توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498403
احتمال حضور مدیرعامل فیسبوک در سیاست
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵
استخدام بننسن و گروهش توسط زاکربرگ باعث شده تحلیل‌گران احتمال حضور او را در عرصه سیاسی در آینده‌ای نزدیک بالا بدانند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ مارک زاکربرگ، مالک فیسبوک، رئیس بخش استراتژی کمپین هیلاری کلینتون را به خدمت گرفت. از همین رو عده ای گمان می‌کنند که زاکربرگبرای ورود به حوزه های سیاسی نقشه هایی دارد.

مدیرعامل فیسبوک، شرکت «جول بننسن» را برای انجام امور تحقیقاتی دپارتمان «ابتکار چن زاکربرگ» را به خدمت گرفت. شرکت بننسن یک شرکت فعال در زمینه نظرسنجی‌های معتبر است که در طی انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا برای کمپین هیلاری کلینتون فعالیت‌های موفقیت آمیزی داشت. همچنین دپارتمان «ابتکار چن زاکربرگ» بخشی است که توسط مارک زاکربرگ و همسرش «پریسکیلا چن» اداره می‌شود و هدفش فعالیت برای ایجاد ابتکار عمل در بخش‌های مختلف شرکت فیسبوک است.

«بننسن» و گروه تحقیقاتی‌اش سابقه خوبی در زمینه تحقیقات سیاسی و ارائه نظرسنجی‌های معتبر دارند. آنها سابقه فعالیت با دموکرات‌های شاخصی همچون هیلاری کلینتون و باراک اوباما را در کارنامه دارند. استخدام بننسن و گروهش توسط زاکربرگ باعث شده است تحلیل گران احتمال حضور زاکربرگ در عرصه سیاسی در آینده ای نزدیک را بالا بدانند.
 
کلمات کلیدی : فیس بوک+زاکربرگ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.