توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 503253
شاهنامه‌شناسی در «سرزمین جوانمردان»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲
نشست شاهنامه‌پژوهی و شاهنامه‌خوانی با عنوان "سرزمین جوانمردان" شنبه 28 مرداد ساعت 16 در فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.
 
به گزارش الف کتاب به نقل از ایسنا، در این نشست پرستو یمینی شاهنامه‌پژوه با موضوع «شاهنامه» به سخنرانی می‌پردازد. این برنامه همچنین با شاهنامه‌خوانی سنتی کیخسرو ذوالفقاری همراه است.

"سرزمین جوانمردان" با همکاری کانون نوای شاهنامه (کنش) فرهنگسرای فناوری اطلاعات برگزار می‌شود. این کانون با رویکرد  حفظ و گسترش فرهنگ، زبان و ادب پارسی با نگرش به شاهنامه تشکیل شده است  و شاهنامه را  به گروه‌های مختلف سنی آموزش می‌دهد. آرمان محمودی دبیری این کانون را به عهده دارد.

شاهنامه‌خوانی،  نشست و همایش‌های دوره‌ای، کلاس‌های شاهنامه‌شناسی ویژه کودکان و نوجوانان، بازدید از مکان‌های فرهنگی، هنری و تاریخی و روایتگری از فعالیت‌های این کانون به شمار می‌رود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه و عضویت در کانون "نوای شاهنامه" به فرهنگسرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان‌های کارگر و جمهوری مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرند.
کلمات کلیدی : نشست شاهنامه خوانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
شاهنامه‌شناسی در «سرزمین جوانمردان»