توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 458209
ترامپ ارائه اطلاعات درباره عراق و سوریه را کنار گذاشته است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
منابع آگاه می‌گویند دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا افشای اطلاعات مهم درباره میزان دخالت آمریکا در عراق و سوریه را متوقف کرده است.

به گزارش فارس، منابع آگاه می‌گویند دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا افشای اطلاعات مهم درباره میزان دخالت آمریکا در عراق و سوریه را متوقف کرده است. 

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، مقام‌های آمریکایی می‌گویند چند هفته پیش 400 نیروی دریایی این کشور به شمال سوریه اعزام شدند. بعد از آن 300 چترباز هم برای آنچه کمک به ارتش عراق برای آزادسازی موصل از جنگ داعش خوانده شد به عراق اعزام شدند.

یک سخنگوی وزارت دفاع آمریکا گفته که سیاست ارائه اطلاعات «به منظور حفظ غافلگیرکنندگی تاکتیکی» تغییر یافته است.

وی گفت: «ائتلاف آمریکا به منظور اطمینان از امنیت عملیات و حفاظت از نیروها به طور منظم درباره قابلیت‌ها، شمار نیروها، مکان آنها و یا حرکت آنها در عراق و سوریه اطلاعات ارائه نخواهد کرد.»

  این سخنگوی پنتاگون که اشاره‌ای به نامش نشده همچنین اضافه کرد: «هدف فرماندهی ائتلاف این است که داعش اولین گروهی باشد که از نیروهایی که ائتلاف برای مقابله با آنها به میدان نبرد می‌فرستد با خبر می‌شوند.»
 
کلمات کلیدی : ترامپ، عراق ، سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.