توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446752
دموکرات‌های آمریکایی: ترامپ مشکل روانی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲
تعداد زیادی از نمایندگان دموکرات آمریکا علنا سلامت روانی دونالد ترامپ را زیر سئوال برده‌اند.

به گزارش تسنیم به نقل از پایگاه اینترنتی کنگره آمریکا، در حالی که تعداد نمایندگان دموکرات آمریکا که معتقدند ترامپ مشکل روانی دارد، رو به افزایش است، ارل بلومنار نماینده دموکرات در سخنانی خواستار بازنگری روال قانونی برای برکناری رئیس جمهور آمریکا شده است.

وی هشدار داده است که متمم 25 قانون اساسی در زمینه سلامت روانی و احساسی رئیس جمهور آمریکا، به اندازه کافی کامل و جامع نیست.

البته آل فرانکن نماینده دموکرات در مصاحبه با سی ان ان گفته است که تعداد کمی از همکاران جمهوریخواه ما نگرانی خود را نسبت به سلامت روانی ترامپ اعلام کرده‌اند.

"تد لیو" نماینده دموکرات از ایالت کالیفرنیا قصد دارد قانونی را معرفی کند که بر اساس آن حضور روانشناس و روان درمانگر در کاخ سفید الزامی شود.

بلومنار خواستار تجدیدنظر در متمم 25 قانون اساسی آمریکا شده است.

اظهارات جنجالی ترامپ گمانه زنی ها درباره سلامت روانی اش را بیشتر کرده است. ترامپ پیش از این گفته بود که زمانی که سخنرانی او در مراسم تحلیف آغاز شده بود، بارش باران قطع شده است.
 
کلمات کلیدی : ترامپ٬ دموکرات ها٬ جمهوری خواهان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.