توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 457002
العبادی: آمریکا طرح جدیدی برای مبارزه با داعش ندارد/ شکست داعش حتمی است
نخست وزیر عراق ضمن ابراز امیدواری نسبت به ریشه‌کن کردن داعش در آینده نزدیک اعلام کرد که دولت آمریکا در حال حاضر هیچ طرح جدید برای مبارزه با داعش ندارد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۵
به گزارش ایسنا، به نقل از النشره، حیدر العبادی، نخست وزیر عراق با بیان این مطلب گفت: به نظر من نسخه نهایی برای طرح جدید آمریکا در مبارزه با داعش وجود ندارد و دولت آمریکا آن طور که من می‌دانم تا این لحظه طرح آماده‌ای ندارد و هنوز در حال بررسی است.

وی با تقدیر از موضع دولت و کنگره آمریکا در ادامه حمایت از عراق و "عزم" نیروهای عراقی برای رهایی از داعش گفت که عملیات نظامی ضد داعش در عراق کارآمد است و امیدوار است که در آینده نزدیک پیروزی محقق شود.

العبادی در ادامه گفت: شکست داعش حتمی است و ما در مدت زمانی بسیار کوتاه کار را به پایان می‌رسانیم و بر داعشی‌ها پیروز می‌شویم.

نخست وزیر عراق در پایان نسبت به ادامه نفوذ ایدئولوژیک داعش و تفکرات افراطی این گروه تروریستی در عراق پس از شکست نظامی داعش نیز هشدار داد.
 
کلمات کلیدی : عراق+داعش+آمریکا
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.