نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 345169
رقابت شدید ۱۳۶ نامزد ‌برای ۶۸ کرسی مجلس
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۲
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با رقابت ۱۳۶ نامزد از ۵۵ حوزه انتخاباتی کشور دهم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، محمدحسین مقیمی پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سرعین اظهار داشت: دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی با رقابت ۱۳۶ نامزد از ۵۵ حوزه انتخاباتی در ۲۱ استان کشور برگزار می‌شود و شورای نگهبان به دلیل برخی مشکلات نرم‌افزاری برگزاری کامل انتخابات الکترونیکی دور دوم مجلس شورای اسلامی را نپذیرفت.

وی با اشاره به اینکه در دور قبلی انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیاری از مراحل انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شد، افزود: انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال‌های آینده انتخابات کاملا به صورت الکترونیکی برگزار شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور بیان کرد: انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی در ۱۵ هزار و ۸۰۰ شعبه برگزار می‌شود و تمهیدات لازم برای ارائه تعرفه‌ها به شعبه‌های اخذ رای انجام شده ‌و ‌دور دوم همانند انتخابات دور اول با امنیت و در شرایط بسیار خوب برگزار می‌شود.

مقیمی تصریح کرد: انتخابات دور اول مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرنگان رهبری به طور کامل مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت و در انتخابات دور دوم مجلس از ۱۳۶ نامزد انتخاباتی ۶۸ نفر به مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

وی اظهار کرد: شورای نگهبان در دور اول انتخابات ۲۱۷ حوزه انتخاباتی را مورد تایید قرار داد و این امر نشانه موفقیت استانداران، فرمانداران، بخشداران و عوامل اجرایی انتخابات دولت در دور اول بود که انتظار می‌رود این موفقیت به طور همه‌جانبه در دور دوم انتخابات نیز انجام شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تخلفات انتخاباتی در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بسیار کم بود و برخی تخلفات که در انتخابات صورت گرفت رسیدگی و برخی دیگر برای پیگیری به مراجع قضایی معرفی شد.
 
کلمات کلیدی : انتخابات مجلس دهم
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۱-۲۶ ۱۶:۲۰:۲۶
چرا بقیه کشور ها بنزین برای صادرات دارند و ما نداریم؟چون آنها پالایشگاه دارند و ما نداریم،آنها ماشینهای کم مصرف دارند و ما نداریم. در هر حال دولت و مجلس مقصرند.حالا می خواهند از گرده مردم بکشند. (3646197) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.