نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 435060
چک ۱۰۰۰ میلیارد تومانی وصول شد: انصراف سازمان خصوصی سازی از فسخ قرارداد مخابرات
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۵
سازمان خصوصی سازی با توجه به تسویه بدهی های خریدار بلوک شرکت مخابرات ایران از فسهخ این قرارداد منصرف شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، سید جعفر سبحانی مشاور عالی سازمان خصوصی سازی؛ به اقتصاد آنلاین گفت: با توجه به اینکه خریدار سهام کنترلی شرکت مخابرات ایران در مهلت تعیین شده اقدام به تسویه حدود 1000 میلیارد تومان از بدهی های معوق خود از جمله تسویه قسط چهاردهم و جرایم دیرکرد آن کرده از اینرو سازمان خصوصی سازی از تصمیم فسخ قرارداد مخابرات با شرکت توسعه اعتماد مبین منصرف شده است.

وی افزود: به این ترتیب خریدار بلوک کنترلی مخابرات تنها دو قسط دیگر در سال مالی آینده خواهد داشت تا بطور کامل آْنرا تسویه کند.
 
کلمات کلیدی : واگذاری مخابرات+خصوصی سازی+اعتماد مبین
 
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۸:۴۶:۲۷
با سلام لطفا در مورد هدر رفتن آب های زیرزمینی که برای ساخت مترو در میادین مختلف شهر تهران به صورت شبانه روزی رخ می دهد گزارش تهیه کنید. این هدر دادن آب های زیر زمینی در صورتی است که حدود 40 درصد آب مصرفی تهران از آب های زیرزمینی تامین می شود. توضیح اینکه شرکت های وابسته به مترو در تمام نقاط تهران به وسیله ژنراتورهای قوی به طور شبانه روزی آب های زیرزمینی را از قعر زمین بیرون آورده و در جوی های فاضلاب رها می کنند. (4116602) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۹:۲۰:۱۰
از اول هم مشخص بود فسخ قرارداد یک بلوف بیش نیست (4116641) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۹:۳۹:۲۳
کاش بانکها هم یاد بگیرند و سازمان خصوصی سازی را الگو قرار بدهند. این نشون میده که بدهکاران بانکی هم اگر تحت فشار قرار بگیرند بدهی خودشون رو تسویه میکنند. (4116676) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۲۵ ۱۹:۴۰:۲۵
طبق معمول دولت حریف مافیای ثروت و قدرت نشد (4116679) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.