توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484750
بازگشت سروش به پرسپولیس منتفی شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۵
سروش رفیعی با هواداران تیمش صحبت کرد و خیلی صریح بحث بازگشتش به پرسپولیس را رد کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سروش رفیعی بازیكن سابق پرسپولیس در پخش زنده اینستاگرام با هواداران صحبت كرد، البته به دلیل مشكلات و عدم كیفیت تصوی،  رفیعی مجبور شد از طریق ضبط كردن صدا مسائل پیش آمده را بازگو كند.

سروش رفیعی در ابتدا به دلیل ساعت این ارتباط چندین بار عذر خواهی و صحبت های خود را اینگونه آغاز كرد:

دوست نداشتم با احساسات و فكر شما عزیزان بازی شود كه متاسفانه در این یكی دو روز این اتفاق افتاد. انتظار این اتفاق را هم نداشتم ، چون من كار غیر حرفه ای انجام ندادم. سعی كردم خیلی حرفه ای در ابتدا برانكو و سپس باشگاه را در جریان جدایی ام قرار داده و تشكر كنم. سپس از طریق اینستاگرام شما را در جریان گذاشتم. دوست ندارم بگویم خدانگهدار برای همیشه !

در كنار شما روزهای قشنگ و خوبی داشتم و سعی كردم در مدت كوتاهی كه در خدمت شما عزیزان و پیشكسوتان باشگاه بودم بهترین عملكرد را داشته باشم. خودم را جزء خانواده پرسپولیس می دانم و برای همیشه یک پرسپولیسی می مانم.

نكته مهم این است كه من زیاد اهل توضیح دادن نیستم ولی باید جوری جواب محبت شما را می دادم. اهل بازار گرمی و دروغ هم نیستم.

صداقت در حال حاضر بهترین راه حل است..

خیلی صریح خداحافظی كردم و مطمئن باشید سعی كردم بهترین تصمیم را بگیرم. عذرخواهی می كنم كه خیلی صریح مسائل را گفتم ولی امیدوارم جزئیات مسئله های پیش آمده را در مصاحبه ای تلویزیونی برای شما شرح دهم. در آخر دوستدار كسانی هستم كه من را برای خودم دوست داشتند.
 
کلمات کلیدی : سروش رفیعی +باشگاه پرسپولیس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.