توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 502461
جزئیات جلسه منتخبان شورای پنجم شهر تهران با نجفی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۵
عضو هیأت رئیسه منتخبان شورای پنجم گفت: در جلسه امروز منتخبان دغدغه‌های مختلف حوزه شهری به طور جزئی‌تر با آقای نجفی مطرح شد.

حجت نظری در گفتگو با مهر در خصوص جزئیات جلسه منتخبان پنجم با محمدعلی نجفی گزینه نهایی شهردار تهران گفت: منتخبان امروز دغدغه‌های مختلف خود در حوزه شهری را به صورت ریزتر و جزئی‌تر از جلسه گذشته، با وی مطرح کردند. برخی از اعضا نیز مجدداً مواردی را که در آن جلسه مطرح شد، تکرار کردند.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص بررسی سوگندنامه در جلسه امروز منتخبان گفت: در خصوص متن سوگندنامه در جلسه امروز سخنی گفته نشد، اما در روز تحلیف اعضای شورا، ایشان نیز در کنار اعضای شورای پنجم سوگندنامه را قرائت می‌کنند.

این عضو هیأت رئیسه منتخبان شورای پنجم در پاسخ به این پرسش که آیا در خصوص ساماندهی نیروهای انسانی و شایعاتی که این روزها منتشر شده نیز در جلسه امروز سخنی گفته شد، اظهار داشت: به صورت جزئی به موضوعات ورود پیدا نکردیم، در حالی که در خصوص نیروی انسانی، آقای نجفی اعتقاد داشت نباید در مواجهه با نیروی انسانی برخورد دستی شود اما گزارشات مختلف را بررسی می‌کنیم.

نظری در رابطه با زمان انتخاب رئیس شورای شهر نیز گفت: در این جلسه در خصوص انتخاب هیأت رئیسه سخنی گفته نشد و در جلسات آینده در این رابطه تصمیم‌گیری می‌شود.
۱۳۹۶/۰۵/۳۰ ۱۲:۱۳
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۸ ۱۱:۲۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۶ ۱۵:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۵:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۵ ۱۰:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۱۱ ۱۰:۳۸
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۵:۳۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۴:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۱ ۱۰:۵۹
 
 
کلمات کلیدی : شورای شهر تهران + انتخابات شوراها + انتخاب شهردار + حجت نظری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.