نظر منتشر شده
۱۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501264
این است علی دایی؛ بدون ژست و ادا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۸
خبرآنلاین نوشت: حواسش نبود، یعنی این طور نبود که یک دوربین را بکارد، حتی در آخر فیلم وقتی می‌خواست عکس یادگاری بگیرند هم نمی‌دانست که یک گوشی، دوربینش را به سوی نشانه گرفته تا آن جمله شاهکار ثبت شود؛ فقط دست پدر و مادر، فهمیدی!

وقتی پسرک را بوسید، وقتی انگشت دستش را به سوی او گرفت، خشمی واقعی را می‌شد در رفتار و جملاتش حس کرد، درست مثل اینکه گلی خورده است و باخته. همه هم ‌می‌دانند که او از باختن متنفر است.

علی دایی اصل جنس است؛ معترض، شاکی، یاغی زیاد داشتیم اما او نه اعتراضش، نه حمایتش ژست نیست، تیپ نیست، او آدمی است با اصول خودش. نه اینکه همه این اصول درست باشد یا آنکه همه موضع‌گیری‌هایش عین صواب اما همه در یک چارچوب کلی تعریف می‌شود، خارج نمی‌زند. برای همین است که هیچ‌کس نمی‌تواند بگوید اداست، ریاست.

علی دایی با همین پرنسیب‌های اخلاقی است که تبدیل به همان آدمی شده که شاید بتوان از او در لحظه‌ها دلگیر شد اما در یک بازه طولانی همیشه همان آدمی است که می‌توان دوستش داشت. باید دوستش داشت. مگر چند نفر مثل او داریم؟
 
کلمات کلیدی : علی دایی+آقای گل جهان
 
ارباستاني زاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۰۸:۱۴:۳۸
علي دائي براي ما ايرانيان دوست داشتني است . بارها و بارها با آن غيرت ايراني مردم ايران را خوشحال كرد . چقدر شادي براي ما آورد ؟ چقدر لحظات خوشي براي ما خلق كرد ؟ ما يادمان نمي رود . دوسيش داريم . قهرمان ملي ماست . حتي جهاني است . عصبانيتش بامزه است . ورزشكاري كه چارچوب دارد . معتقد است . خيلي از خصلت هاي غيرورزشي ايشان هم ستودني است . مرد تلاش و پشتكار است . من مي خواهم يكي ديگه از دست هايي كه قابل بوسيدن است اضافه كنم و آن بوسيدن دست معلم است البته با افتخار . (4516957) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۴۱:۰۹
یک انسان به تمام معنا موفق-چه در ورزش و چه غیر ورزش-محکم و پایبند به اصول اخلاقی
و البته مثل همه انسانها،ممکن است گاهی از کوره در برود و کاری بکند یا چیزی بگوید. (4517421) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۳:۳۰:۴۱
دست معلم و استاد رو به شرط نداشتن قدرت و پست قبول دارم. و گرنه فساد و تکبر میاره (4517507) (alef-3)
 
هنری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۳۹:۴۵
من راجع به ایشان شناختی ندارم و اصلا فوتبالی هم نیستم اما فقط یکبار با حواشی ایشان برخورد کردم و مشمئز شدم. سال گذشته برای بازدید از مجتمع تجاری الماس در نزدیکی مینی سیتی آمده بودند و تیم حفاظتی ایشان که افراد بسیار تنومندی بودند برای مردم ایجاد مزاحمت می کردند به نحوی که حتی برای یک وزیر هم این کارها را نمی کنند. (4517746) (alef-13)
 
محمد
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۰۸:۴۹:۰۹
قهرمانان پهلوانی همچون دائی واقعا کم پیدا می شوند که در اوج بی نیازی انقدر وارسته و با گذشت باشد. یادم می آید دو سه سال پیش توی فرودگاه اردبیل منتظر پرواز بودم که هیاهو شد و فهمیدم علی دایی وارد شده باور نمی کنید با صبر و شکیبایی به درخواست همه برای عکس پاسخ مثبت داد. اوج صبرش را موقعی دیدم که خانمی فرزند یکی دوساله اش را بغل شهریار داد تا از اونها عکس یادگاری بگیرد. آفرین بر علی دائی . امیدوارم همیشه این صبر و بزرگواری با شما بماند (4517002) (alef-13)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۰۸:۵۶:۱۵
درود بر علی دایی (4517006) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۰:۵۶:۰۶
همه اهالی اردبیل همینجور هستند خوب یا بد خودشان هستند .فیلم بازی نمیکنند .من خودم اهل تهرانم وهمسرم اردبیلی است وچند سال در آنجا زندگی کرده ام .یک اردبیلی تا وارد سیاست نشده اصل جنسه (4517191) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۱:۴۶:۱۸
با اینکه از خیلی حرکتهایش خوشم نمیاد مخصوصا مصاحبه های جانبدارانه و یک دوندگی بعد از بازی ولی این حذکتش قشنگ بود (4517282) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۰۰:۱۱
الان چی شد؟
ما که نفمیدیم چی نوشته . ستاد تبلیغاتی علی دایی هستش این (4517313) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۲:۰۲:۲۶
باید دوستش داشت؟زورکیه مگه .هی تعریف می کنی بعد دیگران هم باید دوست داشته باشند کلا توهم هم زدی معلوم نیس چی نوشتی (4517321) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۴:۲۴:۱۷
علی دایی خوب نیست بلکه عالیست
اسطوره ای برای تمام تاریخ ورزش ایران
حداقل صد سال زمان لازم است تا دوباره علی دایی دیگری سر از خاک ایران برآورد
قدر این انسان نازنین را بدانیم. (4517595) (alef-13)
 
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۰۰:۴۱
یاشاسین علی دایی.ثابت کرد که ازدیارصفویه آمده ثابت کرد که ایرانی تمام عیاراست.خیلی چیزهاراثابت کرد وثابت کرده بود.... (4517659) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۱۵:۱۱
سایت علی دایی مبارک (4517693) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۲۲ ۱۵:۴۸:۴۹
حرف بزرگى زده اين مرد بزرگ فقط دست پدر و مادرت را ببوس
درود بر على دايى (4517785) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.