نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 283609
اپل در ایران فروشگاه مستقل راه‌اندازی نمی‌کند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ تير ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۱
پس از توافق هسته‌ای امید می‌رود کمپانی‌های آمریکایی در بخش فناوری بتوانند محصولات و سرویس‌های خود را وارد بازار ۷۷ میلیونی ایران کنند و به همین خاطر زمزمه‌هایی شنیده می‌شود حاکی از اینکه اپل برای ورود غیررسمی به ایران تلاش می‌کند.

به گزارش خبرآنلاین، منابع نزدیک به موضوع به وال‌استریت خبر دادند توزیع‌کنندگان ایرانی محصولات اپل دراین‌باره ملاقات‌هایی با مقامات اپل داشته و قول‌هایی برای باز کردن شعبه اپل در ایران گرفته‌اند که فعلا بی پاسخ مانده است. وال‌استریت در خوش‌بینانه‌ترین حالت سال ۲۰۱۶ را سال ورود محصولات اپل به ایران از طریق تجار ایرانی ذکر کرده است.

در سال ۲۰۱۴ نیز توزیع‌کنندگان ایرانی محصولات اپل در لندن سعی داشتند راه ارتباطی جدیدی باز کنند که این تلاش‌ها ناکام ماند.

اینکه اپل فروشگاه مستقل در ایران تأسیس کند جای شک وجود دارد و نهایتاً امکان توزیع محصولات اپل از طریق تجار ایرانی فراهم خواهد شد.

اینکه این تصمیم چه نفعی برای کاربران ایرانی دارد، همه‌چیز بستگی به رفتار تجار ایرانی هنگام معامله با اپل دارد چراکه نارضایتی گسترده کاربران از خدمات پس از فروش سایر برندهایی که تحریم هم نبوده‌اند همچنان در بازار پرتنش ایران ادامه دارد و هیچ کمپانی خارجی هم پاسخگوی آن نیست!
 
کلمات کلیدی : اپل
 
محمد
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۰:۱۹:۲۴
شرط اول حضور در ايران به رسميت شناختنن زبان فارسى است ،بعد از اين همه سال محصولات اپل نه تنها بر خلاف اندرويد نه منوى فارسى و نه حتى صفحه كليد فارسى(منظورم عربى نيست وجود حروف اختصاصى فارسى مثل پ و گ بدون نياز به نگه داشتن ب و ك هست) را دارا نمىباشد،اين نكته اى است كه ايرانيان در خريد محصول بايد روى آن حساسيت داشته باشند (3050927) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۲۳:۱۷:۳۵
اپل منطقه ای کار می کند، نماینده منطقه خاور میانه در ترکیه قرار دارد، حتی فروشگاه های امارات نماینده نیستند و reseller هستند و نامشان istyle هست نه apple stote. (3051134) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.