توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 189000
درگیری در برنامه انتخاباتی روحانی در جماران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۲۸
حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصر امروز شنبه در جمع حامیان خود در حسینیه جماران به سخنراني پرداخت.

به گزارش الف‏، اين سخنراني در پايان با تشنج و دستگيري تعدادي از افراد همراه بود. به گفته برخي از اعضاي حاضر در جلسه، شیرین میر کریمی، محسن رحمانی و محمد پارسی بازداشت شدگان میتینگ انتخاباتی آقای حسن روحانی در جماران هستند.

روحاني در اين جلسه با اشاره به برنامه گفت و گوی ویژه خبری هفته گذشته، گفت: آن وقت که ما به خاطر بیان خود مجری تلویزیون، توضیح دادیم که چگونه در سال ۸۲، کشور از جنگ و تحریم فاصله گرفت، "تمامیت‌خواهان" عصبانی شدند. مگر تاریخ قابل تحریف کردن است؟ روزی‌که آمریکایی‌ها مغرور پیروزی‌هایی بودند کشور را از جنگ و شورای امنیت و تحریم فاصله دادیم.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری با یادآوری حادثه ۱۱ سپتامبر، گفت: آن روز که این حادثه بوقوع پیوست در سایه تدبیر و با مذاکراتی که غروب همان روز با رئیس‌جمهور و رهبری معظم انقلاب انجام گرفت، تصمیم گرفته شد که به مردم آمریکا تسلیت گفته شود. هر چند که ممکن است برای برخی‌ها این مسئله، مسئله ساده‌ای باشد اما بعد از آن حادثه همه آن اتهامات علیه ایران بود و تصمیم این بود که در این ماجرا یا باید سکوت کنیم یا به ملت آمریکا تسلیت بگوییم.

روحانی با طرح این پرسش که امروز آقایان چه کرده‌اند که نسبت به فناوری هسته‌ای افتخار می‌کنند،‌گفت: این افتخار از آن دولت سازندگی و اصلاحات است.
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری، خطاب به حامیان خود در حسینیه جماران، گفت: جوانان عزیز، خواهران و برادران عده‌ای آمدند شعار دادند، سخن گفتند و تهمت زدند اما ما صبوری کردیم شما هم صبر کردید و تهمت‌ها را به‌ خاطر کشور به جان خریدید. امیدوارم این صبوری شما تا ۲۴ خرداد ادامه داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: با حمایت و حضور شما تمام قفل‌هایی که در ۸ سال بر روی زندگی مردم بسته‌اند باز خواهیم کرد. بدانید ای کسانی‌که برای نجات کشور و اقتصاد کشور و بهبود زندگی ملت با دلی مجروح به صحنه آمدید، کشور ما، کشور بزرگی است. ما این کشور را به روز عظمت و سربلندیش برخواهیم گرداند.

روحانی در ادامه تصریح کرد: ما فضای امنیتی را از خیابان‌ها، دانشگاه‌ها، مدارس‌ و ... خواهیم شکست.
کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری اولین قدم در جهت از پیش رو برداشتن مشکلات را حضور گسترده در انتخابات عنوان کرد و گفت: اولین قدم تشویق همه برای تشکیل صف‌های طولانی پای صندوق‌های رای در انتخابات است. بنده یک کلمه به صورت مبهم بگویم، امسال یعنی سال ۹۲، سال ۸۸ نخواهد شد.

وی تاکید کرد: مراقب باشید شما را از صندوق‌ها دور نکنند، پیروزی به حول و قوه الهی از آن ماست.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.