نظر منتشر شده
۷
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 464950
کشف اسرار تازه از "خفاش شب" گیلان / او یک زن را زیر بتون دفن کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۹
ایران نوشت: چند روز پیش کارآگاهان جنایی در یکی از روستاهای حاشیه زیباکنار، وارد خانه پدر شکارچی زنان شدند و پس از حفر کف انبار این خانه، جسد زنی را در یک گور پیدا کردند که میان لایه‌ای از بتون سیمانی دفن شده بود.

به گفته یکی از شاهدان، این زن، کارمند یکی از سازمان‌های دولتی و اهل رشت بود که سال 87 به‌طور اسرارآمیزی ناپدید شده بود. همزمان با ادامه بازجویی‌های فنی از قاتل سریالی زنان برای شنیدن اعتراف‌های تازه‌اش، کارآگاهان سرگرم تجسس در روستاهای گیلان و حتی استان‌های همجوار هستند تا با کشف اجساد مثله شده احتمالی دیگر زنان، همه ابعاد جنایات هولناک مرد جنایتکار را روشن کنند.

قاتل 40 ساله که ساکن شهر رشت بوده، سال‌ها با یک خودروی سواری در شهرها و روستاهای مختلف گیلان و مازندران به مسافرکشی پرداخته و به همین خاطر احتمال می‌رود بجز قتل هفت زنی که در بازجویی‌ها جزئیات شکار آنها را شرح داده، زنان دیگری را هم به قربانگاه کشانده باشد.

قاتل سریالی زنان طی چند روز گذشته در حضور بازپرس ویژه قتل و مأموران آگاهی با خونسردی تمام، جزئیات شکار و قتل 7 زن را شرح داده و تاکنون صحنه قتل چند قربانی را هم بازسازی کرده است.این جنایتکار گفته احتمال دستگیری‌اش را بسیار ضعیف می‌دانست به همین خاطر طی سال‌ها با آسودگی خیال به شکار زنان تنها پرداخته است.یکی از همسایگان این قاتل سریالی که ساکن روستایی در حاشیه زیباکنار است، گفته: این مرد یک بار از همسر اولش جدا شد و دوباره با زن دیگری ازدواج کرده و حالا هم یک فرزند چهار ساله دارد. هرچند این قاتل مرتکب قتل 7 نفر شده، ولی خانواده بسیار آرام و بی‌آزاری در روستا دارد و هر چهار برادرش، انسان‌های شریفی هستند.

چگونه زنان را شکار می‌کردم

این مرد جنایت‌هایش را از 31 سالگی و بعد از بازگشت به زادگاهش در گیلان شروع کرده بود. او طی 9 سال، 7 زن را به خلوتگاهش کشانده و بعد از سرقت جواهراتشان آنها را با ضربات کارد از پا درآورده و بیشتر قربانیانش را نیز مثله کرده است. ضمن اینکه در برخی از اقدامات هولناک‌اش زن صیغه‌ای‌اش را با خود همراه می‌کرد و پس از کشتن زنان، طلا و جواهرات‌شان را به او می‌داد تا بفروشد.

او که یک بار تجربه شکست در زندگی با همسر اولش را دارد، وقتی پس از فرارهای بی‌شمارش سرانجام در جریان عملیات مأموران به دام افتاد، چاره‌ای جز اعتراف ندید و از راز ناپدید شدن زن‌های بیوه و میانسال رشت و شهرها و روستاهای استان گیلان پرده برداشت.

تشریح نخستین جنایت

تاکنون به دنبال اعتراف‌های این مرد، بقایای جسد سه نفر از قربانیان‌اش شناسایی شده و تلاش برای به‌دست آوردن رد و آثاری از سایر زنان کشته شده ادامه دارد.

وی در جریان بازسازی صحنه نخستین جنایت خود که در سال 87  مرتکب شده بود به مأموران گفت: مدتی بود که با تهیه پراید خاکستری رنگی در خیابان‌های اطراف شهر به مسافرکشی می‌پرداختم. یک روز هوا بارانی بود که در شهر «خمام» در کنار خیابان زن جوانی را سوار کردم. در بین راه سر حرف را باز کردم و او از مشکلات مالی خود گفت و من گفتم می‌توانم مشکلاتش را حل کنم، زن مسافر مقداری طلا و جواهر همراهش بود، او را به مکان خلوتی کشاندم و در یک غافلگیری با ضربات کارد او را به قتل رساندم. ابتدا ترسیده بودم و از ترس می‌لرزیدم ولی بعد از چند لحظه آرامش خود را به‌دست آوردم. جواهرات او را برداشتم و می‌خواستم آنجا را ترک کنم، از ترس اینکه مبادا کسی این زن را هنگام سوار کردن با من دیده باشد و رازم فاش شود جسدش را در صندلی عقب خودرو انداختم و به خانه پدری‌ام در روستای خشکه اسطلخ زیباکنار  در حوالی رشت بردم.

در خانه کسی  نبود. گودالی در انبار منزل کندم و جسد را میان سیمان دفن کردم.می‌دانستم اگر طلاها را خودم برای فروش ببرم حتماً به من ظنین خواهند شد بنابراین آنها را به زن صیغه‌ای‌ام دادم که برد و فروخت.وی در ادامه تشریح صحنه، مأموران را به محل دفن جسد زن برد و با دستور بازپرس پرونده نبش قبر انجام شد و بقایای جسد از زیر خاک بیرون آورده شد.

شکار دو زن

سپس این مرد جنایتکار جریان ربودن و قتل دو زن دیگر را هم برای مأموران تشریح کرد و گفت: بعد از قتل اولین زن تا مدت‌ها کابوس می‌دیدم. هرچند که قبلاً بازداشت شده و به زندان افتاده بودم اما قتل با سرقت فرق می‌کرد. تا چند ماه بعد از قتل آن زن حتی فکر ارتکاب به جنایت دیگر را هم نمی‌کردم تا اینکه تحت فشار مالی قرار گرفتم و وسوسه ارتکاب به جنایت به سرم زد. فروردین 88 بود، آن روز به همراه زن صیغه‌ای‌ام در حال پرسه زدن بودیم که مسافر دوم را سوار کردیم. او را که به نظر زن 50 ساله‌ای می‌آمد به مکان خلوتی بردم و کشتم. طلاها و جواهراتش را برداشتم و جسدش را مثله و دفن کردیم.به فاصله کوتاهی یعنی در خرداد همان سال قربانی سوم را نیز شکار کردم و به همان ترتیب او را کشتم و طلاهایش را از دست و گردنش باز کردم.با توجه به نشانی‌هایی که این مرد از محل دفن دو قربانی دیگر دراختیار مأموران قرار داده بود، اجساد آنها نیز از زیر خاک بیرون کشیده شد.

جنایتکار سریالی گیلان در ادامه اعترافات خود مدعی شد که از آن تاریخ تا سال 95 هیچ جنایتی را مرتکب نشده است اما در این سال 4 زن دیگر را به همان شیوه‌های قبلی سوار بر ارابه مرگ کرده و به‌خاطر سرقت طلاهایشان به قتل رسانده بود که براساس گزارش پلیس شهرستان رشت بقایایی از اجساد این قربانی‌ها نیز در جریان بررسی‌های پلیسی به‌دست آمده است.با توجه به اینکه احتمال داده می‌شود تعداد قربانیان این جانی سریالی بیش از 7 قربانی باشد به دستور بازپرس پرونده، تحقیقات همراه با جست‌وجوها برای یافتن قربانیان احتمالی دیگر ادامه دارد.

زنان ناپدید شده مازندران

به گفته کارآگاهان هرچند براساس اعترافات مرد جنایتکار تاکنون قتلی توسط او  در محدوده استان مازندران گزارش نشده است اما پرونده زنان میانسال ناپدید شده طی چند سال اخیر در شهرهای غربی استان مازندران نیز تحت مطالعه پلیس آگاهی قرار گرفته تا روشن شود آیا قاتل در آن مناطق هم مرتکب قتل شده است یا خیر.به عنوان مثال یکی از زنان ناپدید شده مرضیه 57 ساله نام داشت و ساکن شهرستان رامسر بود که سال 94 درحالی که مقدار زیادی طلا و جواهرات به همراه داشت از خانه خارج شده و دیگر کسی خبری از او به‌دست نیاورده است.همچنین پرونده زنان میانسال ناپدید شده در استان‌های مجاور نیز قرار است به صورت جداگانه‌ای مورد بررسی و تحقیق کارآگاهان قرار گیرد تا شاید گره از معمای ناپدید شدن چند ساله آنان گشوده شود.

خفاش شب‌های گیلان جنون ندارد

در پی دستگیری قاتل سریالی زنان گیلان، این مرد 40 ساله به دستور بازپرس پرونده برای مشخص شدن  سلامت روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل شد و پزشکان متخصص با انجام آزمایشاتی سلامت روانی این قاتل سریالی را تأیید کردند. این درحالی است که در جلسات تحقیق کارآگاهان جنایی استان گیلان از قاتل زنان چند روانشناس نیز حضور دارند تا بر این بازجویی‌ها نظارت کنند.یکی از مأموران پلیس می‌گوید: در ادامه تحقیقات مشخص شده که همسر قاتل سریالی، زمانی که دست به قتل زنی می‌زد این زن یک کیسه‌ نایلونی سیاه رنگی را فراهم می‌کرد و به همسرش می‌داد تا اعضای مثله شده بدن قربانی را داخل آن بریزد.قرار است قاتل سریالی زنان در گیلان طی چند روز آینده در مقابل دوربین‌های فیلمبرداری کارآگاهان بخش تشخیص هویت به بازسازی صحنه قتل دیگر زنان قربانی بپردازد.
 
 
کلمات کلیدی : قتل + قاتل + جنایت + گیلان
 
Germany
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۰۸:۳۲:۱۶
عجب زن ترسناکیم داشته خوب بدرد هم میخوردن... (4278075) (alef-11)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۱:۴۱:۴۸
وای خدای من، این مردک شیطان صفت رو هر چه سریعتر اعدام کنید. (4278420) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۵:۵۱:۵۷
واقعا" چه جنایتکاری لعنت بر تو نا مرد!!!! (4279056) (alef-11)
 
سعید تمر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۱۶:۲۳:۰۶
واقعا شرمنده ام که 7 نفر انسان در این مدت گم شده اند ولی ...

بهتر است مسوولان امنیتی استان توضیح دهند که چگونه نسبت به گزارش مفقودین اینقدر پاسخگو بوده اند؟ چگونه هیچ سیستمی گم شدن هفت انسان را تحلیل نکرده است.
شرم آور است. شرم آور. (4279108) (alef-11)
 
محمد
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۰۴ ۱۲:۵۳:۲۰
مسئولان محترم کارهای مهمتری از رسیدگی به مردم دارند. همیشه تا قبل از گرفتن پست نیت خدمت به مردم است اما بعد از پست خدمت به خود (4281156) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۰۳ ۲۰:۴۳:۴۴
مرد به پا. اویخته شود و زن زندانی دراز مدت. (4279560) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۱۲ ۱۳:۴۹:۳۲
"پزشکان متخصص با انجام آزمایشاتی سلامت روانی این قاتل سریالی را تأیید کردند"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی فقط فقر میتواند چنین آدمی بسازد؟؟؟!!!!! (4306332) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.