا روزی که زنده ام هر روز زیارت عاشورا میخونم /فاطمه در اثر ضربه شدیدی که به سرش خورده بود به کما رفت به مدت 5 روز و این 5روز به من و خانواده ام هر لحظه اش هزار سال گذشت دوستان حسینی من(هر ساعت دکترش یک چیزی میگفت) ولی سعی کردم تمام این لحظات سخت نا شکری خدا رو نکنم وحتی تسبیح دست میگرفتم و ذکر شکرا لله میگفتم و به خدا میگفتم خدایا تو بزرگی وجان ما هم دست توست اگر خواهرم ازم بگیری بازم شکرت میکنم (شاید باور این حرفها واسه دوستان حسینی من سخت باشه ولی به شهید کربلا قسم اگر ذره ای اقرار کرده باشم)ولی به جوانی خواهرم رحم کن اخه 21 ساله وترم اخر دانشگاه بود یکبار هم به اقا حسین (ع) گفتم اقا جان قربونت برم داغ جوون دیدی داغ علی اکبر و قاسم دیدی میدونی چقد سخت ولی از طرفی میدونستی به زودی بهشون ملحق میشی اگر قرار منم تا فردا بمیرم فاطمه رو ببرید بالاخره به طرز معجزه فاطمه به هوش اومد و بعد مدت کوتاهی مرخص شد ولی عوارض بعد کما خواهر نازم از پا در اورده بود 3ماه تمام مادر مهربانم بالای تختش تا صبح کشیک میداد که مبادا فاطمه تشنج کنه واقعا خسته کننده بود تا اینکه دو ماه بعدش همسرم به مکه مشرف شدن که انجا در عالم رویا یک سبز پوشی بهش میگه به فاطمه بگو فقط بگه یا حسین /بعد این توسل فاطمه با وجود اینکه هنوز بعد گذشت 2سال در تهران تحت نظر دکتر عزیز کتابچی میباشد دوره های ترقی درمان رو طی کردن والان دانشجوی ترم 2کارشناسی ارشد در رشته شیمی هستن و دست تمام اساتید مهربان خواهرم رو در دانشگاه ازاد گرگان بابت همکاریشون میبوسم اجرشون با سیدالشهدا (2025066) (alef-10)
 
هدی
۱۳۹۲-۱۲-۲۶ ۲۱:۵۸:۰۹
مدیر محترم متشکرم قربونت (2030603) (alef-15)
 
علی
۱۳۹۲-۱۲-۲۷ ۰۷:۱۵:۲۲
ان شاالله نصیب همه بشود زیارت عاشورا (2030896) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۲-۱۲-۲۸ ۰۸:۲۹:۳۱
سلام برامام حسین(ع) ویاران باوفایش (2032774) (alef-13)
 
امین
۱۳۹۳-۰۱-۰۵ ۲۰:۳۳:۲۰
خیلی خوبه التماس دعا (2038790) (alef-13)
 
صبور
۱۳۹۳-۰۱-۰۸ ۱۹:۴۶:۵۴
منم چند وقته زیارت عاشورا رو می خونم ولی دعام بر اورده نشده نمی دونم حکمتش چیه؟ (2043331) (alef-13)
 
....
۱۳۹۳-۰۱-۱۲ ۲۳:۰۱:۲۵
اگه فکر می کنی با یک بار خوندن حل می شه تو اشتباهی. اینا همشون نور هستند.
باعث محبت به امیر المومنین میشه . (2049471) (alef-13)
 
رشیدرستمی
۱۳۹۳-۰۳-۱۲ ۱۳:۴۷:۳۴
دوست عزیز زیارت عاشورا را برای زیارت امام حسین (ع) بخوان نه برای استجابت حاجتت اگر برای حاجتی بخوانی که معامله کرده ای و مغبون می شوی از امروز برای امام حسین بخوان نتیجه می گیری (2179614) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۱:۱۷
با سلام وادب
از بزرگی شنیدم که زیارت عاشورا را باید با صد لعن و صد سلام بخوانید. انشالله حاجت روا شوید. التماس دعا (2284672) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۱۹:۱۷:۵۴
به نام خدای امام حسین(ع)
با سلام و ادب

زیارت عاشورا قطعا حاجت دهنده است. وعده ی خدا تخلف ناپذیر است. من حاجت گرفته ام، خدایا بحق عشقی که به این آقا داری همه ی این دوستان را حاجت روا بفرما و مردم غزه و فلسطین را نجات بده. التماس دعا (2284678) (alef-13)
 
ف.ر
۱۳۹۳-۰۵-۱۳ ۱۰:۱۴:۴۰
انشالله التماس دعا... (2285341) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۱۰ ۱۵:۱۷:۳۰
چون با خلوص نیت نخوندین (3359696) (alef-13)
 
داود
۱۳۹۳-۰۱-۱۰ ۱۹:۲۷:۲۰
باسلام وعرض ادب به پیشکاه همه عاشقان ودلدادگان حریم ولایت وحسرت بدلان بندگی محبوب اگربخواهیم همه فرمایشات حضرت آقارادرجمله ای کوتاه وراهگشا بیان کنیم این جمله است مراقب باشید که خداوندعالم مارامی بیندوازنیات ماآگاه است همان خدایی که آفریننده آسمانها وزمین است وعنقریب همه ماانسانها رابرخواهدانگیخت ودرپیشگاه عدل ورحمت اوبایدپاسخگوی اعمالمان باشیم وآنوقت انگشت حیرت به دهان میگیریم که چگونه کوچکترین اعمال ونیات ماثبت وضبط شده گرفتاریهای بزرگ این دنیا بزنگاههای قرب خدا ومابندگان خاکی است وبایدقدراین گرفتاریهارادانست که آنهانقشه خداوندبرای جذب بعضی ازبندگان است ازهمه عزیزان التماس دعادارم (2046132) (alef-13)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۱-۱۴ ۱۶:۰۷:۳۵
سلام بنده حقیر ۱۲ساله که به خواندن زیارت عاشورا مداومت دارم در زندگی شخصیم از لحاظ معنوی ودنیوی برکاتی را میبینم که فکر میکنم به برکت ارباب بی کفنم امام حسین علیه السلام باشه فقط میتونم بگم سعی کنید به خواندن آن با معرفت اگر نتوانستید حداقل فراض آخرسلام بخوانید التماس دعا (2051499) (alef-13)
 
مینا
۱۳۹۳-۰۱-۱۷ ۲۰:۱۵:۵۰
سلام واقعا مری از مطالب زیباتون .من تازه 25 روز است که زیارت عاشورا را شروع کردم ولی به طور عجیبی با آن انس گرفته ام.یا امام حسین خودت بهم رحم کن دستمو بگیر.شما عزیزان هم برام دعا کنید.بازم مممنون (2058724) (alef-13)
 
لعیا
۱۳۹۳-۰۱-۱۷ ۲۰:۱۸:۰۱
خداوندا آیت الله بهجت را با امام حسین محشور بفرما. (2058730) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۱-۲۹ ۲۱:۳۱:۱۶
السلام علیک یا ابا عبدا...با سلام به عاشقان ارباب بی کفن وسلام به شهدای کربلاحدود ده سال پیش در بین خانواده ام بحثی بوجود آمد که در نهایت با آن که من بی گناه بودم به من تهمت ناروایی زده شد و در آن شب شدت آن بالا گرفت تا جاییکه قرار شد فردا صبح اقداماتی علیه من انجام شود من خیلی بی کس و تنها شده بودم همسر و فرزندم هم از من تنفر داشتند شب با بغض گلو و اشک چشم به بستر رفتم تمام بالش من خیس اشک شده بود به فردا فکر میکردم که چه میشود تمام آبرو وحیثیتم زن و بچه ام و....همه به باد رفته است با همین افکارلحظه ای هوشم برد و به خواب رفتم در عالم خواب دیدم مشغول خواندن زیارت عاشورا هستم تا اینکه به نام آقا امام حسین (ع) رسیدم ناگهان نوشته نام آقا با من سخن گفت با صدایی زیبا به من فرمودند نگران نباش نگران نباش نگران نباش هنوز طنین صدا در گوشم بود که بیدار شدم و فقط تا صبح اشک می ریختم اشکی که در آن نگرانی نبود دلم پر می کشید برای دیدن ارباب . صبح زیارت عاشورا خواندم و متوسل به آقا امام حسین (ع)شدم خانواده ام با یک دید خیلی بدی به من نگاه میکردند و می گفتند همه چی امروز روشن میشود من منتظر بودم باید گروهی (فامیلهای همسرم) می آمدند تا قضیه را پیگیری کنند می ترسیدم و از طرفی امید وار بودم یک ساعت به همین منوال گذشت تا اینکه تلفن زنگ خورد و همسرم گوشی را برداشت دایی اش بود به او گفته بود ما دیشب قضیه رابا مشورت و بررسی دقیق به این نتیجه رسیدیم که فلانی (من) بیگناه است از آن روز به بعدآبروی رفته ام که برگشت بماند چنان من به لطف خدا و عنایت ارباب دارای محبوبیت شدم و پس از مدتی به خادمی حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در آمدم و آن کسانی که در زمینه تهمت من اقدام کرده بودند چنان زندگی فلاکت باری نصیبشان گشت که من چندین بار از خدا خواستم تا آنها را ببخشدو به حمدالله زیارت عاشورای من حتی یک روز هم قطع نشده است . (2087124) (alef-13)
 
بشري
۱۳۹۳-۰۲-۰۵ ۲۳:۳۳:۵۵
با سلام. ببينين زيارت عاشورا رو صرف برآورده شدن حاجت نخونين. زيارت عاشورا در اصل يه زيارت نامه س. توش شما همش دارين به آقا اما حسين (ع) و يارانشون درود ميفرستين و باهاشون همدردي ميكنين و به ظالما و دشمناشون لعنت ميفرستين. به نظرم زشته با يكي همدردي كني بخاطر اينكه حاجتت رو بده.
در ضمن خدا از همه چيز آگاهه. شايد چيزي كه ميخواي به صلاحت نباشه و بعدا بگي خدايا ممنون كه دعامو مستجاب نكردي. همش بگو خدايا هرچي صلاح ميدوني و هرچي خيره سر راهم قرار بده. (2104349) (alef-13)
 
زهرا
۱۳۹۳-۰۲-۰۸ ۰۸:۵۴:۴۱
باسلام تیرپارسال به کربلامشرف شدم ازان موقع کم وبیش زیارت عاشورامیخوانم ولی ازاول سال 93به امیدخداشروع کردم تااخرعمر بخون تاببینی اثرپاکش رادروجودت واقعازیباست مهم نیست حاجت بده یانه فقط بخون به خاطرجلای دلت (2109681) (alef-13)
 
سحر
۱۳۹۳-۰۲-۱۲ ۰۲:۰۱:۵۹
با دوستام قرارگذاشتیم.ھرشب برا (2119009) (alef-13)
 
یاغیاس المصتغصین
۱۳۹۳-۰۲-۱۶ ۱۶:۴۲:۰۵
سلام بنده خداهستم سالهای سال است که متوسل بزیارت عاشورا میباشم .اگربرکتی توی زندگی می بینم .فرزندان سربراهی دارم ازرحمت خدای مهربانست.وقرائت زیارت عاشورا.که اگه 1روززیارت عاشورا.رانخوانم نعوذوبالله انگارخدارایادنکردم.ولی ازخدامیخواهم به عزت وجلالش که این لطف راکه به من کرده حاجت مراهم اگه صلاح میداندبراورده کنه .هرروزم رابااشک وناله ازخدامیخواهم که ارزویم براورده شود.وردزبانم ذکرصلوات ویادخداست.امیدوارم خدای مهربان به بنده حقیرگوشه نگاهی کنه .مادری دلشکسته ام.اگه قابل باشم فرزندشهیدم (2129304) (alef-13)
 
بهروز
۱۳۹۳-۰۲-۲۰ ۰۰:۰۴:۳۲
یا حسین (2136681) (alef-13)
 
محمداشراقی ازاصفهان
۱۳۹۳-۰۲-۲۲ ۱۲:۰۷:۰۳
سلام.من نه بسیجیم نه سیاسی فقط خداوکیلیگناه نکنید جوانی زود می گذرد من از عاقبتم می ترسم به پدر ومادرم خیلی بد کردم قرانی تا به حال که 25 سالمه دوست دختری نداشتم خیلی هم موقعیت داشتم اما خودم نمی خواستم برای همین العان 5ساله گوشه نشین خانه شدم شمارا به مهدی برام دعا کنید یا بمیرم یا خداشفام بده............................. (2141679) (alef-13)
 
خانم نوروزی
۱۳۹۳-۰۸-۱۴ ۲۲:۱۶:۰۹
محمد اقا اگر پدر و مادر شما در قید حیات هستن برو به دست و پاشون بیافت تا حلالت کنن و خداوند هم شما رو ببخشه .غرورت واسه پدر و مادرت ذبح کن این کمترین کاری که میتونی انجام بدی.هر وقت این کار رو کردی بیا تو همین صفحه حسینی اعلام کنید به امام حسین قسم خودم واسه گشایش کارت به نیت اقا امام حسین و شهدای کربلا یک ختم قران میگیرم اگر هم کارت درست نشد دوباره میگیرم اگر نشد سه بار و حتی .......ختم قران میگیرم.فقط التماست میکنم از دل پدر و مادرت در ار و حد الامکان واسشون گذشته رو جبران کن (2470687) (alef-10)
 
معصومه
۱۳۹۳-۰۲-۲۵ ۲۲:۲۴:۱۹
به امید توفیق روز افزون برای مداومت بر زیارت عاشورا (2147386) (alef-10)
 
اصغر
۱۳۹۳-۰۲-۳۱ ۱۷:۳۴:۵۶
اگر با نیت خالص از امام حسین هر چی بخواهید بهتون می ده امتحان کنید
قربان اسم قشنگ امام حسین برم (2159469) (alef-13)
 
شمسیه
۱۳۹۳-۰۳-۰۱ ۱۸:۲۵:۳۴
باورم نمیشه امروز شدید دلم گرفته بود یاد مزار شهدا افتادم که به هرکی از دوستام گفتم نتونستن بیان من هم نشد برم نا خود آگاه یاد آیت اله بهجت افتادم که اینجا به نقل از ایشان فضایل زیارت عاشورا رو خوندم همینم کرامت میخواد .روحش شاد ویادش همیشه گرامی. (2160895) (alef-13)
 
حسن
۱۳۹۳-۰۳-۰۲ ۰۰:۰۵:۳۸
من اعتقادي به امام حسين نداشتم ولي از كودكي در مراسم عزاداري شركت مي كردم .بمدت 20سال اعتياد داشتم به هر در ودرماني زدم جواب نگرفتم نتو نستم از گير اين درد بي درمان رها شوم خيلي هزينه كردم ولي جواب نگرفتم شبي عاشورا با تمام ناراحتي وارد مجلس غزاداري شدم.نمي دانم ان شب چه شد شرمم مياد بگم به امام حسين(ع) خيلي بدو بي راه گفتم .وسط مراسم عزاداري مجلس را ترك گفتم واز ناراحتي شام امام حسين را نخوردم.ان شب شيفت كاريم بود به سر كارم رفتم شب خوابم برد ونمي دانم چرا تا صبح گريه مي كردم چندين بار همكارم منو از خواب بيدار كرد واز من پرسيد چرا گريه مي كني ولي علت گريه را نمي دانستم .هفت شب موقع خواب تا صبح گريه مي كردم شب هفتم خوابي ديدم .صبح از خواب بيدار شدم حال خوبي داشتم واحساس پرواز وسر خوشي داشتم .خانم من در جريان اين هفت شب بود .او زن مومني است كه هميشه اورا مسخره مي كردم.من بعد از اين اتفاق به وضوح ميل واشتياق مواد وزندگي معتاد گونه از زندگيم بيرون رفت.من نمي دانم چرا عاشق امام حسين (ع) واين خاندان بزرك شدم 3سال با كاروان پياده روي از خراسان شمالي به مشهد مي روم وخادم زايراشم 2سال همراه خانواده به كربلا رفتم وامسال اربعين از نجف تا كربلا خادم كاروان پياده روي اربعبن حسيني شدم .من بيدار شدم وامروز به راهي كه در پيش گرفتم افتخار مي كنم .اين حسين كيست خدايا كه خدايي مي كند او خدا نيست ولي كار خدايي مي كند. (2161370) (alef-13)
 
هدی
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۲۳:۲۲:۳۲
خوش به حالت اقا.والله ما از شما ارادت مون به اقا بیشتر نباشه کمتر نیست .الان نزدیک 3سال که خوندن زیارت عاشورای بنده قطع نشده و دو بار تا حالا راهی کربلا شدم و هر بار یک اتفاقی افتاد و مانع رفتن بنده شد.وانقد که گفتم اللهم الرزقنا کربلا خسته شدم و دیگه نمیگم چون به این درجه از ایمان رسیدم که تا خود اقا نخواد کربلایی نمیشی.خوش بحال شما که نظر کرده شدید واسه بنده حقیر دعا کن و اگر مجدا کربلا مشرف شدید و دستتون به ضریع مبارک اقا خورد ازمن یاد نکنید و واسه کربلایی شدنم دعا نکنید.اسم بنده هدی هستش (2466924) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۳-۰۳-۰۳ ۰۰:۴۰:۰۱
سلام بر حضرت حسین و یارانش.اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم (2162705) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۳-۰۶ ۲۳:۲۱:۱۸
عالی است خدا قوت (2169166) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۰۳-۰۸ ۲۰:۳۸:۲۸
سلام . من زندگی خیلی بدی دارم و دارم روز به روز از خدا دورتر میشم . اما امیدم اینه که با خوندن زیارت عاشورا نجات پیدا کنم . مطلبی که دربارهء این زیارتنامه میخوام بگم اینه که توجه کنین که در کتاب مفاتیح توصیه شده تا اول زیارت ششم حضرت علی رو بخونیم و بعد از نماز زیارت حضرت علی زیارت عاشورا بخونیم . وقتی زیارت عاشورا تموم میشه و نماز زیارت میخونیم بعد از اون دعای بعد از زیارت عاشورا رو بخونیم . حتما صد تا لعن و صد تا سلام رو بخونین . به جا آوردن همهء این زیارتها یک ساعت و ده دقیقه تا یک ساعت و نیم طول میکشه . چون پیدا کردن این زیارتنامه ها در کتاب مفاتیح در یه جلسه کمی مشکله من همه رو در یه دفترچه نوشتم . توصیهء من اینه که شما هم این کار رو انجام بدین تا بتونین در مسافرتها هم زیارت عاشورا بخونین . واسه منم که خاک پاتون هستم دعا کنین . (2171907) (alef-13)
 
ابراهیم
۱۳۹۳-۰۳-۰۸ ۲۰:۳۸:۲۹
سلام . من زندگی خیلی بدی دارم و دارم روز به روز از خدا دورتر میشم . اما امیدم اینه که با خوندن زیارت عاشورا نجات پیدا کنم . مطلبی که دربارهء این زیارتنامه میخوام بگم اینه که توجه کنین که در کتاب مفاتیح توصیه شده تا اول زیارت ششم حضرت علی رو بخونیم و بعد از نماز زیارت حضرت علی زیارت عاشورا بخونیم . وقتی زیارت عاشورا تموم میشه و نماز زیارت میخونیم بعد از اون دعای بعد از زیارت عاشورا رو بخونیم . حتما صد تا لعن و صد تا سلام رو بخونین . به جا آوردن همهء این زیارتها یک ساعت و ده دقیقه تا یک ساعت و نیم طول میکشه . چون پیدا کردن این زیارتنامه ها در کتاب مفاتیح در یه جلسه کمی مشکله من همه رو در یه دفترچه نوشتم . توصیهء من اینه که شما هم این کار رو انجام بدین تا بتونین در مسافرتها هم زیارت عاشورا بخونین . واسه منم که خاک پاتون هستم دعا کنین . (2171908) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۳-۰۳-۱۱ ۰۳:۳۶:۱۸
صل الله علیک یآباعبدالله صل الله علیک یآباعبدالله صل الله علیک یااباعبدالله (2176355) (alef-13)
 
مجتبی
۱۳۹۳-۰۳-۱۷ ۱۰:۱۰:۵۵
السلام علیک یا ابا عبدالله. السلام علیک یا قمر بنی هاشم. السلام علیک یا شهداء دشت کربلا. (2186663) (alef-13)
 
محمود
۱۳۹۳-۰۳-۲۱ ۰۸:۱۶:۲۰
منهم تصمیم گرفتم زیارت عاشورارابخونم امیدوارم مورد قبول حق تعالی واقع بشه (2194998) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۳-۲۲ ۰۲:۴۷:۳۴
بخدا قسم زیارت عاشورا معجزه است بیشتر از این چیزی نمیگم ولی تجربه کنید (2197181) (alef-13)
 
فهیمه
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۰۰:۴۷:۳۷
سلام .پسر علامه امینی خواب میبینند که پدرشون درکنار حوض کوثر است وحضرت علی به همه با جام آب میدهند ولی به علامه بادستان مبارکشان،بعد علامه از پسرشان میپرسند میدانی چرا چنین است میگوید ،خوب شما برای اثبات حقانیت امیرالمومنین مرارتها کشیدید،علامه میفرمایند ،خیر این به این دلیل است که زیارت عاشورای من ترک نمیشد.التماس دعای فرج ،انشاله زیارت عاشورا بخوانیم وبرای فرج حضرت حجت بسیار دعا کنیم وانشاله کمتر از بنی اسراییل نباشیم که با چهل شب ندبه وزاری ظهور منجیشان را ۱۷۰سال جلو انداختند.دعا وخواست ما وگناه نکردن ما بسیار تاثیر دارد. (2204871) (alef-13)
 
سیدپژمان
۱۳۹۳-۰۳-۲۶ ۱۲:۰۹:۴۳
باسلام وآرزوی توفیق برای شمادست اندرکاران سایت
مطالب زیبای شماباعث شدنیت کنم 40روزبعدازنماززیارت عاشورارابخوانم.
التماس دعا (2205570) (alef-13)
 
ملیکا سادات حسینی نژاد
۱۳۹۳-۰۳-۲۹ ۲۳:۲۱:۲۶
السلام علیک یا ابا عبدالله یا امام حسین قسمتم کن حرمت و ابالفضلت رو ببینم درود برلب تشنه ات یا حسین (2212819) (alef-13)
 
شاهرخ
۱۳۹۳-۰۴-۰۱ ۱۹:۵۴:۰۵
خیلی ممنون از اطلاعاتی که شما در خدمت بنده قرار دادید
بسیار سودمند بود
با تشکر
بنده (2217921) (alef-10)
 
جابر
۱۳۹۳-۰۴-۰۴ ۰۸:۲۸:۲۱
به نام خدا
با سلام دوستان بنده هر روز صبح همراه با نماز صبح زیارت عاشورا می خوانم از شما هم دعوت به خواندن این زیارت می کنم تا انشالله تمام روز تان از برکت حسین (ع) نورانی شود (2222237) (alef-10)
 
مبثم
۱۳۹۳-۰۴-۰۸ ۰۰:۴۰:۳۶
بنامخدا ودرماه خدا وبرکتش رابرای همه عاشقان ودوستداران امام حسین ع خاستارم.دوستان باریم دعاکنید بلطف خدای مهربان ب زیارت اقاامام رضاعبرم واز اونجا بتونم رضایت نامه کربلا بگیرم.التماس دعا کوچیک همه شما هستم (2228043) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۴-۰۹ ۱۱:۱۳:۱۰
زیارت عاشورا معجزه ی خداوند روی زمین است. حتما بخونید. (2229848) (alef-13)
 
غلامرضا مرادی
۱۳۹۳-۰۴-۰۹ ۱۲:۵۰:۱۹
باسلام وادب خیلی متشکرم مرادی (2230163) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۴-۱۵ ۰۲:۱۱:۳۹
سلام به همه
من به جهت حاجت بسیار بسیار مشکلی روز تولد امام حسین سلام الله علیه نذر کردم که حاجت روا بشم وقتی برگشتم شهرم 40 روز زیارت عاشورا بخونم خب ظرف چند دقیقه به حاجتم رسیدم و همون روز برگشتم شهرم.... از فرداش شروع به خوندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام کردم تا اینکه حس کردم انگار کامل انجام نمیدم شروع کردم به جستجو در مورد بهترین نحوه ی خوندن زیارت عاشورا. رسیدم به دستورالعمل شیخ طوسی در مصباح که اینطور هست:
1.غسل زیارت در اول روز (همه روزه) 2.رفتن به مکانی بلند یا به صحرا 3.اشاره به سوی کربلا و لعن بسیار بر قاتلان حضرت اباعبداله سلام الله علیه4. خواندن زیارت امین الله امیرالمومنین(روحی له الفداء)5.دو رکعت نماز زیارت6.خواندن زیارت عاشورا با صد لعن و صد سلام7.دو رکعت نماز زیارت8.خواندن دعای علقمه
شنیده بودم که روز چهارشنبه بهتره روز شروع چله ی زیارت عاشورا باشه و خب ی روز چهارشنبه تصمیم گرفتم ی چله ی جدید شروع کنم که هم ادای رسیدن به حاجت قبلیم باشه و هم ی حاجت دومی هم داشتم بعد پیش خودم گفتم من که به امام حسین علیه السلام متوسل میخام بشم با زیارت عاشورا چرا باید امیرالمومنین(علیه افضل السلام) رو زیارت کنم و تصمیم گرفتم مراحل کار رو بدون انجام مراحل 4 و 5 انجام بدم...

خب خوابیدم و صبح روز چهارشنبه که از خواب بیدار شدم و دیگه نیت کردم و خواستم چله رو شروع کنم با اینکه تازه از خواب بیدار شده بودم ی خواب عمیق و عجیبی منو گرفت که نتونستم بیدار بمونم لاجرم خوابیدم..... در عالم رویا دیدم به اتفاق همسرم رفته ام به شهری که سر در تمام مغازه ها به زبان عربی هست ما همینطور که توی خیابونای شهر تاب میخوردیم نگاهم افتاد به حرمی بسیار با عظمت و تماما طلا. از شخصی پرسیدم اینجا کجاست این حرم چه کسیست؟ اون شخص جواب داد اینجا نجفه و این حرم امیرالمونینه....سلام الله علیه...که من منقلب شدم در خواب و هرچه در دستم بود به زمین افتاد و در مقابل حرم زانو زدم و عرضه داشتم...السلام علیک یا امیرالمومنین و حاجت دومی که بخاطرش میخاستم چله رو شروع کنم خدمت ایشون عرضه کردم و از ایشون حاجتمو خواستم....از خواب بیدار شدم و چله رو به همون نحوی که شیخ طوسی گفته بود شروع کردم با ارادتی خاص و شرمندگی نسبت به حضرت امیرالمومنین علیه السلام...الان وسطای ختم هستم انشاله به حاجتم رسیدم و قسمت شد حتما خبرتون میکنم التماس دعا (2239257) (alef-10)
 
مجید
۱۳۹۳-۰۴-۲۳ ۱۱:۰۳:۰۷
یا رب الحسین
من عاشق امام حسن وامام حسین هستم
پدر ومادرم وخودم به فدای دوجوان اها بهشت (2253988) (alef-13)
 
تکصدا
۱۳۹۳-۰۴-۲۷ ۰۶:۰۰:۲۳
دوستان عزیز بخصوص دلشکسته جان باید ایمان بیاری و امیدوار باشی و دوم اینکه اگر بعد از زیارت عاشورا که در مفاتیح ها هستش نگاه کنی دعای علقمه هست اگر در موردش بخونی متوجه میشی خیلی در استجابت دعا کمک می کنه ولی همون زیارت عاشورا اینقدر حاجت گرفتن و حاجت داده که یا شما عجولی و یا اینکه ،،،بنظرم نمی رسه دلیل دیگه ایی داشته باشه چون خدا گفته هرچه که باشد حاجتش می دهم بالا رو دقیق بخون (2260324) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۳-۰۵-۰۴ ۰۵:۰۸:۴۶
ابسم رب الشهداء و الصدیقین
للهم لعن اول ظالم ظلم حق محمد و ال محمد وعلی اخر تابع له
جانم فدای غبار قبای حسین(ع) (2271885) (alef-13)
 
سیده صدیقه
۱۳۹۳-۰۵-۰۶ ۱۸:۵۳:۵۰
با سلام من بدجور ی حاجتی رو از خدا خواستم امروز که آخرین روز ماه رمضان هست از خدا می خوام به حق امام حسین حاجتمو بده منم 40 روز زیارت عاشورا بخونم التماس دعا (2276639) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۱۹:۳۳:۳۰
برادر ویاخواهرگرامی ،ازخوندن مطلب شما اشک درچشمانم حلقه زد ،امیدوارم خداوند بحق محمد وآل محمد وائمه معصومین به شمافرزند صالح که خدمتگذار اسلام ومسلمین باشه عطاء کنه (2369890) (alef-10)
 
نادر
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۰۱:۱۹:۴۹
هر کس اين مطلب رو ميخونه به امام حسين عليه السلام قسمش ميدم اگه توانشو داره يه صلوات بفرسته همين الان و خدارو به جان امام حسين قسم بده که به ما بچه بده دوازده ساله بچه دار نشديم (2277741) (alef-10)
 
شیدا ستاری
۱۳۹۳-۰۵-۱۴ ۱۲:۳۸:۱۷
اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم
انشاالله بحق امام حسین علیه السلام خداوند فرزندی خلف و شایسته بهتان عطا فرماید.آمین (2287870) (alef-13)
 
ایرانی
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۲۳:۲۷:۱۷
اقا نادر امشب شب تاسوعای اقا حسین میباشد و خداوند رو به دستهای بریده علمدار حسینش عباس دلاور قسم میدم که دامن شما و همسرتان را به داشتن بچه سالم و صالح سبز بفرماید. (2466929) (alef-13)
 
بدبخت
۱۳۹۳-۰۵-۱۲ ۰۱:۰۶:۰۲
یا اباعبدالله به یتیم کربلا قسم حاجت روام کن (2283281) (alef-13)
 
احسان
۱۳۹۳-۰۵-۱۶ ۲۲:۴۲:۱۴
من به ناحق به زندان با تهمتی سنگین افتادم بهردری من وخانوادم زدیم که بیگناهیم ثابت کنم نشد که نشد اخه طرفم ادم پوادار وبا نفوذی بوددیگه نا امید شدم نزدیک به دوسال بلاتکلیف تو زندان ماندم تا اینکه اونجا شروع به نماز خواندن کردم وبعدش به مدت دوماه هرروززیارت عاشورا میخوندم روز یکشنبه بود پدر ومادرم برا ملاقاتیم اومدند وگفتند تازه از پیش قاضی میاندوهیچ امیدی به ازادی نیست خلاصه فردا صبح ساعت ده تواتاق روتختم دراز کشیده بودم که بلندگو من صدا کرد رفتم گفتند این نامه ازادیت من گفتم اشتباه شده تشابه اسمیست نام پدرم چک کردند گفتند خودتی ازادی بیا بروباورم نمیشدیکمرتبه یاد زیارت عاشورا افتادم که حاجتم روا کرده بود به خانه که رسیدم بابام فکر میکرد اززندان فرارکردم بهم گفت برو خودت تحویل بده توفرار کردیه اخه باورشون نمیشد منم بابام تواغوش کشیدم وقسم خوردم که ازاد شدمه تا باورش شدواقعا زیارت عاشورا را بخونید تا نتایج شگفت انگیزش ببینیدبخدا روزی 10دقیقه بیشتر وقتتون نمیگیره...التماس دعا (2292856) (alef-10)
 
معصومه
۱۳۹۳-۰۵-۱۹ ۱۹:۵۰:۳۸
باسلام
منم خودم هروقت درمونده میشم 40شب زیارت عاشورا میخونم بدون شک مشکلم حل میشه (2299808) (alef-13)
 
مهناز
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۰۱:۴۳:۳۰
خوش به حالتون برا من يه اتفاقي افتاد كه تو زندگيم سرگردان واواره شدم خيلي دعا كردم اوضاع عو ض نشده راستش يه جورايي زياد حقم نبود گناهم ميكنم غيبت وقضاي صبح ولي زود پشيمون ميشم.تا حالا چله ي زيارت عاشوراروشروع نكردم اگه مطمعن باشم جوابمو ميده هر چقدرم شخت باشه انجام ميدم تاحالا به درجه اي هم نرسيدم كه بگم جواب ندادم فداي حسين حاجتم حياتيه.خواستم شروع كنم ولي يه جاهايي بعضي هموطنا نوشته بودن كلي چله ي عاشورا و حديث كسا خونديم نشده.اينه كه شروع نكرده نااميدم.اگه شروع كنم نشه ديگه اميدي به ادامه ي زندگي ندارم ديگه در خونه ي كيو بزنم دلم به كي خوش باشه.از طرفي فكر كنم معصوم از من نااميدن و از من خوششون نمياد.نميدونم چيكار كنم (3268703) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۵-۲۲ ۰۲:۲۲:۱۷
ای کاش برای من هم توفیقی حاصل میشد ومشرف میشدم (2307293) (alef-13)
 
شاهد
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۰۰:۵۲:۱۲
بسم رب الحسین (ع)
یا امام حسین ما انقدر بی معرفتیم که هر وقت حاجت داریم یادت می افتیم انقدر بی معرفتیم که اگر بخوایم قدمی برات برداریم اول برات شرط میذاریم اگر فلان کارم درست بشه فلان کارو انجام میدم انقدر بی معرفتیم که اگر در راهت کاری انجام دادیم ازت توقع داریم برامون جبران کنی ما نوکرت نشدیم ارباب ما معامله گریم در قبال چیزی که میدیم یه چیزی میخوایم.ولی انقدر کریمی ارباب که هیچوقت به کسی بدهکار نمیشی قبل از اینکه کسی کاری برات انجام بده مزدشو بهش میدی. یه جفت کفش میخریم دویست هزار تومن ولی اگه بخوایم دویست هزار تومن با هیاتت خرج کنیم دست و پامون میلرزه خاک بر سر ما که قد یه جفت کفش برات ارزش قایل نیستیم یادمون میره که علی اصغر دادی برامون علی اکبر دادی برامون سر فدای ما کردی ما پستیم ارباب به کرمت ما رو ببخش (2310500) (alef-13)
 
حميدرضا
۱۳۹۳-۰۵-۲۶ ۱۶:۰۷:۲۵
السلام عليك يا اباعبدالله و علي الارواح التي حلت بفناءك
عليك مني سلام الله ابدا مابقيت و بقي اليل و النهار
ولا جعله الله اخر العهد مني لزيارتكم

السلام علي الحسين (ع)
وعلي علي بن الحسين (ع)
وعلي اولاد الحسين (ع)
وعلي اصحاب الحسين (ع)

اللهم عجل لوليك الفرج

التماس دعا (2318153) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۳-۰۵-۲۷ ۰۹:۵۷:۵۶
من بخاطر حاجتش زیارت عاشورا رو نمیخونم بیشتر بخاطر شب اول قبرم میخونم که امام حسین به دادم برسه چون عاشقانه امامم رو دوستدارم (2319997) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۳-۰۵-۲۹ ۲۲:۳۸:۰۵
سایت خوبی هست لطفا فیلم های از ایت الله بهجت هم بزارید ممنون میشم (2328310) (alef-13)
 
راد
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۱۲:۱۳:۴۶
سلام بر دوستان حسینی ام. من غرق در معصیت بودم اما کسی متوجه نبود و کلی مشکل داشتم با شخصی آشنا شدم منو دعوت کرد به جلسه زیارت عاشورا بعد از چند جلسه دیدم ناجور عاشق حسین علیه السلام شدم با محبت ولطف ارباب مشکلاتم حل شد و پشرفت چشمگیری کردم و افتخار دارم هر روز زیارت عاشورا رو میخونم. توی عشقا ى دنیا فقط حسین نمک تمام زیارتها فقط زیارت حسن. (2336561) (alef-13)
 
شبنم
۱۳۹۳-۰۶-۱۳ ۰۰:۵۹:۰۳
السلام علیک یا ابا عبدالله
یادش بخیر اولین بار دوم دبیرستان بودم واسه اینکه امتحان شیمی رو قبول بشم 40 شب زیارت عاشورا خوندم با کمال ناباوری دیدم با نمره 15 قبول شدم..الان سالها ازون روز میگذره دلم خیلی شکسته آخه میدونید تمام آرزو و عشق و امیدمو کارمو به نا حق ازم گرفتن اونم در عرض یک روز...خلاصه اینبار با دل شکسته و چشم گریون اومدم پیش آقا ولی نمیدونم چرا هیچی درست نمیشه..منکه لیاقت ندارم معصوم بخابم بیاد یا زیارت برم هرکی این پیامو خوند تروخدا از ته دلش واسم دعا کنه (2357804) (alef-10)
 
فریده
۱۳۹۳-۰۶-۲۰ ۲۱:۲۷:۳۱
سلام .نمیدونم پس چرا من حاجت نگرفتم .اولش 40 روز تمام خوندم بعدش تقریبا 3 ماه دیگه هر روز میخوندم . حتما مشکل از منه.... (2370002) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۳ ۱۴:۰۸:۰۴
سلام.التماس دعا (2373745) (alef-10)
 
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۰۰:۵۶:۱۳
ایشالاه که همگی حاجت رواشید (2382589) (alef-10)
 
ارام
۱۳۹۳-۰۶-۲۹ ۰۰:۵۷:۲۸
التماس دعاازدوستان عزیز (2382592) (alef-10)
 
روستا
۱۳۹۳-۰۷-۰۶ ۱۲:۵۲:۳۴
سلام خدمت همه دوستان
من رو سیاه معمولا صبح پنجشنبه هر هفته افتخار زیارت عاشورا
خوندن رو پیدا میکنم خجالت می‌کشم از این همه لطف سیدالشهدا
و در مقابل این همه ضعف و.... خودم
التماس دعا
ا (2396112) (alef-10)
 
حسینی
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۲۵:۴۶
حالا چرا فقط 5شنبه شبها میخونی بعدش هفته یکبار زیارت عاشوار خوندن نه تنها سعادت نیست حسرت هم وطن .سعی کن زیارت عاشورا رو هر روز و یا هرشب بخونی شب و روزش فرقی نمیکنه هروقت تونستی این کار رو بکنی اسمش میشه سعادت و توفیق (2461585) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۷-۰۹ ۰۰:۱۷:۴۶
سلام به همه عزیزان الان حدودا ده دوازده ساله که خداوندتوفیق خوندن زیارت عاشورارو بهم داده همینقدر بگم ازلحاظ مالی به هیچ عنوان محتاج کسی نمیشی وجالب اینکه مشکلات مالی دیگران راهم حل میکنی واماازلحاظ معنوی اینکه خداوندبه حرمت امام حسین کاری میکنه که دیگه زمینه گناه برات بوجود نمیاد خاطرات زیادی دارم کهمجال گفتنش نیست اما عزیزان همین قدربدونیدکه تحول زیادی باخوندن زیارت عاشورا تحول بزرگی درزندگی دنیایی ومعنویتون بوجود میاد امیدوارم شما هم به این نتیجه برسید (2402168) (alef-13)
 
....
۱۳۹۳-۰۷-۱۱ ۰۲:۵۷:۱۹
هزار بار نوشتمو پاک کردم ...
فقط ممنونم از کسانیکه نظر داده بودند
و از صاحب وب سایت
و از همه التماس دعا دارم
این که مینویسه فقط بدونید یه خسته دل شکسته است که تو منجلاب گناه گیر کرده (2405562) (alef-3)
 
م گ
۱۳۹۳-۰۷-۱۵ ۲۱:۰۴:۱۰
خداروشکرمن تونستم تاحدودی کارباکامپیوتررویادبگیرمالحمدلله چهسایت های خوبی هست من بااین سایت شماخیلی حال می کنم چون عاشق امام حسین ع هستم خداقوت (2413286) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۰۰:۵۲:۴۵
سلام.اجرتون با امام حسین..هرکی حاجت نمیگیره مطمین باشه ک حکمتی داره.خدا بهترینا برا بنده هاش میخواد..من براورده شدولی قدرشوندونستم دوباره خداازم گرفتش...بازم میخوام شروع کنم..برام دعاکنید (2418967) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۳-۰۷-۱۹ ۰۰:۵۹:۱۴
بچه های عزیز...میگن ایت اله بهجت تودل ادمارومیخونه...راه درست رو نشون میداده..سعادت نداشتم ازنزدیک ببینمش خیلی دوس داره ب خوابم بیاد وباهام حرف بزنه تا اروم شم اخه مشکلاتی دارم که دارن داغونم میکنن.کسی نظری داره بده...ممنون میشم..التماس دعا (2418972) (alef-13)
 
یک دوست
۱۳۹۳-۰۸-۰۸ ۲۳:۲۲:۰۳
چله زیارت عاشورا بگیر و هر چهل شب یک شمع هم به نیت اقا روشن کن اگه بعد چهل شب حاجتت نگرفتی بیا همین جا هر چی دلت خواست بهم بگو و اگر حاجتت نداد. خودم واست چله میگیرم (2461578) (alef-13)
 
شاهد
۱۳۹۳-۰۷-۲۲ ۲۰:۵۰:۱۸
با سلام دوستان هیچ وقت از درگاه امام حسین مایوس نشید یک قدم برای امام حسین برداری ارباب هزار قدم برات بر میداره.یه دوست داشتم و الان هم دارم از شیش هفت سالگی با هم بزرگ شده بودیم در ضمن همسایه و همکلاسی هم بودیم تو سن هفده سالگی توی خونشون اولین استکان مشروب رو دست من داد اون استکان مشروب رو خوردن من رو به جایی کشوند که شدم یه آدم مشروب خور لاابالی همه جا با این دوستم با هم بودیم تا خلاصه از محله ما نقل مکان کردند و کم کم رابطمون با هم قطع شد و دیگه ندیدمش .تا سن 25 سالگی من همون روال ناجور خودمو ادامه دادم زندان رفتم شلاق خوردم آبروم جلوی پدر و مادرم رفت کارم از دستم رفت پام به هزار جای ناجور باز شد بدهکار بودم منتظر حکم قاضی بودم و و و خلاصه حال و روزی داشتم که اگر از اون دنیا نمیترسیدم هزار بار خودمو میکشتم از همه جا رونده و مونده بودم تا یه شب اتفاقی همون دوست قدیمیمو توی خیابون بعد از چهار پنج سال دیدم سوار ماشینش شدم و یکی دو ساعت دور زدیم و از گدشته برای هم تعریف کردیم ولی من چیزی از حال و روزم براش تعریف نکردم تو حین همین صحبت کردنها گفت شب چهارشنبه ها بیا بریم هیات زیارت عاشوراست گفتم اشکال نداره بریم از شب چهارشنبه اولی که رفتیم زیارت عاشورا الان سه سال میگذره و من شدم یکی از خادمهای هیات شدم زیارتخون هیات شدم آدمی که دهها نفر بواسطه من هیاتی شدن ارباب حسین شاه کرم آبرومو برگردوند کارمو برگردوند خونه دار شدم ازدواج کردم چکهام پاس شد تو دادگاه تبرعه شدم پدر و مادر و همسر و فامیلهام مثل پروانه دورم میچرخن اربابم بواسطه همون کسی که مسبب بدبختیم شده بود نجاتم داد این است کشتی نجات اربابم حسین و برکات زیارت عاشورا الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت مولانا امیر المومنین (ع) (2427097) (alef-13)
 
تنها
۱۳۹۳-۰۷-۲۷ ۲۱:۱۲:۳۷
خوشبحالتون "شاهد"اشک تو چشمام جمع شدن....توروخدا واسه منم دعاکنین خیلی تنهام دارم دیوونه میشم... (2437600) (alef-13)
 
کیمیا
۱۳۹۴-۰۸-۰۹ ۱۳:۴۵:۵۱
هرچی داری از خداوامام حسینه خوشبحالت ایشالا توفیقی هم برای ما بشه اشک تو چشمام جمع شد التماس دعا
یا حسین (3289958) (alef-3)
 
mahboub
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۴:۱۸:۴۰
یا حسین .منم چند روزه شروع کردم .یا امام حسین به منم نظری کن آقا جان (3969806) (alef-13)
 
تنها
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۲۱:۱۷:۳۶
سلام،بااینکه همتون مشکل یا حاجتی دارین ودرطلبش هستین ولی من تنهام تنهایی بزرگترین درده کسی رو نداشته باشی اما خدا، خدای مهربونم دستمو گرفت من خدا رو دارم که این واسم کافیه! دیشب انقد دلم گرفته بود گریه کردم و..ولی انگار یکی کنار گوشم گفت:زیارت عاشورا بخون عاشورا...عاشورا...!!!امروز شروع کردم به خوندن زیارت عاشورا به دلم افتاده حاجتم روا میشه انشالله.. (2429168) (alef-13)
 
خدیجه
۱۳۹۳-۰۷-۲۵ ۲۲:۴۳:۴۰
سلام به همه دوستان من خانمی 36 ساله هستم از زمانی که خودم رو شناختم عاشق اهل بیت واز همه بیشتر ارباب دلها آقامون امام حسین (ع )هستم ولی گناه هم خیلی داشتم من شرمنده امام حسینم چرا که از طرفی محبت اقا واز طرفی انجام کناه خیلی وقتا سر در گم میشم هیچوقت کسی نبوده که راه رو برام نشون بده بخاطر رسیدن به اهل بیت وراه سالکان وعارفان واقعی مثل ایت اله بهجت ومیانبر زدن مسیر رو اشتباهی رفتم دلم واسه اهل بیت واقاامام حسین پرمیکشه هر از چند گاهی احساس میکنم میخوام مجنون بشم از عشق به امام حسین دارم دیونه میشم من تا حالا کربلا نرفتم ولی با اقام یه عهدی دارم که یا حسین (ع)مرا پاکیزه بپذیر خیلی گناه کردم یا اقا ازت به حق مادرت قاطمه زهرا میخوام منوببخشی وراه رو بر من نشون بدی در لحظه جان دادن بالا سرم باشی یا اقای من یه نگاه فقط یه نگاه تنها به من به همه مردم ایران علی الخصوص جونامون بکنی جونای ایران پاکند فقط مثل من راه رو گم کردن یا امام حسین عاشقتم واز همه دوستان میخوام برای من گناهگار سرتاپا تقصیر دعا کنن ودر دعاهاتون بخصوص زمان قرائت زیارت عاشورا ودر لحظات وصل شدنتون به خدای لایزال منه حقیر (خدیجه)رواز دعای خیرتون فراموش نکنید التماس دعا وهمتون روقسم میدم به خود امام حسین که فراموشم نکنید (2432646) (alef-13)
 
هدی
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۲:۲۱:۱۰
خواهر عزیز همه کسانی که اینجا درد و دل نوشتن بیگناه نیستن و همه ما محتاج به دعا و بخشش هستیم.ولی چشم چون مارو قسم دادید حتما برای بخشیده شدن گناهان شخص شما دعا خواهم کرد که خداوند هم گناهان بنده حقیر را که یقین دارم از گناهان شما سنگین تر هست را ببخشد.اللهم المغفر للمومنین و المومنات و المسلمین و المسلمات و الصالحین و الصالحات.امین یا رب العالمین (2465684) (alef-13)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۷-۲۷ ۲۰:۰۹:۳۷
سلام
تورو به امام حسین برام دعا کنین به ته خط رسیدم نا امیدم زندگیم تباه شد (2437477) (alef-10)
 
لیوسا
۱۳۹۳-۰۸-۰۱ ۱۱:۱۲:۱۶
سلام
من بزرگترین گناه دنیا رو مرتکب شدم
دل کسی رو شکستم که عزیزترین کس من بود
بدجور بهش زخم زبون زدم و میدونم از من خیلی دلگیره .
اما شرایطم طوری نیست که بتونم بهش خدمت کنم تا شاید از این طریق بتونم جبران کنم . روز و شبم بیادشم و همینکه بهش فکر میکنم اشک از چشمانم سرازیر میشه و دلم میگیره . سعی میکنم زیارت عاشورا بخونم تا امام حسین کمکم کنه . این دلخوری تقریبا 10 ماه پیش برام رخ داد خیلی تلاش کردم تا اینکه دیروز صبح بهم گفت میبخشتم هم من رو هم خودش رو ... برام دعا کنید که به حق امام حسین راست گفته باشه و حلالم کنه . (2444886) (alef-13)
 
فاطیما
۱۳۹۳-۰۸-۰۹ ۲۲:۲۰:۳۸
من 40 روز زیارت عاشورا را به قصد حاجتی با 100 تا سلام و لعنش خوندم بعدشم نماز و دعای علقمه اما حاجتم روا نشد. خیلی ناراحتم. فکرشم نمیکردم اینطوری شه. من از امام حسین ناامید نیستم اما از خودم خیلی ناامید شدم. با خودم میگم ببین کی هستی که سرور و سالار شهیدا هم نخاست برات کاری کنه. حالا دیگه حتی دلم نمیخاد نماز بخونم. محرمه و دیگه دلم نمیخاد واسه امام حسینم عزاداری کنم. (2462813) (alef-13)
 
نرگس
۱۳۹۳-۰۸-۱۰ ۰۰:۲۱:۴۴
سلام دوست عزیز من 36 سالمه وقتی از ته دل و با خلوص نیت از خدا حاجتی خواستم و ا ئمه را واسطه قرار دادم بی برو برگرد حاجت گرفتم هر چند به نظر خودم توزندگی گناه زیاد داشتم و خودمو لایق این همه توجه نمی بینم من سال گذشته برای اولین بار چله زیارت عاشورا گرفتم واز دهم محرم شروع کردم چون کربلا نرفته بودم دوست داشتم به همراه همسرم اربعین کربلا باشم و چهلمین زیارت عاشورا راآنجا در مقابل حرم آقا بخوانم به طور معجزه آسایی قسمت شد و رفتیم و نمی دانید با چه حالی آخرین زیارت عاشورا را در مقابل حرم خواندم اون مسافرت جزو بهترین مسافرت عمرم شد چون درست دو ماه بعد از برگشتنمان همسر مهربانم پیش خدا رفت و مرا تنها گذاشت خیلی حالم بد بود تا اینکه دوباره به زندگی برگشتم چون فرزندانم آسیب می دیدند وحالا احساس میکنم ایمانم به خدا بیشتر از قبل شده و خدا را خیلی نزدیک حس می کنم و از دلم هرچی میگذره زود بر آورده میشه به همه خوبی می کنم و حتی خیلی ها رو مشاوره می کنم چون دنیا ارزش بد بودن رو نداره اگه در مقابل مشکلات زندگی به خدا و ائمه ایمان 100% داشته باشیم حتما به مراد دلمان میرسیم . (2462938) (alef-13)
 
۱۳۹۳-۰۸-۱۷ ۲۱:۳۳:۳۶
سلام نرگس خانم لطفا برای اجابت حاجات منم دعا کنید به خصوص شفای خودم و والدینم و ازدواج مطلوب خودم و خواهر برادرام ، سن من و خواهرم بالا رفته (2475238) (alef-10)
 
بی پناه
۱۳۹۴-۰۸-۰۴ ۲۰:۳۲:۴۴
سلام، خوش به حالتون که خدا اینقده دوستتون داره، من دختری 29 ساله هستم که کسی رودوست دارم ولی به دلیل شرم و حیا نمیتونم بهش بگم، بدت از همه رفتارهای ای آقاست که همه نشان از علاقه و احترام زیادی هست که برا من قائله ولی نمیدونم چرا هیچی نمیگه. به خدا دیگه خسته شدم خیلی هم خسته، توروخدا برام دعا کنید هرچه زودتر تکلیفم روشن شه اگه با این آقا خوشبخت میشم و به آرامشی که خدا وعده با ازدواج نصیب آدم بشه میرسم همین آقا هرچه زودتر ازم خواستگاری کنه ولی اگه ما قسمت هم نیستیم و من اشتباه میکنم هرچه زودتر خدا خودش به بهترین شکل منو از این سردرگمیو بلتکلیفی نجات بده.قسمتون میدم به جان علی اصغر امام حسین هرکی این متنو میخونه از ته دل برا حل مشکلم دعا کنید. (3281565) (alef-13)
 
یک دوست
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۲:۱۳:۱۹
فاطیما جان نه خدا محتاج نماز دست و پا شکسته من و شماست نه اقا حسین محتاج عزاداری و زیارت عاشورای من و شما.این من و شما هستیم که به خدا و حسینش محتاجیم.حالا اگر حاجت روا نشدی این نشان بر بی لیاقتی شخص شما حتما حکمتی در ان نهفتست که شما بی خبرید پس اصرار بر اجابتش نکنید و به خدای خود اعتماد کنید که هیچ وقت بد بنده هاش نمیخواد.وپیشنهاد بنده این است که این ارتباط زیبای خود را با خداوند و اقا حسین قطع نکنید که عین بی معرفتیست.و همین فاصله در اینده باعث تضعیف ایمان شما خواهد شد (2465670) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۳ ۱۱:۴۳:۲۸
سلام بادل پرازمحبت خودبرای برادرم که تنهاپسرخانواده است وازازدواج مایوس شده وسنش بابلازفته دعاکنیدتاراضی به ازدواج شود وهمچنین برای بچه دارشدن خودم (2960461) (alef-3)
 
نرگس
۱۳۹۳-۰۸-۰۹ ۲۳:۴۸:۵۵
با سلام من امروز به جمع شما دوستان پیوستم سال پیش از دهم محرم زیارت عاشورا را خواندم و نذر کردم که تا چهل روز بخوانم و چهلمین دفعه را مقابل حرم آقا همراه همسرم بخوانم روزها پشت سر هم می گذشت و عطش من برای زیارت بیشتر می شد تا اینکه یک هفته مانده به اربعین همسرم گفت دیگر نمی توانیم برویم کربلا چون عمویش فوت کرده بود من گریه کردم گفتم کربلا رفتن لیاقت می خواهد که ما نداریم دلم شکست و انروز زیارت عاشورا را نخواندم فردای آنروز من سر کار بودم همسرم گفت یک مرد غریبه با ماشین شخصی اش میخواد برود کربلا برای دو نفر جا هست میایی با او برویم من اشک ریزان به خانه آمدم در عرض 20 دقیقه آماده شدیم و رفتیم ودر راه خواندن زیارت عاشورا را ادامه دادم و به مهران رفتیم و از آنجا سوار ماشین های عراقی شدیم و در راه معجزات زیادی برایمان پیش امد وحتی یک شب در خانه عراقی ها خوابیدیم بلاخره درست روز اربعین آخرین زیارت عاشورا رامقابل حرم امام حسین خواندم سپس نجف رفتیم ودرست دو ماه بعد ازبرگشت از کربلا همسرم فوت کردند و غم بزرگی بر من و فرزندانم وارد شد . من و همسرم اولین دفع بود که به کربلا رفتیم (2462908) (alef-13)
 
کنیز خانم فاطمه الزهرا
۱۳۹۳-۰۸-۱۰ ۰۶:۱۴:۵۵
سلام
به من سال 90 بعد از آزمایشی گفتند ممکنه بیماری خونی گرفته باشی و دکتر دوباره برام آزمایش نوشت من به خاطر دخترام از خدا خواستم کمکم کنه و عمری بده تا بچه هام سروسامان بگیرند البته هرچند به این مسئله هم معتقدم که خداوند مسلما از من به آنها مهربانتر است اما چه کنیم ما انسانیم و .....
خلاصه نذر کردم که اگه آزمایش مجددم خوب باشه هر روز زیارت عاشورا بخونم و هر ماه هم مجلس زیارت عاشورا داشته باشم حتی با تعداد 5 نفر که نذرم قبول افتاد و حال معمولا هر ماه مادرم و خواهرام می آیند و با هم زیارت عاشورا می خونیم .من فکر می کنم این مسئله خواست خدا بود که من با امام حسین و زیارت عاشورا بیشتر مانوس شوم و مطمئنم این انس دو طرفه شده چراکه بعد از آن مسئله خوابهای خوبی دیده ام یک شب که فردایش زیارت عاشورای ماهانه داشتم خواب امام حسین رو دیدم البته فقط دست مبارکش را دیدم انگار رفته بودم دم خانه ایشان و آن حضرت با دست مبارکشان نامه ای به من دادند مضمون نامه نمی دانم چه بود ولی خیلی این خواب بمن دلگرمی داد و یکبار هم خواب حضرت ابوالفضل را دیدم که بمن حرزی دادند و من آن روی قلبم گذاشتم البته اینبار هم صورت حضرت را ندیدم فقط دست مبارکشان را دیدم آخه من توی زیارت عاشورا توی سلام آخرش به ایشان هم سلام میدم. راستی سلام آخرم رو دوبار میفرستم. بار دوم رو برای شهدا جمیع مومنین و مومنات و رفتگان خاصه اونایی که همون شب تازه به خونه آخرت رفتند. از همون سال 90- راه قرآن پژوهش و تدریس عل.م قرآنی و نهج البلاغه و تدریس در حوزه علمیه برام باز شد و در کمال ناباوری و با تمام مشکلات دکتری روزانه قبول شدم راستی از صلوات غافل نشید که اگر بخام از اعجاز اون براتون بگم کلی وقت میبره . فقط خوابم رو میگم یک شب داشتم تو خواب با خودم میگفتم شب اول قبر چی کار کنم ندایی گفت فقط صلوات بفرست.و کلام آخر نماز اول وقت فراموش نشه. (2463052) (alef-13)
 
هاجر
۱۳۹۳-۰۸-۱۱ ۱۳:۴۵:۳۷
خیلی دلم شکسته تو رو خدا برام دعا کنید 40 روز زیارت آقا رو با صد لحن و سلام میخونم اگه خیر و صلاحم باشه مشکلم حل بشه (یا امام حسین )فردا تاسوعا هست برا منم دعا کنید تو رو خدا زندگی خیلی برام سخت شده دیگه نمیتونم تحمل کنم (2465964) (alef-13)
 
نرگس
۱۳۹۳-۰۸-۱۲ ۱۲:۵۳:۳۱
هاجر جان من سال پیش زیارت عاشورا را چهل روز خواندم با نیت صد لعن و جواب گرفتم فقط این را بدان اگه موقعه خواندن زیارت اشورا اشک از چشمانت جاری شد و دلت شکست حتما حاجت می گیری و اگر نگرفتی بدان به صلاحت نبود پس با ایمان کامل و بهتر از گذشته به زیارت عاشورا توجه کن اگه حاجت گرفتی مارو هم خبر کن (2467277) (alef-13)
 
منصوره عروجی
۱۳۹۳-۰۸-۱۵ ۲۰:۴۹:۰۹
سلام من امروز خادم حضرت زهرا س شدم خیلی خوشحالم که میتونم کنیزی خانومم رو بکنم از همتون التماس دعا دارم همتون رو به بیت الزهرای شهرستان خمین دعوت میکنم خیلی حاجت میده امتحان کنید (2472190) (alef-10)
 
حلما
۱۳۹۳-۰۸-۱۸ ۲۲:۰۷:۱۹
سلام از اول محرم زیارت عاشورا می خونم ولی چند نفر گفتند صدقه بگذار چون داری زیارت عاشورا می خونی‌ خدازیاد امتحانت می کند خیلی تو دلم ترس افتاده چی کار کنم، (2477417) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۹-۱۸ ۱۱:۰۷:۲۷
حلما جان زیارت عاشورا دفع بلا می کنه...برای سلامتی امام زمان صدقه بده (3376788) (alef-13)
 
ن
۱۳۹۳-۱۰-۲۰ ۰۰:۰۳:۱۸
سلام منم زیارت عاشورا میخونم تو روبه امام حسین قسمتون میدم منم تو دعاهاتون یاذکنین حاجتم براورده بشه (2596143) (alef-3)
 
سمانه
۱۳۹۳-۱۱-۲۴ ۱۹:۳۵:۲۵
من مدت هاست دارم می خونم خدایا دلم می خواد دعام مستجاب شه می دونم گاهی حکتی داره خدایا صبر بده....ای کسایی که پیش خدا عزیزید که ایشالا همه عزیز باشن دعا کنید دلم نشکنه این بار (2678892) (alef-10)
 
تنها
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۱۵:۳۲:۴۶
سلام.من تازه اززیارت اقا اومذم ولی باز دلتنگشم .یا امام حسین بهم صبر بده (2769150) (alef-3)
 
سارا
۱۳۹۴-۰۱-۱۶ ۲۳:۰۰:۳۲
یا امام حسین میدونم گناهکارم اما دستمو بگیر.نذار امید زندگیم (همسرم)از دست بره حتی شده از عمر و سلامتی من بگیر ولی نذار پرپر شدنشو بیشتر از این جلو چشمام ببینم.کمـــــــــــــکش کن یا امام حسین (2793922) (alef-10)
 
لبخند
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۱۶:۳۰:۳۶
سلام لطفا برای من دعا کنید (2822635) (alef-10)
 
paniz
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۴:۰۱:۳۱
یا حسین شهید تورو به مادر وپدر و فرزندانت کمکم کن...خیلی میخوامت اقا..الان داشتم خواب زیارته عاشورا میدیدم.توروخدا فراموشم نکن (2830719) (alef-3)
 
مهديه
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۶:۵۴:۱۷
دوس داااارم برم كربلا برام دعا كنين (2836353) (alef-3)
 
سمیه
۱۳۹۴-۰۲-۱۵ ۱۵:۵۸:۳۴
سلام دوستان
هیچ وقت از لطف خدا نا امید نشد و اطمینان داشته باشید که خداوند بسیار مهربانتر از تصورات ما هست... من چند ماه پیش خوابی دیدم که از رویاهایم صادقه بود... از خانم مومنی که از اون دنیا به خوابم آمده بودن پرسیدم کدام امام هست که بیشتر از همه حاجت میده؟ گفت فقط حسین... خدا روی حرف حسین حرف نمی زنه... بعد بهم گفتن که این حرفو به همه بگو، 10 روز از خوابم نگذشته بود که از آقام یک حاجت محال رو گرفتم. السلام علی الحسین (2869805) (alef-10)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۶ ۱۹:۲۱:۱۶
فدات حسین همینو دارم بگم اربابم حسین و خاندان حسین (2872464) (alef-10)
 
بی نام
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۱۶:۰۷:۲۸
شلام دوستان من چندروزه که حال خوبی ندارم اینقدر که تا حد زیادی از زندگیم ناامید شدم و شب و روزمو با گریه میگذرونم راستش اینقدر گناه کردم که نمیدونم امام حسین منو قبول میکنه یا نه اما با خوندن حرفاتون انگیزم زیاد شد از امشب شروع میکنم به خوندن زیارت عاشورا از همتون میخوام برام دعا کنید (2895567) (alef-13)
 
مهسا
۱۳۹۴-۰۴-۳۰ ۰۳:۵۰:۲۱
سلام دوستان عزیزمن الان ۲سال که ازداج کردم وهیچ اختلاف اخلاقی باهمسرم ندارم ولی تواین دوسال اندازه تمام عمرم عذاب کشیدم هم خودم هم شوهرم.شوهرم بیکاره به هرجا وهرکس روزدیم کسی کمکمون نکرد هر روز داره بدترمیشه مشکلات وبدهی هابالاترمیره وهیچ کاری نمیتونیم انجام بدیم هرکسی کهاین پیام رومیخونه ازتون خواهش میکنم اازصمیم دلتون واسمون دعا کنید توروخدا از خدابخواید تا نگاهی هم به ما بکنه ودستمون روبگیره .ممنون انشاالله حاجت روابشید (3057852) (alef-13)
 
رسول دلبری تبریزی
۱۳۹۴-۰۴-۳۰ ۱۹:۵۲:۱۶
السلام علیک یا ابا عبدالله السلام علیک یاقمر منیر بنی هاشم السلام علیک یا شهدا کربلا دوستان بنده حقیر خیلی گرفتارم وخیلی دلم میخواهد به کربلا بروم وعرض ادب کنم ولی قسمت نمیشه تورابه احترام شهدا کربلا بنده حقیر را مورد لطف قرار داده ودعا کنید همه مون به زودی به کربلا بریم حضرت ابوالفضل خیلی دوستت دارم دیگه تحمل من تموم شده (3059846) (alef-13)
 
حسرت
۱۳۹۴-۰۶-۲۴ ۱۵:۳۲:۲۱
سلام دوستان بعضی از نظرات رو خوندم خیلی ها مشکلات بزرگتر از من دارن انشاللع به حق فاطمه زهرا حاجت روا بشین.... منم یه مشکل خیلی بزرگ دارم 2ساله عقد کردم اونم با عشقم بعد 9سال بهم رسیدیم اون هم سطح ما نبود اختلاف مادی زیادی داشتیم اما مرد زندگی بود قبول کردم زنش شدم اما حالا بعد 2سال توخرج شروع زندگی موندیم حتی نمیتونیم عروسی بگیریم حتی نمیتونیم خونه بگیریم بدهی بالا اوردیم یه زمینو گذاشتیم واسه فروش اما دریغ از یه نفر که بیاد بخره.... توروخدا ازتون خواهش میکنم واسم دعا کنین زیارت عاشورارو شروع کردم شاید ابا عبدالله دستمونو بگیره ای خداااااا زندگیم داره از هم میپاشه خودت کمکمون کن یا امام حسین خودت جوابمونو بده یکساله دارم صداتون میکنم چرا جوابمو نمیـــــــــدیـــــــــــــن خداااااااااا (3190039) (alef-13)
 
الهه
۱۳۹۴-۰۶-۳۰ ۱۵:۵۴:۳۳
یا امام حسین (ع ) خیلی دلم میخاد بیام زیارتت کربلا
ان شاالله نصیب همه و من هم شود (3203140) (alef-13)
 
سارا
۱۳۹۴-۰۷-۰۱ ۰۸:۱۸:۴۷
بخدا من عاشق حسینم حتما زیارت عاشورا رو بخونید معجزه میکند (3206991) (alef-3)
 
فاطمه
۱۳۹۴-۰۷-۰۵ ۱۹:۱۳:۱۵
سلام
خیلی حرفهای شما عزیزان به دلم نشست
من زیارت عاظورا میخونم ولی با گفته های شما امیوارتر شدم
ان شالله گرفتاریتون برطرف بشه (3217716) (alef-3)
 
سها
۱۳۹۴-۰۷-۲۳ ۰۳:۱۶:۵۴
سلام دوستان خوبم من معجزه ی امام حسین رو تو زندگیم دیدم اون هم موقعی بود که به نیت شغل در شب سوم شعبان که مصادف با تولد امام حسین بود زیارت عاشورا خوندم اول از همه توسل پیدا کردم به امام حسین چون شنیده بودم که امام سرور و سالار همه ی شهیدان ............ مراسم من ساعت دو نیمه شب تمام شد و هرگز فراموش نمیکنم که شب تولد امام حسین بود فردا صبح دقیقا ساعت نه صبح از طرف یه ارگان خیلی خوب دعوت به کار شدم هیچ وقت اون شب و اون توسل رو از یاد نمیبرم امام حسین معجزه ی زندگیه منه.....شک نکنید که اگر از سر اخلاص و با دل شکسته بخونید نتیجه میبینید... (3261824) (alef-13)
 
مهتاب
۱۳۹۴-۰۷-۲۴ ۱۶:۱۶:۱۳
سلام من خیلی تنهام خسته شدم بخاطر تنهاییم دوسال مجازی میرم ولی چن روزه همشونو پاک کردم گوشیمو خاموش کردم چله زیارت عاشورا گرفتم دوس دارم متاهل شم ولی خدا نمیدونم چرا حاجتمو نمیده خیلی صداش میزنم اشک میریزم امروز دوم محرم هستش دوروزه روزه م دوس دارم پاک پاک شم توروخدا دعام کنین حاجتمو بده تادیگه سراغشون نرم حتمادعام کنین مرسی (3264373) (alef-13)
 
یه بنده خدا
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۱۵:۰۶:۱۵
سلام عزیزان .منم واقعا به امام حسین اعتقاد دارم تو رو بخدا اول بیاین از ته دل برای گناهانمون استغفار کنیم و بعد با دل پاک زیارت عاشورا بخونیم و برای همه دعا کنیم مخصوصا برای سلامتی و فرج امام زمان (عج). برای همتون دعا می کنم البته اگه خدا ازم قبول کنه التماس دعا . (3269969) (alef-13)
 
عاشق امام حسین
۱۳۹۴-۰۷-۲۸ ۱۶:۰۱:۴۶
یادمه دکترا جوابم کرده بودن گفتن شما هیچ شانسی برای بچه دار شدن نداری هیچ تلاشی نکن منم خیلی دلم شکست شب و روزم شده بود گریه تا اینکه روزعاشورا واسه نهار به ی مجلسی دعوت شدیم و من همین طور غصه دار بودم در همون حین هییت عزاداری رسید من از ته دلم امام حسین و صدا کردم وازش خواستم صاحب بچه شم و امام حسین جوابمو داد ومن صاحب بچ شدم هربار که اسم امام حسین میاد اشک ناخودآگاه از چشمام سرلزیر میشه ومن تا عمر دارم مدیون این لطف امام حسین هستم من اکثر وقتها زیارت عاشورا رو میخونم و با خوندنش کلی آروم میشم انشالله سعادتشو داشته باشم که ی روز به خوابم بیان واون موقع من خوشبخترین آدم روی زمینم (3272178) (alef-13)
 
امیدوار
۱۳۹۴-۰۸-۰۶ ۱۴:۲۹:۵۰
سلام دوستان ،خیلی دلم گرفته منم از روز اول محرم بعد از نماز صبح، زیارت عاشورا میخونم وهدیه میکنم به خانم فاطمه زهرا نیت کردم تا چهل روز بخونم دوستان میشه واسه منم دعا کنید من تاحالا با هیچ پسری دوست نشدم. مدتیه از یه آقا پسری خوشم اومده که همه جوره شرایطش خوبه وسید مهرش بد جوری به دلم افتاده از خانم فاطمه زهرا خواستم این افتخارو نصیبم کنه که کنیز فرزندش بشم ان شاءالله تو همین محرم به حاجتمون برسیم همه یه صلوات محمدی بفرستید. (3285098) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۱۰ ۱۱:۳۸:۵۵
اسلام وعلیک یااباعبدالله اسلام وعلیک یاقمربنی هاشم (3291863) (alef-3)
 
بی آبرو
۱۳۹۴-۰۸-۱۶ ۱۴:۰۸:۳۶
با سلام. آبروی خودم و خانواده ام در خطره، پیام های شما را خوندم امیوار شدم. قدر خودتون بدونید که امام حسین(ع) شفیع شما شده، ترو خدا من و خانواده ام را دعا بفرمائید. انشا الله منم تصمیم گرفتم زیارت عاشورا بخونم. دعام بفرمائید (3305160) (alef-3)
 
وکیلی
۱۳۹۴-۰۸-۱۶ ۲۳:۴۱:۳۸
ای کاش کربلا من مسافرت بودم۰ (3306418) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۸-۲۳ ۱۹:۲۹:۰۰
سلام
زيارت عاشورا واقعاااااا معجزه وار حاجت مي دهد
انشاالله خدا حاجت همه را روا كند التماس دعا (3324171) (alef-3)
 
نواب
۱۳۹۴-۰۹-۰۳ ۱۸:۳۴:۲۹
یا امام حسینننننننننن حاجتم روا کن انشالله ک حاجت همه روا بشه بچه ها برا منم دعا کنید یامام حسین برای سلامتی امام زمان صلوات التامس دعا (3344032) (alef-13)
 
نادیا
۱۳۹۴-۰۹-۰۵ ۰۴:۲۹:۲۰
باور کنید معجزه میکنه هر شب بخونید ،من معجزشو دیدم که میگم..من 2ساله هر شب میخونم هر چیزی خواستم بهم داده (3347945) (alef-13)
 
دل شکسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۱۴ ۰۰:۲۱:۲۸
سلام دوستان بزرگوارتوروخدابرام چله زیارت عاشورابگیریدهرچه زودترمشکلم حل بشه یک نفربه نامردی 31میلیون پولم رو که با حقوق کارمندی پس اندازکرده بودم برداشته پس نمیده این همه سرمایه من بودخواهش میکنم ودعا کنید عاقبت به خیربشم ومومنه وبرای پدرومادرم هم دعا کنید (4048819) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۴-۰۹-۱۳ ۱۷:۰۷:۲۲
سلام منم 29 سالمه یه زندگی پر از درد و رنج دارم (خلاصه).حاجتامم نگرفتم ولی عاشق امام حسینم. اگه یه روز بهش سلام ندم میفهمم که از دستم ناراحته میرم ببینم چه گناهی کردم. کلا حسش میکنم کنارمه. میخواستم بگم با حسین باش پادشاهی کن حاجتم نگرفتی نگرفتی. حسینو عشق است (3364577) (alef-13)
 
یه دختر
۱۳۹۴-۰۹-۱۶ ۲۳:۵۳:۴۰
منم چله زیارت عاشورا گرفتم،ازاول محرم تا اربعین سیاه پوشیدم براامام حسین،حاجتم ازدواج بود ،خیلی دلم میخاد ازدواج کنم یه مدتیه هم هست که خاستگارنمیومد یا فقط زنگ میزدن و پیداشون نمیشد یا فامیلم پشت سرم حرف میزدن،باوجود زیبایی و تعریفایی که همه ازم میکردن و خانواده بسیارخوبی که دارم،خلاصه بگم دوسه روز بعد اربعین دلم گرفت و به مامانم گفتم یعنی ممکنه امام حسین منو بی جواب بزاره،دقیقا همون شب خبر خاستگاروبهم دادن ،همه چیش عین همونی بود که من دلم همیشه میخاس همه میدونستن من میمیرم واسه ازدواج با آدم قدبلند ،اون اقام دو متر قدشه،اون شب خیلی خدامو شکرکردم و از امام حسینم تشکرکردم،گرچه داداشم بخاطرغرورو خواسته بیجا میخادجواب رد بده و منم کاری ازدستم برنمیاد اما به خدای مهربونم گفتم که اگه توبخای هیچ بشری نمیتونه مانع بشه،امیدم به خداست.قربون امام حسینم برم (3373254) (alef-13)
 
بهار
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۰۲:۱۶:۳۶
خدا بحق امام حسین همه رو حاجت روا بگرداند.برا منم دعا کنین (3380821) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۱ ۰۲:۱۱:۴۹
سلام
منم شونزده روز از چله زیارت عاشورامو خوندم
زندگیم داره سر هیچ و پوچ از هم می پاشه
چند روز دیگه وقت دادگاه طلاقمه
امیدوارم امام حسین یه نظری ام به من بکنه، شک ندارم هر چی خدا بخواد همون میشه ، خدایاااا نخواه که زندگیم نابود شه من شوهرمو خیلی دوس دارم
تو رو خدا برام دعا کنین (3382257) (alef-13)
 
آزاده
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۴:۰۳:۴۴
سلام. من 80 روز زیارت عاشورا خوندم . امروز روز آخر بود ای کاش منم مثل شما حاجت روا بشم . تصمیم گرفتم اگه خدا حاجت روام کنه 80 روز دیگه هم بخونم (3469362) (alef-3)
 
معصومه
۱۳۹۴-۱۰-۲۷ ۱۱:۲۷:۲۳
سلام
انقدر دلم گرفته که میخوام بمیرم ،حتی دیشب به این فکر کردم که قرص بخورم و خودم بکشم ،انقدر این چند ماهه بهم سخت گذشته که به جنون رسیدم ،توکل کردم توسل کردم ،نماز شب خوندم ،امام حسین از ته دل صدا زدم .امروز صبح نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) خوندم و قسمش دادم به سر بریده امام حسین (ع)که امروز حاجتم بده.
250میلیون بدهی بالا اوردم ،فردا صبح اگه سی میلیون جور نکنم ابروم میره و باید برم زندان .خانوادم خیلی با ابرو هستن و هیچی از ماجرا نمیدونن و بدونن هم جز غصه خوردن کاری ازشون بر نمیاد. خدایا تورو به ابروی زهرا ،تورو به ابروی امام حسین فردا ابروی منو بخر ...منو از در خونت نا امید برنگردون ...اگه ابروم بره دیگه هیچی برای از دست دادن ندارم ،
خدایا تورو به حق امام حسین نزار بی ابرو بشم ...
تورو خدا برام دعا کنید ...به مرگ خودم راضیم امروز (3474027) (alef-13)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۰۱ ۱۱:۰۷:۲۷
خدا حاجات همه دلشکسته ها رو بده خدایا خیلی دوست دارم (3982290) (alef-3)
 
سوگند
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۰۹:۲۹:۳۸
انشاللا مشکلتون حل شه.به خدا توکل کنید.گناه نکنید.به پدر مادرتون احترام بزارید.دعا میکنیم خدا همه مشکلاتونو حل کنه.فقط کاش بگید تا چه حد پیش رفتین (3494816) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۱-۱۶ ۲۱:۳۵:۵۴
سلام
امیدوارم اقا ابی عبدالله حاجت همه رو بده من خودم چندین بار چله رو گرفتم اما حاجتمو نگرفتم و به این نتیجه رسیدم که خودم باعث شدم که اینطور بشه و دوباره شروع کردم به چله گرفتن امیدوارم اینبار به دوتا حاجتم برسم خیلی به این دو تا حاجت نیاز دارم .نظرات دوستان واقعا منو دگرگون کرد. دوستان در پایان زیارتتون منو هم یاد کنید .
اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین و علی عباس اخی الحسین. (3525762) (alef-13)
 
دلشکسته
۱۳۹۴-۱۱-۱۸ ۱۴:۱۲:۱۲
سلام عزیزان
من امام حسینو خیلی دوست دارم خودش میدونه
دوسال به یکی از پسرای دانشگاهمون علاقه داشتم سه ماه پیش بهش گفتم و اون قبول نکرد خیلی داغون بودم خیلی تا ای پیش خودش دوباره اومدوگفتکه باهام یخادم میخاد رابطه داشته باشه من تو اون دوسال دعاهای زیادی کرده بودم ودلبسته ی محمد بودم وقتیم بهش گفتم و قبول نکرد دنیا روسرم خراب شد همش بخدا گله م میکردم اما با این حال دوباره دع کردم و امیدمو از دست ندادم گفم خدایا من محمدو از تو میخام و زیارتعاشوراروو هرشب و بیشتر اوقات باصدتا سلام و لعن میخوندم اما......اما اون اون یکماه پیش اومدو گفت خیلی فکر کرده راجع به حرفام میخواد منو بشنسه اما چند شب پیش وقتی فهمید من به چشم دوست معمولی بهش نگاه نمیکنم منو خورد کرد درصورتیکه میدونست که دوستش دارم لازم به دوباره گفتن نبود فت من نمیخام درگیر کسی باشمو تو تو این مدت کوتاه انقد دلبستته شدی معلوم نست بعدا چی بشه گفت من به هیچ دختری فر نمیکنمو...و من دوباره نابود شدم
من محمدو ازخدا از امام حسین خواستم فکر کردم حاجت گرفتم غافل زیننکه قراره دلشکستگیه وحشتناک تریو تجربه کنم
باورم نمیشه اصلا مگه خواننده ی زیارت عاشورا حاجتروا نیست؟س چرا محمد اومد یهو رفت من هنوز تو شوکم
انقدر وحشتناک کات کردیم کهه نمیدونم باز به خدا بگم خدایا برگرده یا نه امید داشته باشم یا نه اگه به خود محمده ادا اون نمیاد اما پس حاجت من چی میشه دل من چی میشه امیدو ایمانی ک داشتم چی میشهاصلا چرا دوباره اومد وقتی به دخترا فکر نمیکنه جواببازی که با من شد نامردیی که در حق من شدو کی میده درصورتیکه خودش اعتقاد داره بازی نکرده من چکار کنم چکار کنم بقیه زندگیمو چجوری بگذرونم من از اعماق وجودم دوستش دارم و ایمان داشتم مال منه بهش میرسم چون بخخدا ایمان داشتم
اما الان دارم میمیرم سوالم فقط اینه عده ی حاجتروا شدن چیه پس؟تکلیف من چیه من برای دلم تلاش کردم و دعا کردم چرا نشد اگه واسه من نیست انصافه واسه یه دختره دیگه باشه وقتی من دارم التماس مام حسین میکنم محمد مال من باشه
از فراقش فقط دلم مرگو میخاد ....
میشه شماهاهم دعام کنید......؟شکستهدل (3529307) (alef-13)
 
ف.ط
۱۳۹۴-۱۱-۲۳ ۱۸:۴۶:۴۸
سلام نمیدونم از کجا بگم ...من چند سال با پسری به قصد ازدواج دوست بودم پدرش مخالفت کرد و میخواست خودش واسه پسرش همسر انتخاب کنه ...از من فرصت خواست درستش کنه ولی منو خورد کرد دلمو لرزوند به من تهمت زد ...در صورتی که من تو این چند سال اجازه ندادم کسی بیاد خواستگاریم چه برسه خیانت و ...با کمال ناباوری تهمت زد و زد زیر همه قولاش من دوبار زیارت عاشورا چله گرفتم یکشنبه تموم میشه تولد خانم زینبه .دعام واسه بخته خودمه دعام واسه دله شکسته خودمه دعام وایه بی کسی و بی مدافع بودنه خودمه من کاری نکرده بودم بهم تهمت ناروا زد کسی ام جز خدا ندارم شاهد و ناظر تروخدا هر کی خوند متن منو واسه اینکه زودتر یه همسرخوب نصیبم شه دعا کنه یه صلوات از ته دلتون بفرستید واسم با اشک چشمام ازتون میخوام با ذکر صلواتی دعام کنید منم حاجتمو بگیرم ...یا ابالفضل تو دیدی من کاری نکردم چطور تهمت زدند به من ترو به پهلوی شکسته مادرت خانم زهرا تو دعام کن آقای من ... (3540133) (alef-13)
 
عاشق شهدا
۱۳۹۴-۱۲-۰۲ ۲۱:۳۶:۴۲
سلام .راستش خیلی خسته بوم من خداروشکر خیلی امید دارم ولی چی کنم گاهی کم میارم با امید گوشی گرفتم یه جمله زدم درمورد حضرت زهرا این پیامای شما وایت الله بهجت درمورد زیارت عاشورا اومدن حالا حضرت زهرا گفت زیارت عاشورا بخون منم از همین امروز نیت میکنم چهل روز زیارت عاشورا میخونم (3558428) (alef-13)
 
بیتا
۱۳۹۴-۱۲-۰۳ ۰۶:۵۰:۴۰
خدا رو بخاطر خودش صدا کنین نه حاجتهای دنیایی..به خاطر خودش باشه مطمئن باشین حاجتهای دنیایی که به صلاحتونه رو بهتون میده..خدا از مادر دلسوزتره.التماس دعا (3558916) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۲-۰۹ ۲۳:۲۵:۴۸
سلام به همه دوستان التماس میکنم برام دعا کنید توی بدترین شرایط هستن از امشب میخواهم 40 شب زیارت عاشورا بخونم امام حسین انشاا پیش خدا اوسته بشه مشکل حل بشه (3574250) (alef-3)
 
شاهین
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۱:۳۹:۵۵
سلام. بابا واقعااااا معجزس زیارت عاشورا در صورتی ک ب عشقه ابا عبدالله خوانده بشه اصلا واقعااااا هرچی بگم کم گفتم . نمیدونم چی بگم تاثیرات خوبشو دیدم زندگیم عالی شده اصلا الله اکبر (3583793) (alef-3)
 
شاهین
۱۳۹۴-۱۲-۱۳ ۰۱:۵۰:۳۳
دوستان مطمعن باشید ک اگر از ته قلبتون و از سر عشق ب خدا و حسین ع زیارت عاشورا را بخوانید. شک نکنید عاقبت ب خیر خواهید شد

مگ مشه تو وقتی سلام میکنی امام حسین ع نشنوه و جواب نده
حسین یعنی ته معرفت و بزرگی (3583806) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۴ ۲۱:۳۲:۴۴
سلام
میشنوه اما جواب منه گناه کارو نمیده حق هم داره نده .
خیلی وقته دارم صداش میکنم اما جوابی نشنیدم ....
خیلی خستم فقط هم از خودم (3586541) (alef-13)
 
El
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۲۰:۵۷:۴۲
چرا پیامای منو نمینویسید (3590593) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۱۲-۱۶ ۲۱:۲۲:۰۸
سلام من هم یک حاجت بسیار بزر گ دارم دلم خیلی شکسته برام دعا کنید (3590644) (alef-13)
 
karim
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۱ ۲۳:۴۵:۵۴
سلام اگرکسی قصدخوندن زیارت عاشوراروداره بایداول صبح زیارت عاشوراروبخونه ودورکعت نمازوبعدازاتمام زیارت درطول همان روز99مرتبه لعن و99مرتبه سلام بده تاجمعن بااون لعن وسلامی که توی زیارت میده بشه 100بارواین کارنبایدعمدایاسهواکم یازیادتربشه حتی درگفتن لعن وسلام تاچهل روزادامه بده حاجت میگیره مگراینکه حاجتش یکامرمحال باشه که محال هرگزانجام نمیشه.خدابخاطرحسین هرکاری میکنه. (3599664) (alef-13)
 
جهان
۱۳۹۴-۱۲-۲۶ ۱۴:۱۶:۱۳
سلام
من هم ی حاجتی دارم تاci با این دعا آشنا شدم الان به اساس دستور آیت الله حق شناس دارم میخونم برام دعاکنید (3607398) (alef-3)
 
A
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۵ ۱۸:۲۹:۰۳
من دلم داره میترکه..... (3685056) (alef-3)
 
الهام
Germany
۱۳۹۵-۰۲-۱۹ ۰۰:۳۴:۲۸
پس چرا دعای من قبول نمیشه،هر دعایی رو با خلوص نیت خوندم،،بقران قسم خیلی ناامیدم،فکر میکنم خدا به من ارزش نمیده (3690388) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۲۷ ۱۱:۵۱:۰۷
سلام بر ارباب کریمم حسین ع
به زودی از معجزات این زیارت زیبا براتون مینویسم
التماس دعا عاشقان حسین ع (3707877) (alef-3)
 
یاصاحبالزمان ادرکنی.زهرا
Germany
۱۳۹۵-۰۳-۰۲ ۱۸:۴۳:۱۳
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
سلام دوستان
خواهش میکنم برا منم دعا کنید.سنم رفته بالا.ازتنهایی خسته شدم.دوست دارم امسال منم سروسامون بگیرم.امروز نیمه شعبان هست.خدا بحق صاحب الزمان حاجت منم امسال براورده کن.ب حق ذات مقدست.یاارحم الراحمین.دوستان التماس دعا دارم.شاید دل شما پاک باشه دعاتون درحقم مستجاب بشه.ممنون.اللهم صل علی محمد وال محمد (3718829) (alef-13)
 
زهرا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۰۷ ۲۰:۳۶:۴۶
من دارم دغ میکنم الانم که دارم این نوشته رو مینویسم مث ابر بهاری گریه میکنم توی دلم حاجتی هس داغوووووووووووووووووووووووووووووووووووووونم تورو خدا هرکی این نوشته رو دید منو دعا کنه اگه دلش واسم بسوزه تورو به اماحسین قسم میدم واسم دعا کنید دارم دغ میکنم (3727440) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۳-۱۲ ۱۸:۰۴:۰۳
سلام منم خیلی حاجت مهم دارم خداکنه اما حسین نگاهم کنند (3736769) (alef-13)
 
ریحانه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۱۳ ۰۶:۱۹:۴۹
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم
این حسین کیست که عالم همه دیوانه اوست؟
یااااااااا حسین جاااانم یا حسین
منم از زیارت عاشورا حاجت گرفتم
هرچی دارم از لطف خدا و دعای امام حسین(ع)واهل بیت و شهداست
سال کنکورم ی اتفاقاتی افتاد که نتونستم خوب بخونم و روز کنکور به شدت استرس داشتم
دوسال به خاطر اینک پزشکی قبول شم پشت کنکور مونده بودم
توی یه ختم صلوات شرکت کرده بودم ک به نیت حاجات هم دیگ ختم چهل هزار تا صلوات برمیداشتیم
وقتی نوبت من شد دقیقا مصادف با روز کنکورم بود
و شبش بچه های گروه گفتم ما فردا راس ساعت ده ک تو کنکورداری میدی برات زیارت عاشورا میخونیم
ان شاالله هرجاهستن حاجت روا وشاد باشن
من با استرس ونا امیدی تمام رفتم سر جلسه
انقدر استرس داشتم که حالم بد شد قبل از رسیدن به محل ازمون
اما وقتی داخل شدم یه حس ارامشی بهم دست داد
تو ی مدرس امتحان داشتیم که توی اونجا یه عالم پرچم امام حسین نصب بود
متوسل شدم و کنکور و دادمخوب نداده بودم خیلی
قبلشم نذر کرده بودم اگ قبول شم چهل روز زیارت عاشورا بخونم
لطف خداشامل حالم شد و قبول شدم وقتی جواب اول اومد زیارت عاشورا رو شروع کردم
و روز چهلم دقیقا نتیجه اصلی که قبولی پزشکیم بود اومد
از اون روز دوسال میگذره و تقریبا یه سال که به لطف خدا هرروز زیارت عاشورا رو میخونم با صد لعن و سلام
و از خدا میخام معرفت روزافزون به اهل بیت و شهدا علی الخصوص امام حسین نصیبم کنه
اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم (3737389) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۳-۲۹ ۱۷:۵۲:۲۶
سلام من از زیارت عاشورا خیلی فایده دیدم امامدتی هرچه دعا میکنم جوابی نمیگیرم خیلی دوست دارم خدا حاجتم رو بده لطفا دعا کنید. (3768228) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۴:۳۹:۳۰
سلام دؤستان برای مشكل پسر من ه‍م دعاکنید التماس دعا (3780654) (alef-13)
 
۱۳۹۵-۰۴-۰۴ ۱۴:۴۱:۴۶
سلام دؤستان برای مشكل پسر من ه‍م دعاکنید التماس دعا (3780658) (alef-13)
 
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۴-۲۱ ۲۰:۱۵:۵۶
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین
چرا نظر دیروز منو نذاشتید
ازتون ممنون میشم نظر امروزم رو انتشار بدین
چون بنده قلبا ارادت خاص به امام حسین ع دارم
و به همه دوستان سفارش کردم و می کنم که حتما چله زیارت عاشورا بگیرن
امکان نداره از در خونه ارباب کسی بدون حاجت برگرده
ازتون میخوام واسه من هم دعا کنید (3817590) (alef-13)
 
شیده (و الف )
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۱ ۱۷:۰۶:۵۰
التماس دعا عاشق اکام حسین ع (3838498) (alef-13)
 
رقیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۱ ۱۸:۴۳:۴۴
اسلام تورو به حسین و به علی اصغرش به من هم دعا کنید منم تو زندگیم مشکل دارم چله زیارت عاشورا گرفتم دعا کنید واسه منم قبول بشه (3838692) (alef-13)
 
🔵🔵🔵
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۵-۰۳ ۰۰:۱۹:۰۰
یاحسین فقط یاحسین .التماستون میکنم این زیارت بخونین برای خدا بخونین چون هیچی بالاتراز این نیت که برای خدا باشه نیست یه عمر دعا کردیم وزیارت خوندیم برای خودمون ودیگران وحاجات این دفعه نیتمون خدایی باشه معجزش چندین برابره (3841460) (alef-13)
 
A
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۱ ۱۶:۴۴:۱۵
منم 40روز عاشورا میخونم ،یا امام حسین با دنیای از امید میخوام زیارت عاشورا بخونم ،انشالله تا روز تولدم که امسال عاشورا حاجتمو بگیرم
انشالله هرکی در حق کسی مکر و حیله میکنه به خودش برگرده
من دلم شکسته ،مارو از هم جدا کردن بخاطر خودخواهی خودشون
یا امام حسین خودت میدونی کمکمون کن بازهم دستامون تو دست هم باشه
یا امام حسین حاجت تمام کسایی که محتاجت هستن رو بده به منم نگاه کن اقا جان (3914886) (alef-13)
 
لیلا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۳ ۱۰:۴۶:۴۴
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم چهل روز با یک سلام و لعن و دعای علقمه خوندم و اکثر وقتها نزدیک غروب آفتاب روی پشت بام ایستاده می خوندم خدا را شکر از لطف و کرم امام حسین علیه السلام و اباالفضل العباس علیه السلام شغل بسیار خوب و آبرومندی پیدا کردم و استخدام رسمی شدم. الحمدلله رب العالمین (3932465) (alef-13)
 
عاشق سید الشهدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۲۴ ۰۲:۴۸:۱۴
السلام علی علی بن الحسین
امیدوارم لطف سید الشهدا شامل حالمون بشه و همه حاجت روا شیم.من با خوندن کامنت دوستان اشک ریختم و ارادم برا خوندن زیارت عاشورا قویتر شد.
دوستان شما رو به امام حسین هر کی این کامنتو میبینه برا رفع مشکله منم دعا کنه.سر انتخاب دو تا مسئله مهم تو دو راهی موندم احساس میکنم نفسم بند اومده.... (3933574) (alef-3)
 
سمیرا
Romania
۱۳۹۵-۰۶-۳۱ ۱۰:۳۳:۲۹
سلام حدود6 ماه پیش به یکباره زندگیمون از هم پاشیدبااینکه عاشق هم بودیم وهداشتن ازتعجب شاخ درمیاوردن والان دوماهه که کلا همدیگروندیدیم شروع به نمازودعاکردم ولی نتیجه ندادمیخوام شروع کنم چله زیارت عاشوراروونذرکنم اگ خداقابل بدونه زندگیموبرگردونه بهم هرسال ماه محرم روز عاشور40 تاانذری بدم.خیلی شوهرمودوست دارم نمیخوام زندگیموازدست بدم توروخدابرام دعاکنین بذای همتون دعامیکنم... (3943072) (alef-13)
 
بنده خدا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۱ ۲۳:۵۲:۵۰
سلام من دختری 26 هستم به امید خدا میخوام زیارت عاشورا رو با آدابش بخونم من از سمعک استفاده میکنم خیلی دوس دارم برم کربلا برام دعا کنید (3959957) (alef-3)
 
تنها
United States
۱۳۹۵-۰۷-۱۳ ۱۶:۰۴:۱۶
خیلی ممنون از این همه انرژی مثبتی که تو صحبتهاتون هست.پدر نمونه ای دارم که عاشق امام حسین هست و هر لحظه ورد زبانش این شعره که روزی نرسه که بمیره و زیارت آقا را نکنه... یه شعر نوشته بود همین روز اول محرم که از امام حسین خواسته بود سر جنازه اش بیاد..ارزو می کنم خدا اینقدر بهم توانایی بده که بتونم بفرستمش زیارت امام حسین..چون اگه یه روزی از پیشمون بره و کر بلا نرفته باشه..تا آخر عمرم هیچ لذتی برای من نخواهد بود.دعا کنید امام حسین سبب بسازه شرمنده پدر و مادرم نشیم. (3962461) (alef-13)
 
نگار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۱۶:۲۹:۳۵
تو را به امام حسین علیه السلام برا منم دعا کنید پسرم چنتا دوست ناباب داره که حرف گوش نمیکنه و با اینا رفت وامد میکنه مخفیانه کاراشا ادامه میده دوست داشتم یکی این ختم را برام برداره هدیه اش را تقدیم کنم تا پسرم وابسته به مواد مخدر و مشروب نشده تو را بخدا برام دعا کنید (3967973) (alef-13)
 
عاشق حسین
Romania
۱۳۹۵-۰۷-۲۰ ۱۱:۰۵:۰۳
السلام علیک یااباعبدالله
امام حسین قربون علی اصغرت ،علی اکبرت ،عباست و زینبت و سربریده ات آقاجون
جانم و مالم و رندگیم فدای یک تار مویت آقا ،یا سیدالشهدا من هم عاشق تو و کربلاتم
قسمتم کن بیام پابوست آقا فقط آرزوی کربلا دارم و دوست دارم قبل از مرگم کربلاتو
ببینم حسین جان. (3969650) (alef-13)
 
روسیاه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۱ ۰۱:۳۳:۲۴
پروردگارا در این شب عاشورا زیارت نجف اشرف و کربلای معلا را نصیب دلسوختگان و اراتمندانی که تا کنون مشرف نشده اند از جمله بنده بی مقدار، کرامت بفرما، به عزتت و کرامتت و به حق محمد و آل محمد(ص) الهی آمین (3970142) (alef-3)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۳ ۱۴:۰۹:۳۹
با سلام خدمت تمامی دوستان و عزیزان من دو حاجت دارم و قلبم از امید خالیه 3 شبه شروع به خواندن زیارت عاشورا کردم که به خواستم برسم از تمامی دوستان تقاضا و التماس دعا دارم با امید پیروزی و موفقیت برای همه عزیزان. (3972226) (alef-13)
 
سوگند
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۰۶:۴۵:۴۲
سلام دوستان.من ۷سال پیش تو سن کم،ازدواج کردم عاشق همسرم بودم میردم براش.اهل زندگی و خانواده دار بودم،تا این که خیانت دیدم و دل خودمو خانوادمو شکستن.هیچ وقت لحظه ای که به بابام گفتم بیاد میخوان طلاقم بدن یادم نمیره،دلش شکست،انقد خانوادمو تحقیر کردن که مردم از دل شکستگی.دو سال گریه میکردم.تا اینکه با مرد خوبی آشنا شدم و عاشقش شدم،اولش منو میخواست اما بعد چند سال گفت نه.دل شکسته و تنهام.دل خانوادم شکسته.مامانم از غصه مریض شده.تو فامیل و آشنا کلی دلمو شکستن.توروخدا با زبون خودتون برام دعا کنید صلوات بفرستید نه به خاطر من به خاطر دل شکسته مامان بابای مهربونم که حتی ازارشون به کسی نمیرسه،من حاجتمو بگیرم تا چهلم امام حسین.چهله زیارت عاشورا دارم.انشالا همه حاجت روا شین (3975931) (alef-13)
 
الهه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۲۶ ۲۱:۱۹:۳۷
سلام دوستان. عزیزانی ک چله زیارت عاشورا برمیدارن. چ ساعتی میخونن؟ من شنیدم حتما باید بین طلوع و غروب آفتاب باشه. من تو این زمان فرصت ندارم. چون حدود یک ساعت و نیم زمان میبره. میشه بعد نماز صبح خوند؟ دوستان خواهشا جواب منو بدید خیلی محتاجم. انشالا امام حسین حاجت همه عزیزانو بده. (3977001) (alef-13)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۱۰:۲۳:۰۷
سلام
بايد حتما از طلوع تا غروب باشه يعني تا زماني كه هوا روشن هست (3993728) (alef-3)
 
سمانه
Germany
۱۳۹۵-۰۸-۰۷ ۱۲:۲۹:۵۱
خدایا به حق حضرت علی اصغر شوهر وفامیل شوهر خوب نصیب خواهرای من بکن آمین با رب العالمین (3991384) (alef-13)
 
nanaz
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۸-۱۹ ۰۸:۵۴:۵۰
الهی آمین... (4008102) (alef-3)
 
عاشق ابا عبدالله
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۸-۳۰ ۰۱:۴۶:۲۴
با عرض سلام خدمت همه دوستان و عاشقان اهل بیت خصوصا عاشقان اباعبدالله حسین.دوستانی که فرمودند زیارت عاشورا میخوانند و نتیجه حاصل نمیشه به این شکل زیارت عاشورا بخونن که الان عرض میکنم.این دستور را امام زمان عج الله تعالی شخصا به آقای بروجردی فرمودند و ایشون به آقای مجتهدی و آقای مجتهدی به آیت الله حق شناس روحی فدا.به این شکل که وضو میگیری و سر سجاده مینشینی 100 الله اکبر میگویی.دوم سلام به آقا عرض میکنی به این صورت السلام علیک یا اباعبدالله و علی ارواح التی حلت به فنائک علیک منی سلام الله علیه و اله السلام و علی الحسین و علی علی بن حسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین.و بعد یک بار لعن را تا آخر میگویی به این شکل الهم العن اول ظالم ظلم حق محمد وآل محمد و آخر تابع له علی ذالک الهم العن العصابه التی جاهدت الحسین و شایعت و بایعت علی قتله الهم العنهم جمیعا.و بعد شروع میکنی به زیارت عاشورا خوندن تا سر سلام یعنی دیگه سلام و نمیگی بلند میشی دو رکعت نماز هدیه برای امام حسین میخونی و بعد دوباره صد تا الله اکبر میگی و بعد زیارت عاشورا رو با صد لعن و صد سلام تا آخر میخونی و بعد از اتمام دو رکعت نماز میخونی هدیه برای آقا امام حسین.دوستان این جور زیارت عاشورا خوندن کلا یک ساعت طول میکشه ولی رد خور نداره.حواستون باشه 40 روز باید ادامه بدین یعنی چله نشینی کنید از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب هم فرصت دارید.یعنی از وقتش بگذره چلتون باطل میشه و دوباره باید شروع کنید.اما مطلب اساسی اینه در این 40 روز باید مراقب اعمالتون باشید حواستون باشه سعی داشته باشین نمازهاتون رو اول وقت بخونید و نماز صبحاتون قضا نشه.خانمها در اون هفت روز باید نائب بگیرن بعنی کسی به جاشون این کار وانجام بده.یا کلا 40 روز رو نایب بگیرید .این دستور چله زیارت عاشورا معروف به آقای حق شناس روحی فدا هستش میتونید در اینترنت هم سرچ کنید در ضمن یکی از شاگردان آقای حق شناس کانالی زده در تلگرام به نام کانال دوستدارا ن آقای حق شناس و مجتهدی که حتما آدرس کانال و براتون میفرستم.من خودم 50 میلیون پول داشتم از این چله رو گرفتم و از آقا اباعبدالله خواستم یه خونه به من بده سه خوابه بدون قسط و وام و قرض ک بحمدالله حاجت روا شدم.دوستان ادرس کانال رو براتون میفرستم اونجا تمام دستورات و اونایی ک حاجت روا شدن هست برید نگاه کنید.التماس دعا (4023055) (alef-13)
 
محتاج اباعبدالله
Spain
۱۳۹۶-۰۱-۰۸ ۲۰:۳۵:۱۱
سلام تقریبا همه نظرات رو خوندم، اهای کسانی که از توسل به اقا امام حسین حاجت روا شدین قدر خودتون رو بدونید و از توجه اقا به خودتون ببالید، من سالهاست که دارم در خونه تک تک معصومین رو میزنم اما دریغ از توجهی! یعنی من انقدر بدم که منو دوست ندارم، یعنی انقدر بی لیاقتم که بعد چهار سال خون دل خوردنو و سوز درد صدا کردن جوابمو نمیدن! فردا چهارشنبه ست میگن اگر زیارت عاشورا رو از چهارشنبه شروع کنیم بهتره، من شاید بیشتر ختمها و دعاهای مختلف رو انجام داده باشم اما هنوز چهله زیارت عاشورا رو تجربه نکردم امیدوارم خوده اقا اما حسین شفاعت منه رو سیاه رو بکنه، حسین جانم بیمار لاعلاج دارم، دوتا از عزیزام بیماری سختی دارن، گرفتارم هر روز بیشتر دارم تو اتیش درد و رنج میسوزم شما رو به مظلومیتتون شما رو به علی اصغر شش ماهه تون، شما رو به زینب درد کشیده ناامید از در خونتون برنگردونید دیگه جز شما کسی رو ندارم که ازش کمک بخوام، فقط یه معجزه میتونه قلب و روح تکه پاره مو از غم و غصه نجات بده، خیلی از معجزه ها با دستهای گره گشای شما و خاندان مطهرتون شنیدم تو رو خدا منم به جرگه مهر و صفا و بخشندگیتون راه بدین، یا حسینم خدا از دل و نیتم اگاهه خودش میدونه تو این سالها چه به روزم اومدم و مصیبت، پشت مصیبت رو سرم اوار شد. اقا دیگه رمقی برام نمونده اقا جان روزی صد بار میمیرمو زنده میشم تو رو به عزیزانت قسم دستهای خسته و محتاجم رو بگیر شما رو به عظمت پروردگار قسم میدم بمن رحم کنید بدون یاری شما دیگه این زندگی پر از درد و مصیبت رو نمیخوام، لبیک یالله لبیک یا حسین (4221380) (alef-13)
 
سمیه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۱۱ ۰۰:۰۷:۴۲
سلام.حتما حاجت روا میشید.بخونیدش.با دستورالعمل ایه الله حق شناس بخونید. شرایطش رو باید رعایت کنید.گناه نکنید باعث میشه دعا بالا نره. توبه کنید. نماااااااااااااااز اول وقت بخونید. حتی یه نماز قضا نداشته باشید انشاالله خدا حاجت همه رو به واسطه حسین شهید(ع) بده. نا امیدی گناه کبیرست حتی یه لحظه هم نا امید نشید (4224144) (alef-13)
 
وحید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۱۷:۳۱:۳۶
سلام برهمه عزیزان و حاجتمنداو و حاجت روا شدگان عزیزو مهربون.
دوروز پیش اتفاقی با این سایت اشنا شدم .باور نمیکنید هرکدوم از کامنت ها رو که میخوندم اشکم میریخت.به والله حال عجیبی بهم دست میداد.
وقتی خدا و ائمه این همه راه اسون واسه رسیدن به ارزوهای شخصی انسانها گزاشتن واقعا ما کم لطف نشیم به عبادت و سایر اعمال یومیه.
البته جسارت نکردم به عزیزان.کلی گفتم که خودمم بیشتر از همه محتاجم.
منم دوسه روزه شروع کردم به ختم زیارت عاشورا و حدیث کسا و سوره حشر.
البته کنارشم اعمال دیگه ای هم انجام میدم انشاله که مورد قبول درگاهشون قرار بگیره.
از همه شما عزیزان میخام بحرمت دلشکستن ادما اگه قابل دونستین واسه منم دعا کنید .
چند تا مشکل دارم انشاله حل بشن.
ممنونم از عوامل محترم این سایت.خدا اجرتون بده که باعث قوت قلب و اشنایی اینهمه انسان با یاد خدا و ائمه میشن.
قربون همتون برم من.التماس دعا.
یا حق (4250220) (alef-3)
 
خوشی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۱۶:۴۸:۵۶
سلام و ادب ، همسرم خانم صلاحی از ارادتمندان امام حسین (ع) و یک اربعین زیارت عاشورا خواندند و بعداز زیارت کربلا و نجف ، خیلی ناگهانی در شب شهادت امام رضا(ع) ما را به سوی خدا ترک کردند . از یک هفته قبل از این رحلت ، ایشان وصیت نامه ای عرفانی آماده کردند و تمامی اعضایشان را هدیه دادند . بسیار همسر مومنه و مادر نمونه ای بودند و تمامی اینها را از کنیزی در خانه ارباب امام حسین (ع) دارند . خدا تمامی رفتگان را ببخشد و بیامرزد و برای شادی روح تمامی مومنین و مومنات و همسر بنده فاتحه ای بخوانید .
خوشی (4519537) (alef-13)
 
ماه پیشونی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۲:۰۶:۰۴
سالم به همگی من چند وقته برای ازدواج با عشقم و اینکه اون عاشقم بشه زیارت عاشورا می خونم .خیلی هم به امام حسین ارادت دارم . و تا حالا هم مشهد یا کربلا نرفتم .خ دوست داشتم همیشه یا برم امام رضا یا کربلا . چند روز پیش که شب تولد امام رضا بو د سر نماز دعا کردم که برم مشهد کابوس امام رضا. اتفاقا همون شب هم مامانم گفت که میریم ماه دیگه . شب که خوابیدم قبل از نماز صبح خواب دیدم که رفتم گنبد امام رضا . بعد اونجا نشستم جلو هم نشسته بودم یه گردنبد مروارید سفید هم دستم بود. بعد به یه خانمی گفتم برام سر کتاب بگیر به نیت اینکه با عشقم ازدواج کنم و اون عاشق من باشه . اون خانم انگار می خواست نا امیدم کنه بهم گفت زیا اصرار نکن به این نیتت ولی من حسکردم داره درغ میگه . خلاصه ناراحت شده بودم هیچی نگفتمو گردنبندو گذاشتم همونجا و رفتم آخر نشستم .تکه دادم به دیوار و تو دلم گفتم که مگه می شه که راست بگه آخه من به خدا توکل کردم . همون لحظه نگاه کردم به گردنم دیدم اون گردن بنده تو گردنمه . خ خوشحال شدم به مامانم گفتم مامان نگا کن این گردن بند یدفعه اومد گردنم این از نشانه های امام رضا و امام زمانه .
خواب عجیبی بود شما میشه کمکم کنین و بگین معنیش چی میتونه باشه؟ منتظرم (4522723) (alef-13)
 
ماه پیشونی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۶ ۰۲:۰۹:۰۳
میشه یه خواهشی کنم ، برای منم دعا کنین و یه صلوات از ته دل برای حاجتم بفرستین .
یا حسین (4522728) (alef-13)
 
یا حسین شهید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۹ ۲۰:۰۶:۱۴
اقای خوشی خدا خانومتان را رحمت کند براشون فاتحه فرستادم،. امیدوارم امام حسین قابل بدوننن و شفاعت منه رو سیاه بی ابرو رو بپذیرند، بعد پنج سال تنگنا و سختی این روزها احساس مییکنم دیگه قدرت مبارزه با مشکلات و مصائب این دنیای فانی رو ندارم، بارها سعی کردم زیارت عاشورا بخونم اما اواسطش ناامید شدم و ادامه ندادم، راضیم به رضای حق انشاالله همه حاجمتندان دل سوخته به مرادشون برسند، برای این خواهر دلشکسته و عاجزتون خواهش میکنم دعا کنید، اجرتون با ارباب بی کفن حسین (ع) (4527933) (alef-13)
 
عاشق حسین و ابوالفضل
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۱:۰۷:۰۸
سلام به همتون.هر کدومتون چند ساله مشکل دارین و دعا میکنین و .... مشکلات هر کدومتون و خوندم براتون دعا کردم.حاجت همتون انشالله براورده شه.من با کسی که میخواستمش به زور و اصرار ازدواج کردم.الان ۱۸ ساله.از همون اول نامزدی مشکلاتمون شروع شد.اعتیاد،کتک و هزار تا چیز دیگه.من سالهاست دعا میکنم برای خلاصیم.چون خودش حاصر نیست طلاقم بده.تهدید میکنه به اسید پاشی و کشتن خانوادم.منم میگم خودم درد بکشم و بسوزم بهتره تا اونا.هزار تا نذر و نیاز کردم‌.چله زیارت عاشورا گرفتم البته خوندم هر روز ولی اون تایمی که مجبور بودم نائب بگیرم پیدا نکردم.خیلی خسته و داغونم.هر کدومتون دعا کردید من و یادتون نره.اسمم فاطمست.شاید خدا به دل شماها نگاه کرد.۱۸ سال چیزایی سرم اومد که... دعا کنین کم نیارم.الان میترسم از اینکه از خدا دور شم.شک کنم به همه چیز و بلایی سر خودم بیارم.دعا کنین لااقل ایمانم ازدست نره (4550503) (alef-13)
 
عاشق حسین و ابوالفضل
Germany
۱۳۹۶-۰۶-۱۷ ۱۱:۰۹:۰۶
دعا کنید اگه قراره هیچی درست نشه بمیرم قبل اینکه نسبت به خدا ناامید شم (4550506) (alef-13)
 
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۶-۱۸ ۰۵:۱۹:۳۷
حرفای قبلیم و که نذاشتید. فقط میشه دوستان برام دعا کنن؟مخصوصا اونایی که زیارت عاشورا میخونن.از شدت مشکلات ترس دارم ایمانم و از دست بدم
امام حسینم کمکم کن (4551084) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.