توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432964
سخنان جالب نمایندگان فرانسوی در حلب
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۰
رئیس هیئت پارلمانی فرانسه در پایان بازدید از شهر حلب در شمال سوریه گفت که اوضاع این شهر با آنچه رسانه های غربی تبلیغ می کنند، متفاوت است و مردم خوشبین و مصمم به بازسازی کشورشان هستند.

العالم: تری ماریانی نماینده پارلمان فرانسه از حزب جمهوری خواه این کشور در پایان سفرش به شمال سوریه گفت، که تصویری متفاوت از آنچه رسانه های غربی تبلیغ می کنند، در این شهر مشاهده کرده است.

وی افزود: مردم سوریه خوشبین هستند و و روحیه آنها بالا است و مصصم به بازسازی کشورشان هستند.

این نماینده فرانسوی خاطرنشان کرد: امروز هم و غم اساسی همان چگونگی کمک به سوریه برای بازسازی است که باید نهادهای بین المللی به انجام آن همت گمارند.

تری ماریانی تاکید کرد: خطر تروریسم هر کجا باشد؛ یکی است.

اعضای هیئت پارلمانی فرانسه و تیم رسانه ای همراه آن در کنار شماری از مسئولان سوری از تعدادی از مراکز بهداشتی و انسانی و بیمارستانهای شهر حلب و شعبه سازمان هلال احمر سوریه در این شهر و قلعه حلب و تعدادی از مناطق آزاد شده توسط ارتش سوریه بازدید کردند.

پیر بوکلیه از خبرنگاران همراه تیم پارلمانی فرانسه از مشاهدات خود در شهر حلب ابراز شگفتی کرد و گفت، این مشاهدات با آن تصویری که به سمع و نظر افکار عمومی فرانسه می رسد، مغایرت دارد.
وی افزود که هدف از این سفر، آگاهی از اوضاع و حقایق موجود است.

هیئت پارلمانی فرانسه پنجشنبه گذشته وارد سوریه شد.
 
کلمات کلیدی : حلب+سوریه+آزادی حلب+ارتش سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.