۴۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 108162
وزارت اطلاعات كتباً مخالفت خود را اعلام كرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ساعت ۱۹:۰۷
بخش خبري الف 

 

وزیر اطلاعات نظر خود مبنی بر عدم صلاحیت ملک زاده را کتبا به وزیر خارجه اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار "الف"، حیدر مصلحی وزیر اطلاعات طی نامه ای اداری و کتبی مخالفت خود را با انتصاب محمدشريف ملک زاده به عنوان معاون وزیر خارجه اعلام کرد.

 

پیش از این احمد توکلی از اعلام نظر شفاهی وزیر اطلاعات و مخالفت وی با اجرای دستور رئیس جمهور خبر داده بود. پس از اصرار صالحی برای انتصاب ملک زاده به عنوان معاون وزارت خارجه مصلحی ضروری دانست تا موضع خود را کتبا نیز به وزیر خارجه اعلام کند.

 

گفتنی است صالحی پیشتر گفته بود که باید تخلفات ملک زاده اثبات شود و پس از آن حاضر است وی را برکنار سازد. گرچه وی حاضر نشد نظر دادستان را در همین رابطه  بپذیرد. دادستان پیش تر اعلام کرده بود که ملک زاده در آستانه بازداشت است.

 

با این حال انتظار می رود وزیر خارجه هشدار وزیر اطلاعات را جدی بگیرد و انتقاد دلسوزان دولت و نظام را پذیرفته و معاون خویش را برکنار سازد. در غیراینصورت به نظر می رسد حجت بر نمایندگان مجلس که پیش تر نیز نظر صریح خود را اعلام کرده بودند تمام شود و صالحی در مجلس استیضاح و برکنار شود.

 

 
Share/Save/Bookmark
 


نصرالله
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۱۹:۳۴:۴۲
به نظر می رسد که نمایندگان ملت بایستی به کار خود ادامه داده و استیضاح را عملی سازند در غیر اینصورت اگرهر روز برای هر تصمیم غلطی که جنابان با حکم ریاستی انجام می دهند حکم دادستانی لازم باشد تا به راه درست برگردند دیگر مملکت می شود خاله بازی و من بمیرم تو بمیری. لطفاً تمامش کنید. خسته شدیم. (465987)
 
علی نیکخواه
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۱۹:۳۹:۰۲
مگر دکتر صالحی ایشون رو اورده که حالا کنارش بزاره؟
آقای مشایی با دکتر احمدی نژاد تصمیم گیرنده ی اول وآخر هستند
پس لطفا آقای مشایی رو مجاب کنید... (465990)
 
احمد
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۱۹:۳۹:۳۸
نرود میخ آهنین در سنگ (465991)
 
ahmad hamouni
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۱۹:۴۶:۳۶
باسمه تعالی

من مجلس محترم را در تقویت رفتارهای غیر قابل انعطاف جناب آقای رییس جمهور مقصر می دانم.

وقتی ایشان تفسر به رای قانون را از حقوق مجری می دانند و مجلس هیچ عکس العملی موثری نشان نمی دهد معاون ایشان هم به خود اجازه می دهد انحراف از اجرای قوانین یا عدم اجرای قوانین را تخلف نداند.

آیا به واقع مجلس نشان داده که در راس قوا است؟ (466003)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۰:۲۹:۱۲
آقایان محترم
از اینکه ایشان متخلف یا مجرم و یا هر عنوانی که
عنوان میشه باشند که با نامه وزارت اطلاعات دیگر صدر صد متخلف است.سئوال من اینه چرا تابحال اقدامی نشده؟ حتما\" بخاطر مصلحت بوده نه؟ ولی یادتون باشه بزرگترین مصلحت اجرای حقیقته نه کتمان آن. الان دیگه فساد همه جارو گرفته فکر میکنم یه تحول اساسی لازمه. البته با آرامش و گفتگو نه انقلاب و بکش بکش. (466044)
 
علمرد
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۰:۴۶:۱۲
احسنت بر نمايندگان شجاع مردم
قطعا اين قبيل اقدامات در اذهان مردم باقي خواهد ماند و سند افتخاري خواهد بود . (466072)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۱:۲۲:۵۱
آقای رئیس جمهور حیف آن همه خون دلی که جهت تبلیغات شما خوردیم... (466108)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۲:۰۷:۵۱
قدیما اول استعلام می کردن بعدا انتصاب!!! این هم از شاهکارهای این دولت عدالت محور شایسته سالار مهرورز ....
فساد اداری در حد اعلی، به نظر من و به تعبیر احمدی نژاد؛ این دولت فاسدترین دولت ایران است چرا که به اسم خدا و دین دارد این خیانت ها را می کند و این جرم شان را سنگینتر کرده است.
و خداوند بهترین انتقام گیرندگان است. (466132)
 
قدير
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۲:۱۰:۳۴
وزير محترم اطلاعات اقدامي به جا وشايسته در مورد شخصي كذاب و مال بيت المال خوار نمودند كه جاي تشكر دارد اما اين گلايه هم باقيست 5 الي 6 سال قبل كه همين شخص همان زمان هم سوابقش در گردشگري روشن بود چرا اجازه انتصاب به وي دادند چرا در شركتهاي نفتي گذاشتند فعاليت نمايد ملك زاده از ده سال قبل شخصي معلوم الحال بوده جاي شگفتي است اين شخص چطور به اين جايگاهها دست ميابددرمراحل بعد بايد ديد قوه قضاييه واقعا در مورد اين شخص كه سوابق ان بر همه روشن است چگونه قضاوت ميكند (466133)
 
رضا
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۲:۲۱:۲۰
آیا در دولت های قبلی هم این قدر استیضاح بوده یا خیر؟
دولت های آقای هاشمی و خاتمی هیچ انحرافی نداشتندکه استیضاح در آنها بسیار کم بود ؟
من نمیفهم دولت های هاشمی یا خاتمی منحرف تر بودند یا دولت احمدی نژاد ؟ (466142)
 
غریبه
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۸:۵۳:۵۷
سلام/برادرمن هنوز شک داری درانحراف دولت مهرورز(البته مهرورزی برای اطرافیان)پس اینهمه صحبت ازبصیرت که میشه شماکجائی؟بهتره توجه شماروبه این کلام امیرالمومنین(ع) جلب کنم که ایشان دراحوالات مردم آخرالزمان میفرمایند:برخی افرادنمیتوانندبه دنیا برسندظاهرشان رااسلامی میکنند/دلاوربه جای حمایت کورکورانه دنبال حقیقت محض باش بایه کم درایت بدون تعصب راه حق روشن میشه. (466331)
 
ذاکری
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۲:۳۲:۰۹
این شد یک چیزی وقتی رییس جمهور مملکت توجهی به نقش عیون حاکمیت نداشته باشد از چه کسی انتظار باید داشت .حاشیه امن برای مظنونین ومتخلفین معنی ندارد. (466147)
 
روژیارانوری
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۲:۴۰:۴۱
درموردخبرشمار ه108140و همین خبر اینجا یه مطلب رو بنویسم.
(وی در ادامه درباره ماجرای انتصاب معاون وزیر گفت: آقای صالحی سه گزینه برای این پست پیشنهاد کرده بود که رئیس جمهور نپذیرفته و گفته که حتما باید این شخص را بگذارید. وزیر حق دارد که معاونش را خود انتخاب کند و البته طبیعی است که وزیر برای انتخاب معاونینش با رئیس جمهور که مقام بالادستی‏اش است مشورت کند ولی انتخاب و مسئولیت با خودش است و طبق قانون اساسی وزیر هم در قبال رئیس جمهور پاسخگو است و هم در قبال مجلس و از همه مهم‏تر در قبال خدا پاسخگو است. آقای توکلی اگر وزیر زیر دست رئیس جمهور بنا به فرمایش آن حضرت حق دارد معاونش را با اختیار خود و نه اصرار رئیس جمهور انتخاب کند پس 1- رئیس جمهور هم حق دارد وزیر و معاون و غیره را با اختیار خود و بدور از دادوهوار سایرین عزل و نصب کند .2-نوشته اید این انتصاب با اصرار رئیس جمهور و در مقابل انکار وزیر و از میان سه گزینه دیگر اجبار شده است در حالی که با تناقض گویی خود سرکار متوجه می شویم که غوغاسالاری شما عیان است چرا که اگر این امر اصرار بود وزیر خارجه در برابر نظر شفاهی وزیر اطلاعات و نامه ی دادستان مقاومت نمیکرد.)
( ژنرال اگرچه تصمیم میگیرد اما باید تصمیم پذیرهم باشد در نظر بگیرید میدان جنگی که هرژنرالی که برای خودش تصمیمی بگیرد چه بلوا و آشوبی پیش می آید .)
( آقای توکلی شما مثل اینکه دچار توهم فساد شده اید البته وجود انواع و اقسام فساد از همان اول در حکومت جمهوری اسلامی ایران وجود داشته و خواهد داشت و این مسئله امری عادی شده است .)
( آقای توکلی به یاد داشته باشید تا زمانی که جرم فردی قانوناً و عقلا ً اثبات نشده باشد اصل بر برائت می باشد پس اول اتهام را ثابت نمایید بعد محکوم نمایی. صد البته در شرف بازداشت بودن و بازداشت کردن فردی در این حکومت با این قانون مسئله ی غیر عادی نیست ) (466149)
 
نارسنه
۱۳۹۰-۰۳-۳۰ ۲۳:۱۱:۴۲
سلام اقای توکلی اگه امکان داره برایم توضیح دهید نیازی هست که تمام پستهای مملکت را وزیر اطلاعات باید تایید کنن اگه این کار قبلن هم شده مسیول این نا بسامانی واتفاقات اشتباه که اتفاق افتاده ومی افته چه کسی است لطفن جواب بدهید متشکرم (466164)
 
دوستی که از جنس مردم بود
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۰:۱۰:۴۴
کاش مجلس در همه زمینه ها اینطور قاطع بود و اعلام موضع میکرد. (466192)
 
مصطفی
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۰:۱۲:۴۱
بی هیچ تردیدهمه ی این عزل ونصب هاودیگرحرکات واقدامات حلقه ی اطرافیان رییس جمهوربااراده واذن آقای احمدی نژادصورت می گیردوایشان نیزآنان رابه مقاومت وایستادگی امرمی کند،ضمن آن که ازهمه جزئیات نیزبا اطلاع است.پس باپرداختن به مشایی ورحیمی وملک زاده و...به بیراهه نرویدوبیش ازاین آبروی کشورونظام رافدای ملاحظات غیرمنطقی وتعارفات جناحی نسازید،چراکه خون هایی برای استقراروحفظ وبقای آن ریخته شده است که ارزش یک قطره ی آن بروجودهمه ی کسانی که ثمره ی خون آنان رابه بازی گرفته اند،فضیلت دارد! (466193)
 
محمود
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۲:۳۵:۱۳
ای بابا/ خب فکر میکنم سناریوی از پیش تعیین شده و برنامه ریزی و مهره چینی جریان انحرافی با همه هشدارها و تذکرات اهم از رهبری /مجلس/وزارت اطلاعات و علما بدون فوت وقت و با تمام قدرت و با چالش کشیدن تمام ارکان نظام و از همه مهمتر این جریان انحرافی با یارگیری از عده ایی از مردم و به پشتوانه آنها که جذب شعارهای زیبای این دولت شده اند و نمود تحلیل های آنها در این سایت نیز دیده میشود که متاسفانه حتی با دیدن این همه مدرک و استدلال حاضر به پذیرفتن حقیقت نیستند دارد به پیش میرود!!!! پس مجلسیان باید تا زود است ترمز دستی را با تمام قدرت بکشند و از چیزی هراس نداشته باشند. (466247)
 
ram
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۰:۴۴:۰۰
بذاريد كارش را شروع كنه بعداز مدتي اگه كارش نادرست بود ان وقت ..... رادربياوريد.
انصافا اگه يكي از اقوام خودتان بود واين مشكل ها را داشت صداش را در مي آورديد.
كاري كرده ايد كه هر كسي شروع به كار ميكنه تمام گذشتگان را تكفير مي كنه درصورتي كه تمام حكومت هاي كفار وبي عكس تمام مسولين هر قسمت را پشت سرشان اويزان مي كنن تا بدانند كه بايد قدردان گذشتگان باشن همين كارها است كه مسولين را عقده ايي مي كنه . (466204)
 
سعید
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۱:۲۵:۵۵
با سلام
از قرائن پیداست که این اقای ملک زاده با پشتیبانی فردی بالاتر از وزیر به این مقام رسیده است حالا شما نمایندگان مجلس به این وزیر بیچاره گیر داده اید حالا زورتان به مشایی از نظر قانونی اگر نمی رسد به فردی که مشایی را رییس دفتر خود منصوب کرده است که می رسد از او در این مورد سوال کنید چرا لقمه را دور سر می چرخانید بابا 6 سال فرصت دادید بس بود دیگر. (466223)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۲:۴۹:۱۷
عده اي معتقد هستند اگر ةزير استيضاح بشه ملك زاده سرپرست ميشه عرض كنم بايد بسيار مراقب بود اين اتفاق نيافته بايد هم زمان موقعي كه استيضاح راي اورد ملك زاده بازداشت شود و اين اخر خطه رييس جمهور با برنامه وزارت بركنار نشد مثل اين كه با قضيه وزارت خاوجه بركنار خةاهد شد و ملت خوشحال و متكي به وزارت باز خواهد گشت چون مظلومان رفت (466251)
 
حسین مهدیان
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۳:۱۶:۲۹
مجلس در رأس همه امور بود ! (466258)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۳:۲۸:۴۹
lطئن باشید از معاونت اداری مالی عزل خواهد شد و به سمت معاونت کنسولی منصوب خواهد شد
و به هرکسی که خواست ویزا بدهد و در مملکت را بر روی هر کس وناکسی باز کنه باید ایشان از وزارت خارجه برود جهت اطلاع جنا ب اقای توکلی
و پبشگیری کنید (466259)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۷:۴۵:۵۶
نمایندگان باید زیرکانه دست پشت پرده را بخونند1-اگه صالحی استیضاح و برکنار شد ،ملک زاده سرپرست 2-اگه نشد،ملک زاده معاون نهایتا برد با نظر .....
3-اگه سجادی رای آورد برد با جریان انحرافی 4-اگه رای نیاورد ادامه نظر ....جهت مدیریت ورزش و عدم تاسیس وزارت ورزش
حالا مجلس در راس امور هست یا نیست؟ (466274)
 
omid
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۷:۴۸:۳۰
اگر قوه قضاييه در برسي هايش تسريع كند و در خصوص اين افراد تعيين تكليف كند شايد اين مشكلات پيش نيايد (466276)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۷:۵۸:۳۷
من یاد تائید صلاحیت مدیران زمان خاتمی اقتادم (466281)
 
ناصر
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۸:۰۷:۳۴
جدا جای تعجب دارد که موضوع انتصاب معاون وزیر یک وزارتخانه کار را به جایی رسانده مجلس، مهمترترین نهاد قانون گذاری کارهای مهمش را رها کرده و مشغول چگونگی انتصاب یک معاون وزارتخانه شده و بقیه نهاده های قضائی و امنیتی کشور سرگرم بخشنامه واقدامات مختلف برای حذف این آقا شده اند. واقعا چه خبر است؟ حذف یک معاون وزارتخانه نیازمند اینهمه جوسازی و مردم مشغولی است. نیازمند اینهمه مصاحبه و مطلب پراکنی خارج از عرف است. این همان دولتی است که تا چند هفته و یا ماه پیش جزو بهترینها بود و اینهمه برای مقبولیتش از همه چیز و همه جا هزینه شد. یکباره چه شده که پرنده خوشبختی از شانه او برخاسته و حال تبدیل به دیو بی بدیل شده است. سئوالات مردم ااز این صنف است تا این فضا سازیهایی که دلیلش و پاسخش چندان آسان بنظر نمی رسد. ناصر حقیقی (466287)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۸:۳۰:۵۳
محمد شریف ملک زاده در پاسخ به این سوال که اخیرا هجمه رسانه ای بر علیه شما راه افتاده و اتهاماتی به شما وارد شده است ، گفت: پاسخ من سکوت است چرا که تمام این موارد دروغ محض است و من از کسانی که اینگونه اتهامات را به من وارد می‌کنند خواهش می‌کنم چنانچه پرونده‌های قضایی متعددی دارم یکی از انها را منتشر کنند و از آقای توکلی نیز می‌خواهم چنانچه پرونده محکومیت قضایی دارم آن را در سایت خود منتشر کند.
وی در پاسخ به اتهامات احمد توکلی نماینده مجلس اذعان کرد: من نمی‌دانم آقای توکلی چه چیزی را تعقیب می کند اما تمام مطالب وگفته‌های وی دستاویزی و سوژه‌ای برای شبکه های معاند نظام شده است تا از آن بر علیه نظام و دولت استفاده کنند.
وی ضمن رد اتهامات وارده از سوی احمد توکلی اظهار داشت: پاسخ من به آقای توکلی این است که مردم نیز شما را می شناسند و از کارها و اهداف شما آگاهند و از این که بدون سند و مدرک حرفهای بدون پشتوانه‌ای را می زنید متاسفم و شما را به خدا واگذار می‌کنم.
ملک زاده با اشاره به شکایات متعدد خود از آقای توکلی گفت: چندین فقره شکایت از آقای توکلی انجام دادم اما هیچگونه جوابی دریافت نکردم .
وی در پایان با اشاره به این نکته که آقای توکلی پاسخگوی شکایات متعدد از خودباشند، اظهار داشت: از آنجایی که نتوانستم از شکایات خود به محاکم قضایی نتیجه‌ای دریافت کنم آقای توکلی را به خدا واگذار می کنم و تاکید می‌کنم که انشاء الله خداوند پاسخ شما را خواهد داد. (466312)
 
همكار وزارت خارجه
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۸:۳۳:۵۷
بسمه تعالي
معاون اداري و مالي در وزارت خارجه در حقيقت مدير وزارت متبوع است و سياستگزاري ها از اين ناحيه ابلاغ و صادر مي شود. اقاي ملك زاده با توجه به پرونده هاي متعدد و از طرفي وصل به جريان انحرافي بودن و همچنين پرونده خصوصي كه دوستان در شورايعالي ايرانيان، دانشگاه آزاد اسلامي و در دادسراي خراسان رضوي از آن مطلعند حضورشان در وزارت خارجه در حقيقت رسميت بخشيدن به جريان انحرافي در وزارت خارجه مي باشد. همكاران وزارت امور خارجه اين عمل و انتصاب غير موزون كسي را كه فقط 13 سال خدمات دولت داشته و داراي پرونده حقيقي و حقوقي تخلفات مي باشد بر نمي تابند. (466316)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۸:۳۴:۰۳
سلام ، برفرض آقای صالحی را استیضاح کردند و رای عدم اعتماد دادند . بازهم آقای ملک زاده معاونت اداری و مالی را برعهده خواهد داشت تا ریاست محترم جمهور نفر دیگری را برای وزارت معرفی نمایند با این حال حداقل 6 ماه طول خواهد کشید تا آقای ملک زاده از شغل مورد نظر تعویض نمایند تا آن موقع نیز موضوعات جالب و شنیدنی مطرح خواهد شد که نمایندگان محترم به طور کلی موضوع یادشان می رود ( تعطیلات تابستانی مجلس ، ضیافت های افطاری ، خمینی شهر ، کاشمر ، تغییر در مصوبات مجلس و...................) (466317)
 
یکی از مردم
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۹:۰۹:۴۱
رئیس جمهور با انجام و تدوام اقدامات غیر قانونی خود و انتصاب مدیران منحرف عملا\" خود را در برابر قانون اساسی ، رهبری ، مردم ، مجلس و ... قرار میدهد . اصلا\" مشخص نیست برنامه ایشان در مقابل این همه انتقادات چیست . اخیرا\" هم به سکوت و خانه نشینی روی آورده است که هیچکدامشان در شان رئیس جمهور یک مملکت 70 میلیونی نیست . این چه سکوت وحدت بخشی است که وضعیت کشور را رفته رفته بدتر میکند . جایی که وزارت اطلاعات کتبا\" اعلام میکند فردی صلاحیت تصدی پستی را ندارد موضوع تمام شده است و نیازی به تعلل ندارد . ظاهرا\" آقای رئیس جمهور تنها در بحبوهه انتخابات نظر تمامی ارکان نظام را ازجمله شورای نگهبان ، مجلس ، قانون اساسی و ..را قبول داشتند ( جون به نفعشان بود ) حالا دیگر نه نظر شورای نگهبان مهم است ، نه نظر مجلس ، نه نظر وزارت اطلاعات و نه ...
واقعا\" شرم آور است (466346)
 
حسن
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۹:۳۴:۰۵
جناب آقای توکلی از پیگیری موضوع توسط جنابعالی تشکر میکنم انتظار است همیشه بدون ملاحظه کاری سیاسی اینچنین پیگیر باشید !!!! آنچه جای سوال است اینکه آیا شغل قبلی آقای ملک زاده در دولت نیاز به استعلام از سازمانهای ذیربط ندارد؟ آیا میشود کسی با این همه موارد اتهامی که در دو سه روز گذشته در موردش گفته شده آزادانه و بدون هیچ مشکلی مشغول به کار آنهم در مجموعه دولت باشند ؟ آیا همه مشکلات و اتهامات ایراد شده در چند ماه گذشته اتفاق افتاده و قبل از آن همه چیز درست بوده؟ آقای ملک زاده چه مدت است در مجموعه دولت وسازمانهای دولتی مشغول به کار هستند؟ انتظار دارید باور کنیم ؟ نه آن دفاعهای مطلق ونه این حمله های همه جانبه(کلا همه چیز را سیاه وسفیددیدن)خیلی قابل دفاع نیست ! اگر آقای ملک زاده اینهمه مورد اتهامی دارد سریعتر در دادگاه صالح به اتهامات ایشان رسیدگی شود.تعلل نکنید لطفا !!!! به جای پیگیری موضوع از کانال قانونی،دائم اتهام زده میشود. فراموش نکنیم ما مسلمانیم ولی متاسفانه رفتارمان نشانی از آن ندارد. اجرای دقیق قانون به نفع همه است فراموش نکنیم !!!! (466361)
 
سارا
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۹:۵۴:۱۵
مجلس در راس امور است
اگر از اول این مجلس محکم بود
آیا اینطوری میشد؟ (466381)
 
reza
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۰۹:۵۷:۲۴
به نظر من اين رفتار و اخبار شما ،ذييس جمهور رو جري تر مي كنه... (466384)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۰:۰۸:۳۵
1- واقعا نیاز به تعویض حسین فرحی با تحصیلات لیسانس هنر وجود داشت .وی در زمان 17 ماه معاونت تمامی کشورهای دنیا را در قالب تورهای به اصطلاح بازرسی انجام داد
2- باید ر خصوص حسین فرحی هم تحقیق شود که چگونه به چنین پست مهمی دست یافت
3- مناسب است یک نیروی کاریر به این پست انتخاب شود (466397)
 
پورحسن
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۰:۳۸:۲۶
ملك زاده هم مانند ديگر ايرانيان چنانچه پرونده اي داشته باشد كه براساس آن دجار محروميت از پاره اي از حقوق شهروندي شده باشد حسب ارتباط محكوميت بايد ازبكارگيري اودراموركشوري جلوگيري شود واين تنها وتنها باحكم قاضي ميسر است واگر قانوناوزارت اطلاعات ضابط قوه قضائيه باشدطبق قانون پس از تشكيل وبررسي پرونده براي صحت انتصاب بزه بايد آنرا دراختيار قاضي قراردهدودادگاه هم در صورت اثبات جرم پس از طي مراحل قانوني نسبت به صدور حكم اقدام وبه ضابط قانوني دستوراجراي حكم را خواهد داد.كه دراين مرحله به نسبت جرم وبا تشخيص قاضي محروميت ازحقوق اجتماعي قابل تبيين واجرا خواهد بود .اما نكته جالب درمورد برخورد رئيس جمهوربا وزير اطلاعات اين جااست وبصيرت رئيس جمهور اينجا روشن ميشود . (466419)
 
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۲:۰۰:۰۸
اگر مطلبي كه از قول اقاي صالحي مبني بر اصرار رئيس جمهور براي انتصاب ملك زاده صحيح باشد استيضاح اقاي صالحي مظلوم كشي مي باشد ولازم است مجلس براي اجراي عدالت وجلوگيري از ضعيف كشي در طرح سوال از رئيس جمهور تسريع بعمل اورد زيرا استيضاح صالي بدلايل زير به نفع جريان انحرافي خواهد بود
1/با استيضاح صالحي دست جريان انحرافي براي مدت چهار ماه براي تسلط بر وزارت امور خارجه باز ميگردد(البته با توجه به قانون گريزي دولت اين مدت مانند وزارت راه طولانب تر گردد)
2/اقاي ملك زاده در اين مدت فرصت كافي براي اجراي ماموريت محوله پيدا خواهد كرد
3/ در صورت صحت اظهارات اقاي صالحي وي بدليل مخالفت با گزينه مورد نظر مشايي مقبوليت خود از دست خواهد داد واستيضاح وي به نفع جريان انحرافي خواهد بود (466505)
 
lll
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۲:۲۰:۰۳
اين ديگه نوبره!
البته امروزه ممكنه ديگه نوبر نباشه!
وگرنه رييس جمهوري كه كسي رو تاييد كنه و معرفي كنه بعنوان معاونت وزير خارجه . يعني اينكه اولا خيلي مهمه اين شخص دومامورد تايد هم هست! ولي در مقابل وزارت اطلاعات بدون استعلام وزارت خارجه . با انتخاب رييس جمهوري كه بايد با او هماهنگ باشه ونظرات رييس جمهور را بخاطر وحدت ملي آنهم در شرايطي كه اين مملكت دشمن كم نداره.لحاظ كنه و محترم بشماره.راسا نامه مكتوب تهيه ميكنه و مخالفت ميكنه با انتخاب فلان..
بازم بگن ميخوايم مديريت جهاني در وكنيم. (466525)
 
نسرین
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۲:۵۰:۵۸
خیلی جالب است در قسمتهای پایین جامعه برای استخدام یک جوان که شایستگی های لازم برای یک مسولیتی را دارد اگر مثلا سیگاری یاخلافی اینچنینی داشته باشد هرگز نمی تواند آن مسوولیت را داشته باشد. اما در سطح ملی و کلان چطور می شو د افرادی با این همه فساد به راحتی نصب شوند. هنوز مملکتمان حق مظلوم بگیر نشده. (466550)
 
ایران
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۳:۳۲:۱۶
پرونده های ملک زاده از زمانی که پزشکان ایرانی مقیم خارج رو برای درمان و ویزیت خانواده و فامیل با پول بیت المال به مشهد و بیرجند میبرد باید مورد بررسی قرار میگرفت (466607)
 
ناشناس
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۴:۲۶:۲۶
جه عجب مجلس نشون داد در راس امور (466671)
 
مستقل
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۵:۴۹:۳۴
به نظر من ريشه اصلي اين اوضاع از سرچشمه جريان انحرافي است كه در دفتر رياست جمهور قرار دارد
به نظر شما نبايد در اين مورد از شخص رئيس جمهور سوال شود و يا ايشان براي استيضاح دعوت شوند؟
به نظر من تحت فشار گذاشتن اين وزير و آن وزير در حالي هيچ نقشي در اين انتصابات ندارند و دستورات از دفتر رياست جمهوري و با رضايت و اطلاع شخص رئيس جمهور صورت مي گيرد نوعي ضعيف كشي و پاك كردن صورت مساله است (466745)
 
تيمور
۱۳۹۰-۰۳-۳۱ ۱۷:۴۰:۱۹
سلام
من حدود بيش از 23 سال سابقه كار در ادارات و...دارم‘ و دقيقا\" مي دانم كه
*براي استخدام افراد در ارگانها وادارات دولتي يا عمومي غير دولتي مراحل استخدام و گذر از فيلتر گزينش و حراست بايد انجام پذيرد.
*در انتصاب برخي افراد در مناصب وپستهاي حساس ‘ استعلامهايي از جمله از وزارت اطلاعات انجام مي پذيرد.
*طي اين 23 سال بارها نيز شاهد بوده ام كه پاسخ استعلامها در باره فرد يا افرادي منفي بوده وانتصاب يا اشتغالشان رابه صلاح ندانستند ولي آن فرد ياافراد با حكم وبامسئوليت واستفاده از اختيارات مديران ارشد مجموعه ها ودواير دولتي وعمومي ‘ به همان پست منصوب و يا اشتغال بكار يافته اند.
* برايم جاي سوال است كه چرا در آن موارد كسي حرف نمي زد ولي الان در باره آقاي ملك زاده هياهو شده است.
قصد طرفداري از ايشان را ندارم و خود نيز منتقد برخي اعمال وحركات دولت بخصوص طي يكسال اخير هستم ليكن چطور كسي در زمان دولت سازندگي كه اختيارات فراقانوني وبازگذاشتن دست مديران را رقم زد حرفي نزد.
*ضررانتصاب آقاي ملك زاده به همان مقداري است كه قبلا\" به استعلامهاي وزارت اطلاعات بي توجهي مي شده است.
صلاحيت آقاي بهاء الله مهاجراني را چه كسي براي وزارت ارشاداسلامي ( توجه كنيد گفتم وزارت ارشاداسلامي) تاييد كرزده بود؟
صلاحيت مدير حراست فلان اداره تجاري وبازرزگاني واقتصادي را كه هنگام توديعش اسلحه كشيده بود چه كسي تاييد كرده بود؟(كيهان سال 84)
*چه كسي الان مي آيد رسيدگي كند كه مدارس براي ثبت نام ‘ دريافت پول را گرو نام نويسي از فرزندانمان كرده است؟
آيا جايي هست پاسخ ما را بدهد؟
گرفتاري مردم و مردم آزاري برخي كارگزاران ادارات دولتي و غير دولتي وسردواندن مردم در هياهوهاي سياسي كاريها مفقود شده است.
از نيرو انتظامي خواسته شده با بي حجابي وبد حجابي مبارزه ومقابله كند ولي كسي نيست سري به دفاتر پليس+10 بزند وببيند چه عشوه هايي بين برخي كارمندان زن شاغل در اين دفاتر وجود دارد.و حجاب آنها چگونه است.
آيا بي حجابي مختص اين دوران شده است.
انصاف نيست اگر بگوييم صداو سيما و مراكز به اصطلاح فرهنگي ما از اين مسئوليت مبرا هستند.
ترا بخدا بس كنيد و به داد مردم برسيد. (466837)
 
ایثارگر
۱۳۹۰-۰۴-۰۲ ۱۹:۲۹:۴۳
خدا به کسانی که صادقانه خدمت می کنند خیر دهد وتشکر ازقوه قضاییه بخاطر جدییتشان باعناصر خلاف کار ومنحرف.وتقاضا دارم هرچه سریعتر به تخلفات حمید بقایی رسیدگی فوری بشود واین عنصر وابسته وفاسد دستگیرشود. (468809)
 
۱۳۹۰-۰۴-۰۳ ۰۱:۱۰:۱۹
موقعی که دین و ایمان فدای پست و مقام و پول میشود ، تهمت و افترا و دروغ و ... میشود شجاعت و جسارت . (469019)
 
چرا بايد؟
۱۳۹۰-۰۴-۰۳ ۱۱:۲۹:۵۲
چرا بايد معونين وزرا را رييس جمهور تعيي كندو سوال مهم تر اينكه چرا بايد وزرا فشار رييس را بپذيرند؟ (469178)
 
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته