نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 455950
فرودگاه مهرآباد باز هم رکورد زد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵
 فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران با ۲۴۷۸ فروند نشست و برخاست هواپیما و جابجایی مسافر رکورددار شد.

فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران رکورددار نشست و برخاست هواپیما و جابجایی مسافر از ۲۵ تا ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۵ بود.

در این بازه زمانی ۹ هزار و ۳ نشست و برخاست هواپیما در تمامی فرودگاه های کشورمان انجام شد که از این میان، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران با ۲۴۷۸ فروند نشست و برخاست هواپیما پرترافیک ترین فرودگاه بود.

پس از آن نیز فرودگاه امام خمینی(ره) با ۱۳۰۲ فروند نشست و برخاست هواپیما و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد با نشست و برخاست هواپیما 1129 فروند در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

همچنین از ۲۵ تا ۳۰ اسفندماه سال ۱۳۹۵ یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۶۰۶ مسافر جابجا شده در فرودگاه های کشور، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران با ۲۹۹ هزار و ۸۳۸ نفر در رتبه نخست ایستاد.

در این رتبه بندی، فرودگاه امام خمینی(ره) نیز با ۱۸۲ هزار و ۴۶۴ مسافر، در رده دوم جدول مسافران اعزام و پذیرش شده قرار گرفت و فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد با ۱۷۸ هزار و ۶۲۴ مسافر سوم شد.

فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران در تمامی طول سال گذشته نیز پیشتاز اعزام و پذیرش مسافر در میان فرودگاه‌های کشورمان بود و لقب پرترافیک ترین فرودگاه کشور را به دست آورد.
 
کلمات کلیدی : فرودگاه مهرآباد
 
پیمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۰۲ ۱۱:۵۳:۳۴
چه آمار پر مغزی
مثل این است که بگیم تهران رکورد دار تردد ماشین در بین شهرهای ایران
یا بگیم تهران رکورد دار استفاده روزانه از مترو
یا بگیم تهران رکورد دار برگزاری نمایشگاه‌های بین المللی

یه جوری آمار می دید انگار اینجا آلمانه و منابع به صورت تقریبا مساوی و متعادل توزیع شده اونوقت بیایم شهرهای مختلف رو با هم مقایسه کنیم. (4213559) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.