نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499268
تلفن‌های ثابت بدهکار تا سقف 20 و 30 هزار تومان قطع نمی‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۰
معاون مخابرات گفت: طبق مقررات اگر در 2 دوره صورت حساب خط اعتباری ثابت به 20 هزار تومان و دائمی به 30 هزار تومان رسید خط باید قطع شود اما مخابرات خط را قطع نمی‌کند و به مشترک اطلاع می‌دهد که سقف صورتحساب رسیده است.

به گزارش فارس، اظهار داشت: طبق مصوبه 207 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اگر صورت حساب مشترکان تلفن اعتباری در 2 دوره به 20 هزار تومان و قبض مشترکان دائمی در 2 دوره به 30 هزار تومان رسید خط آنها باید قطع شود.

معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران افزود: این کار مزایا و معیابی دارد. از جمله اینکه ممکن است مشترک در جریان صورت حساب نباشد یا در سفر باشد با قطع تلفن مواجه شود که ناخوشایند است؛ همچنین قطع خط از ایجاد صورتحساب بیشتر برای مشترک جلوگیری می‌شود.

وی توضیح داد: علیرغم امکان قانونی قطع در این شرایط، اکنون مخابرات این کار را نمی‌کند و اگر صورت حساب مشترک به سررسید قطع رسید مخابرات به مشترک اطلاع می‌دهد که سقف صورتحساب رسیده است.
 
کلمات کلیدی : ارتباطات + تلفن ثابت + مخابرات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۱۶:۱۲:۱۸
سلام
الکی میگن
مال ما با 10300 تومن قطع شد (4507089) (alef-3)
 
علی اصغر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۵ ۲۰:۵۱:۰۶
با سلام در استان گلستان چند ماهی است که تلفن ثابت چه کار کند چه قطع باشد در هر دوره که دوماهه است 42000 ریال قبض می اید و اگر قبض را تا تاریخ مشخص شده روی قبض پرداخت نشود بعد از 48ساعت یک طرفه شده و بعد قطع میگردد هر مبلغی که باشد فرق نمی کند این را باید به کجا شکایت کنیم؟ ممنون (4507715) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.