نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497666
اطلاعیه روابط عمومی دادستانی کل کشور درباره کنسرت شهرام ناظری در قوچان
بخش فرهنگی الف، 10 مرداد 96
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱
اطلاعیه روابط عمومی دادستانی کل کشور درباره کنسرت شهرام ناظری در قوچان

به گزارش ایسنا به نقل از دادستانی کل کشور، متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

نظر به عدم برگزاری کنسرت جناب آقای شهرام ناظری در شهرستان قوچان و فضاسازی های انجام شده و به منظور تنویر افکار عمومی به اطلاع می رساند:

1) دادستان محترم قوچان پس از دریافت گزارشی مبنی بر ناایمن بودن محل پیش بینی شده، ضمن معاینه محل دستور بررسی صادر که نتیجه این بررسی ناایمن بودن محل برگزاری را تأیید می نماید.

2) مراتب را به دست اندرکاران برگزاری مراسم اعلام و درخواست تعیین محل مناسب دیگری می شود که از سوی متولیان امر مورد توجه واقع نمی گردد.

3) متعاقباً دادستان شهرستان با دعوت از کارشناسان رسمی دادگستری موضوع ایمنی محل برگزاری مراسم را مورد بررسی مجدد قرار می دهد که هیات کارشناسی به اتفاق و طی 7 بند، محل پیش بینی شده را فاقد معیارهای لازم برای برگزاری چنین مراسمی اعلام می نمایند.

4) در نهایت با توجه به موارد پیش گفته و نظریه کارشناسان و به منظور پیشگیری از خطرات تهدیدکننده جان و مال شهروندان که از جمله وظایف دادستان بوده است دستور جلوگیری از برگزاری مراسم در آن محل و اجرای آن در محل مناسب دیگری صادر می شود که تصمیمی منطبق با قانون و شرح وظایف سازمانی محسوب می گردد.
 
کلمات کلیدی : شهرام ناظری +لغو کنسرت‌+قوچان
 
پوریا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۱:۱۳:۰۷
الان همه مراسمات در قوچان در فضاب امن تشکیل میشه و دادستان خیالش راحته و همین کنسرته از اول تا حالا نا امن بوده!!! (4499416) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.