نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 422262
ماجرای اختلاف یک مربی مطرح با مدیر برنامه‌هایش / پای 750 میلیون وسط بود!
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷
خبرورزشی نوشت: یکی از مربیان معروف فوتبال ایران به دلیل مسایل مالی با مدیر برنامه هایش به اختلاف فاحشی خورد و حالا رابطه آنها بسیار تیره و تار است.

این رابطه به قدری تیره و تار است که آنها سایه هم را با تیر می زنند. مدیر برنامه هر جا می نشیند می گوید سرمربی پول را او بالا کشیده است ولی دستش جایی بند نیست و نمی تواند پولش را از این مربی بگیرد. این حرف ها در نوع خود عجیب است چراکه همه می دانند مدیر برنامه ها در این فوتبال و خارج از ایران چقدر به کارشان وارد هستند و چطور از ماست مو را بیرون می کشند. ولی ماجرای این مربی و مدیر برنامه اش در نوع خود جالب است و از آن داستان هایی است که سال ها می تواند نقل محافل باشد. ماجرا از این قرار بود که مربی معروف برای رفتن به یک تیم، رقمش را به مدیر آقای مدیر برنامه می گوید و می گوید حاضر است با فلان مبلغ، هدایت این تیم را برعهده بگیرد.

آقای مدیر برنامه که رقم مربی را می شنود، خطاب به او می گوید: «تو این رقم را می خواهی. حالا اگر من 400 هزار تومان به رقم قراردادت اضافه کنم، حاضر هستی 200 هزار دلار آن را به من بدهی؟ این برای تو هم سود است. نزدیک 750 میلیون تومان(با ارزش دلار آن روز) به پول قراردادت اضافه می شود. فقط این پول از سوی آن تیم به شما پرداخت می شود و شما باید آن را به ما بدهید...» مربی هم بدون هیچ مکثی می گوید قبول است و مدیر برنامه سراغ مسئولان آن تیم می رود.

او پس از مذاکره با آنها، موفق می شود قرارداد را 400 هزار دلار بالا ببرد. سرانجام قرارداد امضا می شود و سرمربی هم پیش پرداختش را می گیرد. مدیر برنامه به سراغ مربی معروف می رود و به او می گوید که بخشی از پولش را می خواهد ولی مربی می گوید فعلا نمی تواند پولی بدهد. نزدیک به یکسال این مدیر برنامه سراغ مربی می رود و در نهایت این جواب را می شنود: «اگر حاضر هستی تا پایان قرارداد کنار من بمانی و اینجا به من کمک کنی، به تو پول می دهم چون کار کردن در اینجا بسیار سخت است...» مدیر برنامه هم می گوید امکانش نیست و بدین ترتیب سرمربی یک دلار هم پرداخت نمی کند تا اختلاف آنها بالا بگیرد. هنوز این مدیر برنامه هر جا می نشیند علیه این مربی حرف می زند و می گوید پولش را نداده است. مربی هم هر جا این حرف ها را می شنود می گوید زحمت را او کشیده و چرا باید به این فرد پول پرداخت می کرد.
 
کلمات کلیدی : فوتبال ایران + لیگ برتر فوتبال
 
United States
۱۳۹۵-۰۹-۱۹ ۱۴:۱۱:۵۲
ببین چه بخور بخوریه! (4058708) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.