نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 269209
دو دانشگاه ایرانی در فهرست ۱۰۰ دانشگاه برتر
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۴
روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی اسامی صد دانشگاه برتر جهان را معرفی کرد که نام دو دانشگاه ایرانی نیز در این میان به چشم می خورد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی اسامی صد دانشگاه برتر جهان را معرفی کرد که نام دو دانشگاه ایرانی نیز در این میان به چشم می خورد.

بر اساس این رتبه بندی دانشگاه صنعتی شریف تهران در جایگاه چهلم دانشگاههای برتر جهان و دانشگاه صنعتی اصفهان در رتبه شصت و سوم این رده بندی جای دارد.

این رتبه بندی به وسیله آموزش عالی تایمز منتشر شده و در آن اسامی صد دانشگاه برتر جهان که زیر پنجاه سال قدمت دارند ذکر شده است.

استرالیا با ثبت شانزده موسسه آموزش عالی در این رتبه بندی از انگلیس با پانزده موسسه آموزش عالی در این فهرست پیشتاز است.
 
کلمات کلیدی : دانشگاه ایرانی
 
فرهومند
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۱۴:۲۴:۴۹
ما در دوسال گذشته و 5 و 10 سال گذشته بیشترین رشد پژوهشی را در دنیا داشته ایم و اول هستیم. دیلی تلگراف مغرضانه نوشته است. (2859441) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۱۴:۳۷:۳۷
با سلام

خبر باید اصلاح شود. این رتبه بندی مربوط به 100 دانشگاه برتر جهان با عمر زیر 50 سال است. (2859462) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۱۵:۴۴:۵۱
این لیست 100 دانشگاه "تازه تاسیس" را مورد بررسی قرار میدهد. به همین دلیل نام دانشگاه تهران در آن به چشم نمیخورد . درضمن در رتبه بندی کلی دانشگاه های جهان هیچ دانشگاه ایرانی بین 100 رتبه ی اول نیست (2859596) (alef-13)
 
مهرداد
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۱۶:۴۴:۲۲
واسه اولین بارم که شده دارم افتخار میکنم صنعتی اصفهان درس خوندم!! (2867705) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.