نظر منتشر شده
۱۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 350866
احمد خاتمی: چند خانم در برنامه خندوانه قهقه می خندیدند تا مردها را بخندانند، به چه قیمتی می خواهیم شادی باشد؟
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات ۷ اسفند ۹۴ به حق انتخابات بسیار خوبی در کل کشور بود، به گونه ای که مشارکت ۶۰ درصدی مردم را داشتیم و این عدد در دنیا کم نظیر است.

به گزارش ایسنا، آیت الله سیداحمد خاتمی روز سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه در گردهمایی بسیجیان کرمان در حسینیه ثارالله این شهر با اشاره به اینکه نخستین بار بعد از انتخابات است که در خدمت بسیجیان هستم، اظهار کرد: انتخابات ۷ اسفندماه سال ۹۴ ، به حق انتخابات بسیار خوبی در کل کشور بود، به گونه ای که مشارکت ۶۰ درصدی مردم را داشتیم و این عدد در دنیا کم نظیر است.

وی افزود: در کشورهای اروپایی حداقل حضور ۲۰ تا ۳۰ درصد و حداکثر آن حدود ۵۰ درصدی در انتخابات است اما در انتخابات اخیر جمهوری اسلامی شاهد حضور ۶۰ درصدی واجدین شرایط بودیم.

انتخابات امتحان بصیرت است
خاتمی با اشاره به اینکه انتخابات امتحان بصیرت است، تصریح کرد: این دوره سوم است که بنده به عنوان نماینده شما مردم شریف کرمان در مجلس خبرگان رهبری انتخاب شده اما هیچ دوره ای به اندازه این دوره انتخابات، تخریب وجود نداشت، اما بنا ندارم تلخی های دوران انتخابات را به رخ بکشم.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تبلیغاتی که بر ضد وی در دوران انتخابات شده بود، اظهار کرد: آمریکا و رسانه های غربی هر شب اعلام می کردند که به «خاتمی» رای ندهید، همچنین همفکران داخلی نیز در شبکه های مجازی این چنین می کردند اما رای شما مردم، مشت محکمی به دهان یاوه گویی آنها بود و نشان دهنده بصیرت شما مرم غیور کرمان بود و شما آمریکا و انگلیس را افسرده کردید، همچنین همفکران آنها را نیز افسرده ساختید.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آمار بسیجیان کشور تصریح کرد: در کشور از هر ۴ نفر یک نفر بسیجی می باشد اما در کرمان از هر ۳ نفر یک بسیجی است و این انتخابات نتیجه خروجی تفکر بسیجی بود. این آغاز راه بود و شما خوبان نشان دادید همچنان قهرمانانه در دفاع از ولایت ایستاده اید.

ریل انقلاب، ریل نفرت از آمریکاست
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه، این هارون نارشید اکنون آمریکا، دولت نوکر آمریکا، عربستان و بحرین است، ادامه داد: آنچه امروز از امام کاظم(ع) می آموزیم، مساله مقاومت در برابر حق است و همه باید بدانند که ریل انقلاب، ریل نفرت از آمریکاست اما امروز کسانی در فکر تغییر این ریل هستند.

وی اضافه کرد: عشق به خدا مردم را به صحنه کشاند و ۳۷ سال است که مردم در این مسیر گام برداشته اند و این ریل است که انقلاب را نگه می دارد و حکومت ماموریت نگهداشتن و تقویت ریل معنویت را دارد. خاتمی با اشاره به اینکه دشمن با کمک فضای مجازی درصدد تغییر این ریل می باشند، ادامه داد: حتی از طریق موبایل می خواهند سبک زندگی مردم را تغییر دهند. خانواده ها بدانند که آمریکا از طریق فضای مجازی یک جنگ نرم تمام عیار را راه انداخته است.

پاسخ رییس دانشگاه به اقامت مشترک دختر و پسر در یک خوابگاه
وی با بیان آنکه، دشمنان به دنبال تغییر فرهنگ عمومی خانواده هستند، اظهار کرد: در این تغییر ریل، اختلاف محرم و نامحرم عادی می شود این در حالی است که طبق اعتقادات ما نباید دختر و پسر جوان نامحرم با یکدیگر در ارتباط باشند اما متاسفانه امروز شاهد هستیم در یکی از دانشگاه ها، در خوابگاه دختران، پسر زندگی می کند و وقتی از رییس دانشگاه توضیح خواستیم می گوید بایستی پسر و دختر راه تعامل و تفاهم را یاد بگیرند.!!

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با اشاره به آنکه، تغییر ریل اختلاف محرم و نامحرم، یک ضد ارزش می باشد، اظهار کرد: متاسفانه بدحجابی دیگر در جامعه عادی شده است. صدا و سیما، دانشگاه است؛ به گونه ای که می توانند به مجری و بازیگر بگویند که این سیمای جمهوری است و پوشش خود را درست کنید.

وی با اشاره به برنامه خندوانه ، گفت: چند خانم در برنامه خندوانه قهقه می خندیدند تا مردها را بخندانند، به چه قیمتی می خواهیم شادی باشد؟ به قیمت شکستن حریم ها؛ خنداندن مردم کار پسندیده ای است، اما نه با شکستن حریم‌ها.

شاد نگه داشتن مردم نباید خلاف روش‌های دینی ما باشد
خاتمی با بیان اینکه اگر این ریل تغییر کند از انقلاب چیزی نخواهد ماند، افزود: وقتی حساسیت دینی کاسته شود، نتیجه آن تغییر ریل انقلاب به صورت آهسته خواهد بود. هرگز نمی گویم که مسئولین صدا و سیما در قصد تغییر ریل می باشند اما معتقدم شاد نگه داشتن مردم نباید خلاف روش‌های دینی ما باشد.

وی با بیان اینکه، عرصه حاکمیت ولی فقیه دومین ریل انقلاب می باشد، تصریح کرد: در چندین اصل قانون اساسی، مساله ولایت فقیه به عنوان ستون انقلاب اسلامی بیان شده است و اگر روزی این ریل برود، نظام ما، نظام طاغوتی خواهد شد.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان با اشاره به اوایل انقلاب که رادیو بی بی سی، رهبر سازی می کرد، اظهار کرد: به گونه ای که شیوه مقابله با ولایت در آن زمان رهبر سازی مصنوعی بود اما اکنون رنگ باخته است.

تنها کسی که می تواند کشور را جمع و جور کند، مقام معظم رهبری است
وی عنوان کرد: تنها کسی که می تواند کشور را جمع و جور کند، مقام معظم رهبری می باشد و این حقیقتی است که همه به آن اذعان دارند و همه می دانیم که اگر رهبر نباشد مشکلات ما بیش از بغداد، سوریه و لبنان خواهد شد.

خاتمی اذعان کرد: در زمان گذشته، منافقین و نهضت آزادی ها بر علیه رژیم شاه اقدامات زیادی انجام دادند و به زندان رفتند اما شاه سرنگون نشد. اما زمانی که یک مرجع و ولی فقیه همچون امام راحل آمدند این قطرات را جمع و به دریا و سیل تبدیل نمودند، به گونه ای که این سیل کاخ ۲۵۰۰ ساله را از بین برد.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: در جنگ جهانی دوم قحطی غوغا می کرد، به گونه ای که نان آلوده به خاکستر به خورد مردم می دادند اما در ۸ سال جنگ تحمیلی حتی یک روز هم کشور رنگ قحطی و بحران را ندید و این عین ولایت فقیه است.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه، نباید ریل ولایت فقیه تغییر پیدا کند، گفت: همه بدانند کسانیکه شعار ولایت فقیه می دهند اما عملکرد آنها طبق ولایت فقیه نباشد، از چشم مردم خواهند افتاد.

«لا اله الا الله»، همان مرگ بر آمریکاست
وی با اشاره به نفرت از استکبار و آمریکا، ریل سوم انقلاب است، تصریح کرد: نفرت از استکبار ریلی است که قرآن بر سر راه ما قرار داده است، به گونه ای که «لا اله الا الله»، همان مرگ بر آمریکاست و این ریل را امام راحل بنا نموده است.

خاتمی ادامه داد: برخی اذعان می کنند، اواخر عمر امام راحل، نامه‌ای به ایشان نوشتم که مشکل آمریکا را حل کنید، نامه شما محال است که به امام نرسیده باشد، اما امام جواب شما را دادند یا خیر؟ مطمئنا امام جواب آن نامه را نداده اند، اگر امام جواب نامه را داده بودند، قطعا در صدر لیست سایت های شما قرار می گرفت و معنایش این است که امام با بغض از آمریکا، از دنیا رفت.

وی با اشاره به اینکه چه زمانی شعار مرگ بر آمریکا شروع شد، اظهار کرد: زمانی امام فرمودند« آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند»، اما بعضی‌ها در هفته قبل اعلام کردند که باید از مردم بخواهیم دیگر شعار «مرگ بر آمریکا» سر ندهند. اما من از آنها می‌پرسم که آیا شیطنت آمریکا کم شده که شما چنین تقاضایی دارید.

آمریکا همان معاویه و هارون دیروز است
خاتمی با اعلام اینکه، کاهش نفرت از آمریکا، اولین راه نفوذ ماست، گفت: ریل انقلاب، ریل نفرت از آمریکاست، زیرا آمریکا همان معاویه و هارون دیروز است.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری، بیان کرد: قبل از انقلاب نهضت آزادی اعلام می کرد که با شعار « مرگ بر شاه»، شاه سرنگون نمی شود، به طوریکه بازرگان در پاریس، پیش امام راحل رفت و گفت«شاه به این راحتی سرنگون نمی گردد و باید از طریق پارلمان به مرور شاه را تضعیف و در نهایت سرنگون نمایم.»

امام جمعه موقت کرمان افزود: امام در جواب بازرگان فرمودند،« نه شما بروید و همراه با مردم شعار «مرگ بر شاه» سر دهید.». امروز نیز برخی اذعان می کنند که مگر می توان با آمریکا مقابله کرد و باید با آنها مذاکره کنیم. کسانیکه که در صدد تغییر ریل انقلاب هستند، دنبال مذاکره هستند، اما بدانند تا آمریکا آدم نشده این آرزو را به گور خواهند برد.

شعار «مرگ بر آمریکا»، آمریکا را در دنیا بی حیثیت می‌کند
خاتمی ادامه داد: همان گونه که دیروز «ما می‌توانیم»، جواب داد و «مرگ بر شاه»، شمحقق شد، شعار «مرگ بر آمریکا»، نیز آمریکا را در دنیا بی حیثیت می‌کند. به طوریکه هر جا اوباما پا می‌گذارد، تظاهرات میلیونی بر علیه او به راه می‌افتد و تا زمانی که آمریکا آدم نشود، این ریل تغییر نخواهد کرد.
 
کلمات کلیدی : خاتمی، نمازجمعه تهران،
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۳:۱۶:۰۵
نظر شما با نظر اکثریت مردم متفاوت است.تریبون یک طرفه را رها کنید و کمی بین مردم بیایید. البته این احتمال اینکار صفر است ! (3687134) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۶:۱۴:۳۸
شما آمارگیری کردی؟ خیلی از نظرات ایشون درسته (3687421) (alef-13)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۳:۲۴:۲۹
اقاي خاتمي ،كاش شما هم مثل من يه جوان ٢٩ساله بودي كه تو كشور جمهوري اسلامي هيج جوره با اين درامدي كه دارم نميتونم ازدواج كنم ،و كسي به من دخترشو نميده ،البته بهتر كه نميدن چون اگر هم بدن نميتونيم زندگي كنيم ،پس همون مجرد بمونم بهتره تا دوتا خانواده به دردسر برسن ،مثل من هم زيادن از اين جوانها بعد شما اين همه مشكل رو رها كردي به چه چيزايي گير ميدي ،به داد مشكلات مردم برسين ،اين حرفها رو ول كنيد ،اصل كشور نيروي انساني كشور هست كه رو به نابودي هست ،اين خنديدها رو ول كن .ببين چقدر هرروز امار خودكشي بالا ميره،فساد اخلاقي،اعتياد،ريشه يابي كنيد،فساد اقتصادي مملكت رو داره ميبلعه،والا مردم اين خيلي صبورن ،خيلي ،خدا به فريادشون برسه. (3687145) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۳:۵۰:۳۱
به نظر من هم خندوانه برنامه سبکتیه. این ضعف فرهنگی ماست که این برنامه اینقدر تماشاکننده داره. (3687187) (alef-13)
 
Belgium
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۵:۰۳:۳۵
از نظر من هم خندوانه برنامه‌ی خوبی نیست و نمی‌بینم.

ولی عزیزم، مشکل مملکت ما اینه؟؟ طرف تو بیمارستان خودش را از زور درد پرت کرده پایین، چند تا خودکشی تو این چندروز داشتیم بعد ایشون گیر می‌دهند به چی؟ (3687316) (alef-13)
 
صاحب نظر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۴:۴۱:۴۸
نظر هر شخصی در جایگاه خودش محترم به شرطی که تمام نظرات مخالف دیده و شنیده شود . (3689075) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۵:۲۸:۲۶
فعلا کار صدا و سیمای ما به جایی رسیده که خندوانه پر طرفدارترین برنامه اش است. اگر این را هم تعطیل کنند، اساسا کسی صدا و سیما را نگاه نخواهد کرد. (3687374) (alef-13)
 
ميثم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۱۹:۰۴:۰۷
از نظر سياسي يك اصولگرا و تابع مطلق شخص ولي فَقيه هستم
اما به واقع لحن و گفتار جناب خاتمي را درحمايت از رهبري در اكثر مواقع نمي پسندم
و آن را عامل فاصله انداختن بين دل آحاد مردم و رهبر انقلاب مي دانم (3687765) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۰۲-۱۷ ۲۰:۳۵:۰۲
کار را بجایی نرسانیم که در تمامی جنبه ها، نظام مدیریتی کشور را در دایره ای از تخیلات شخصی چند نفر ناکارآمد بدانیم. یعنی فاصله مردم با رسیدن به چنین نتیجه ای بسیار بسیار کم شده... انقلاب اسلامی را اینقدر کوچک نکنیم، درست نیست. (3687904) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۱۸ ۱۰:۱۲:۳۶
اخه آقای خاتمی در روز میلاد ائمه معصومین نوحه سرای روز وفات نوحه سرایی پس مردم کی بگند بخندند و شاد باشند و ما تا الآن فرق عید و میلد با وفات و سوگواری تو صدا سیما احساس نکردیم (3688497) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۲-۳۰ ۰۸:۳۷:۴۳
من یه نظر دادم ولی تو نظرات ندیدمش نمیشه که نظرایی که شبیه هم هستن و فقط بذارین کاش همه رو بزارین من هم با اقای خاتمی موافقم خندوانه این کارش اصلا خوب نبود (3713434) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.