توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 494506
تظاهرات گسترده فلسطینیان و تدابیر سرکوبگرانه اسرائیل
تاریخ انتشار : شنبه ۳۱ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۲
مردم فلسطین امشب در دفاع از مسجدالاقصی و در رد اقدامات اشغالگرانه و متجاوزانه رژیم صهیونیستی در منطقه باب الاسباط تجمع کردند.

به گزارش فارس، فلسطینیان معترض به تجاوزات اسرائیلی علیه مسجدالاقصی، امشب در منطقه باب الاسباط در قدس اشغالی تظاهرات گسترده کرده و با نظامیان صهیونیست درگیر شدند.

مردم فلسطین امشب در دفاع از مسجدالاقصی و در رد اقدامات اشغالگرانه و متجاوزانه رژیم صهیونیستی در منطقه باب الاسباط تجمع کردند.

به گزارش اسکای نیوز، درگیری شدیدی شنبه شب بین فلسطینیان و پلیس رژیم صهیونیستی پس از پایان نماز مغرب در منطقه باب الاسباط واقع در قدس اشغالی رخ داد.

شبکه الجزیره گزارش داد که نظامیان رژیم صهیونیستی تظاهرات کنندگان قدس در باب الاسباط را که در اعتراض به تجاوزات و حملات اسرائیلی علیه مسجدالاقصی تجمع کردند، به شدت سرکوب کردند.

نظامیان رژیم صهیونیستی در این درگیری از بمب‌های صوتی و گازهای اشک آور برای متفرق کردن فلسطینیان ساکن قدس استفاده کردند.

اسکای نیوز گزارش داد که اسرائیل برای بازرسی امنیتی ورودهای مسجدالاقصی از فردا گیت‌های الکترونیکی نصب شده روی دروازه‌های مسجدالاقصی را از بین می برد و به جای آن به صورت دستی تفتیش بدنی می‌کند.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.