نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446266
معلم سمنانی با پای شکسته در کلاس درس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰
مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان از حضور معلم دلسوز و فداکارسمنانی با پای شکسته وگچ گرفته شده در سرکلاس درس خبرداد.
 
به گزارش ایسنا، حسین گلهاشم با بیان این مطلب، افزود: یکی از فرهنگیان شهرستان سمنان به نام جعفر فرزانه که در هنرستان فنی وحرفه ای سمنان مشغول به تدریس هستند چند روز پیش متاسفانه طی یک حادثه تصادف دچار شکستگی پا شدند.
وی افزود: این معلم ایثارگر روز بعد از حادثه با وجودی که پایش در گچ بود کلاس را رها نکرده و برای جلوگیری از آسیب به درس دانش‌آموزان در جایگاه معلمی در کلاس درس حاضر شد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان تصریح کرد: جعفرفرزانه دبیر ریاضی و آمار هنرستان فنی و حرفه ای امیرکبیر سمنان در مسیر مدرسه به خانه با موتورسیکلت تصادف می‌کند. با بروز این اتفاق، دو ماه مرخصی استعلاجی برای او در نظر گرفته شد اما او از این حق گذشت و با پای گچ گرفته سر کلاس درس حاضر شد.
وی با اشاره به عشق وافر این معلم سمنانی به کلاس درس و تدریس اظهارکرد: عشق، ایثار، ازخودگذشتگی و تعهد این معلم سمنانی ستودنی است.
 
 
کلمات کلیدی : معلم فداکار
 
United States
۱۳۹۵-۱۱-۲۸ ۲۳:۳۸:۳۹
خیلی عجیبه؟! (4165937) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۲۹ ۱۲:۴۵:۲۸
همانطور كه در هر كاري هم ادم بي وجدان وهم با وجدان هست در معلمي هم همينطوريه (4166221) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته