نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 468965
روحانی: روی موشک شعار نوشتند و شهر زیرزمینی نشان دادند که برجام را به هم بزنند
بخش خبری الف، 15 اردیبهشت 96
حسن روحانی در دومین مناظره کاندیداهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای برهم زدن برجام شهرهای زیرزمینی را نشان دادند و روی موشک‌ها شعار نوشتند.
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱
 
کلمات کلیدی : مناظره+مناظره انتخابات ریاست جمهوری+ ‌مناظره دوم+ مناظره سیاسی+مناظره فرهنگی+ مناظره سیاسی و فرهنگی+مناظره+انتخابات ریاست جمهوری+روحانی+جهانگیری+قالیباف+رئیسی+میرسلیم+هاشمی طبا
 
اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۱۹:۱۳:۰۵
متاسفم روحانی به عنوان ریس جمهور امنیت ما را به چالش کشید متاسفم از ما است که بر ماست (4314700) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۲۰:۳۳:۴۰
نگرفتید چی گفت. اما مردم خواب نیستند و می فهمند موشک پرانی اونم هنگامه تنش های سیاسی برجام یعنی چی!! (4315148) (alef-3)
 
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۰:۴۲:۲۵
آقای صلح طلب از نوع صلح آمریکایی، مانور موشکی که در زمان برجام انجام شد در جواب تهدیدات مستمر مقامات نظامی و امنیتی آمریکایی به جنگ بود که برای تأثیر بر روند مذاکرات و مرعوب کردن دیپلمات‌های ما از طرف یانکی‌ها خطاب به دولت مطرح می‌شد، انجام گرفت تا فشار ارعاب را از مذاکره کنندگان کشورمان بردارند.
ولی چه میشود کرد که اولا گروهی از هموطنان ما، دشمنی که کشورشان را دائما تهدید به حمله نظامی و حتی اتمی میکند را از هموطنانشان که حاضرند برای حفظ امنیت کشور جانشان را بدهند بیشتر دوست دارند و به دشمن عشق میورزند.وثانیا گروهی از سیاستمداران کشور که چنان ذوب در عشق قدرت هستند که برای رسیدن به این عشق حاضرند همه چیز حتی کشور و امنیتش را و تا دین و اعتقادات مردم را قربانی کنند تا جاییکه حاضرند از عزتمندی مانند حضرت حسین(ع) که برای حفظ دین و عزت خود همه چیزش را فدای الله کرد، صلح طلبی که حاضر به مذاکره و سازش برد-برد با طاغوت بود را نمایش دهند که هرکه با عزت اباعبدالله چنین کند نمیرد تا رسوا شود. (4317730) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۱۹:۱۶:۱۷
خون شهدا اشراف زده ها را رسوا خواهد کرد.
سلام خدا بر سپاه و مدافعین حرم (4314725) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۱۹:۵۵:۴۶
خیلی نا..... همه کارهای قرارگاه خاتم را به نام دولت افتتاح میکنی بعد که نشان اقتدار است و هیچ ربطی به برجام ندارد، میشه برهم زدن برجام؟! مگه شما در برجام چه تعهدی داری که نمیشه اقتدار نظامی را نشان داد؟!!!!! خیلی خوب خودت رو نشون دادی که برجام پشت صحنه هایی داره که مردم بی خبرند؟! (4314860) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۵ ۲۱:۲۹:۰۸
نه تو رو بخدا بیان بگن و نشان بدهند که خشاب اسلحه ها خالی است و داد بزنند که آشیانه ها و زاغه ها خالی از همه چیز است . یک دفعه جو گیر شدی بس است (4315560) (alef-11)
 
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۶ ۱۴:۳۹:۱۱
...
تو که سابقه و ادعای امنیت ملی داری نمی دانی که با مسائل راهبردی کشور نباید کاسبی رای کرد. جای تاسف دارد (4318919) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.