توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 376967
افزایش فروش بیش از انتظار آیفون/ پیش بینی درآمد اپل در چهار ماهه پایانی سال
بخش دانش و فناوری الف، 8 مرداد 95
تاریخ انتشار : جمعه ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۵
گزارش‌ها نشان می‌دهد که اپل توانست در چهار ماه گذشته، فروش چشم گیری داشته باشد.

اپل در چهار ماه گذشته توانست بیشتر از انتظار وال استریت، آیفون بفروشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از آن که آیفون در اوایل سال با تقاضای کمی مواجه شد، نگرانی هایی برای فروش آیفون به وجود آمده بود، اما با فروش بالا در چهار ماه گذشته، بالاترین درآمد را به خود اختصاص خواهد داد.

شاخص این شرکت پس از شروع فروش، ۷ درصد افزایش داشته است.

باارزش ترین شرکت جهان اعلام کرده تاکنون ۴۰.۴ میلیون آیفون فروخته است. البته نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد کاهش فروش داشته است، ولی این میزان فروش بیشتر از میانگین فروش ۴۰.۰۲ میلیون آیفونی است که کارشناسان پیش بینی کرده بودند.

در چهار ماهه دوم سال فروش آیفون افت داشته؛ در حالی که ۱۴.۶ درصد سود این شرکت را کاهش داده بود.

پیش بینی می شود درآمد این شرکت در چهار ماهه پایانی سال از ۴۵.۵ میلیارد دلار به ۴۷.۵ میلیارد دلار برسد و میانگین آن در وال استریت حدود ۴۵.۷۱ میلیارد دلار باشد. در اواخر چهار ماه سوم سال با آمدن آیفون۷ به بازار، افزایش فروش و درآمد این شرکت اتفاق خواهد افتاد.

در اوایل سال میلادی به دلیل کاهش رشد اقتصادی چین، این شرکت نیز دچار مشکل شده بود، ولی با گذشت زمان، چین وضعیت اقتصادی خود را بهبود داد و اپل توانست به رتبه های بالا بازار بازگردد.
 
کلمات کلیدی : آیفون+اپل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.