نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432108
توضیحات نیروی انتظامی در خصوص یک خبرسازی رسانه ای
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران روز پنجشنبه در اطلاعیه ای اعلام کرد: محتوای انتشار فیلمی منتسب به عوامل نیروی انتظامی در فضای مجازی صحت ندارد.

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران در خصوص انتشار فیلمی در فضای مجازی علیه نیروی انتظامی در روزهای اخیر آمده است: نیروی انتظامی منطقه بهارستان در جنوب غرب تهران حین گشت زنی، یک دستگاه خودروی سواری پراید را که به علت آلودگی صوتی و انجام حرکات نمایشی پر خطر برای مردم مزاحمت ایجاد کرده بود، متوقف کردند. 
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران اعلام کرد: متعاقب این اقدام، دو نفر از متهمین به دلیل شرب خمر با شکستن شیشه های پنجره افسر نگهبانی اقدام به خودزنی کردند و سه نفر نیز از بیرون اقدام به تهیه فیلم و عکس کرده و آن را در فضای مجازی انتشار دادند.
در این اطلاعیه آمده است: با هماهنگی مقام قضایی عوامل تهیه و انتشار این فیلم دستگیر شدند و اخبار منتشره مبنی بر اینکه نیروی پلیس محلی برای آزادی متهمین پنج میلیون ریال مطالبه کرده است، کذب محض است.
روابط عمومی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی غرب تهران افزود: مقام قضایی برای متهمین قرار وثیقه 500 میلیون ریالی صادر کرده و متهمین به دلیل ناتوانی در پرداخت وثیقه روانه زندان شدند.
 
کلمات کلیدی : ناجا+نیروی انتظامی+فیلم منتسب به نیروی انتظامی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۰:۰۰:۵۱
چرا فیلم برداری از نیروی انتظامی دستگیری دارد؟ (4102967) (alef-13)
 
مرتضی
United States
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۰۳:۲۲:۱۹
فیلم برداری به قصد سوء استفاده و اتهام زنی دستگیری داره، حالا چه میخواد نیروی انتظامی باشه یا هر ارگان و یا شخصیت حقیقی و حقوقی دیگه. (4103079) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۷ ۱۵:۳۱:۲۸
مردم مگه ديوانه هستند كه خود زنى كنند؟ (4103790) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته