توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 304669
نگرانی‌های برانکو کمتر از مظلومی نیست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۱۵
درحالی که استقلال دو اخطاره‌های بیشتری از پرسپولیس دارد اما نگرانی‌های برانکو کمتر از مربی حریفش در دربی نیست. با این حال برانکو بهترین گلزن تیمش که دو اخطاره هم بود را برای دیدار با ملوان کنار گذاشت.

به گزارش مهر، نگرانی‌های سرمربی پرسپولیس اگرچه کمتر از پرویز مظلومی است اما گره‌های خاصی هم دارد که مانع از آرامش بیشتر برانکو می‌شود، چرا که شاید طالب لو بتواند در صورت محرومیت رحمتی تیم را در درون دروازه جمع کند اما پرسپولیس واقعا به جای مهدی طارمی بازیکن دیگر ندارد که وزن روحی مناسبی باشد و فشار زیادی به دفاع حریف بیاورد.

نکته دیگر در مورد نگرانی برانکو این است که برای او سخت است علیپور جوان را مقابل ملوان جانشین طارمی کند چون خود علیپور به استقلال گل زده و از نظر روحی قبل از شروع بازی روحیه خوبی خواهد داشت. با این حال سرمربی سرخ ها پس از آخرین تمرین تیمش تصمیمش را گرفت و طارمی را در فهرست ۱۸ نفره پرسپولیس قرار نداد.

در واقع برانکو دو بازیکن در یک پست دو اخطاره داشت که این کار را سخت می‌کرد. از سوی دیگر کامیابی‌نیا هم دو اخطاره و اومانیا هم مصدوم است. در واقع با وجود حریف کم خطرتر و تعداد دو اخطاره‌های کمتر، برانکو چندان هم راحت‌تر از مظلومی به دربی و محرومیت‌های احتمالی خود فکر نمی‌کند.

شاید به همین خاطر بود که او تصمیم گرفت مهدی طارمی را برای دیدار با ملوان در ترکیب تیمش قرار ندهد و به او این فرصت را بدهد که هم از نظر جسمانی وضعیت بهتری برای دیدار روز جمعه داشته باشد و هم میل گلزنی بالاتری پیدا کند. طارمی با توجه به بازی فیزیکی که انجام می دهد از شانس بالایی برای گرفتن کارت در دیدار با ملوان برخوردار بود و به همین خاطر برانکو این ریسک را رد کرد تا بهترین گلزن تیمش را برای دیدار با استقلال داشته باشد.

البته دلیل دیگر برای بیرون گذاشتن طارمی از فهرست سرخپوشان بی انضباطی این بازیکن در تمرین روز یکشنبه عنوان شده است. این بازیکن دیرتر از سایرین خود را به محل تمرین رساند و به همین خاطر برانکو تاکید کرده که باید دور زمین بدود و به همین خاطر او را هم در فهرست تیمش قرار نداده است.
 
کلمات کلیدی : برانکو ایوانکوویچ+تیم فوتبال پرسپولیس+دربی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.