نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 388054
مصباحی مقدم جایگاهی ندارد که بگوید با آیت الله مصباح مشورت نمی کند/ احمدی نژاد بالاخره تسلیم می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۹
عضو شاخص جبهه پایداری از سخنان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در مورد عدم مشورت با آیت الله مصباح در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد.

حجت الاسلام روح الله حسینیان در گفتگو با انتخاب در واکنش به سخنان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز مبنی بر عدم تمایل برای مشورت با آیت الله مصباح یزدی راجع به انتخابات ریاست جمهوری گفت: از خودشان باید بپرسید. آقای مصباحی مقدم سخنگوی اصولگرایان نیستند و حتی جایگاهی نیز ندارند که وقتی صحبتی می کنند از ناحیه اصولگرایان بخواهند صحبت کرده باشند.

وی افزود: سخنگوی جامعه روحانیت که نمی تواند از طرف همه اصولگرایان صحبت کند، در ضمن آقای مصباحی مقدم انقدر جایگاهی ندارد که حتی از طرف جامعه روحانیت هم تصمیم بگیرد، ممکن است یک حرفی زده باشد ولی بعید میدانم انقدر اهمیت داشته باشد.

این نماینده پیشین مجلس با اشاره به شرایط حکم بر اردوگاه اصولگرایان گفت: باتوجه به مشکلات و گرفتاری های موجود و ناتوانی دولت و به خطر افتادن جامعه در صورت ادامه فعالیت این دولت، روز به روز اصولگرایان به طرف وحدت بیشتر حرکت خواهند کرد.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد سخنان چهره های مطرح اصولگرا مبنی بر عدم خمایت از احمدی نژاد در انتخابات آینده اظهار کرد: اگر اصولگرایان چیزی هم داشته باشند به خاطر خدمات آقای احمدی نژاد است و الا خودشان خیلی سابقه ای از خدمت ندارند. اگر اصولگرایان بخواهند نگاهی به عملکرد خودشان داشته باشند حتما باید دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد را استناد کنند.

حسینییان ادامه داد: به نظر من، رویکرد مردم به سوی احمدی نژاد به حدی است که او بالاخره تسلیم مردم خواهد شد و در نهایت وارد کارزار انتخابات می شود.

این عضو جبهه پایداری افزود: اصولگرایان مهم نیستند که بخواهند احمدی نژاد حمایت کندد یا نه. رئیس جمهور سابق بخشی از جامعه را باخود همراه دارد که حتما از او حمایت می کنند و همان متن جامعه است که در انتخابات تعیین کننده هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۴:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۴۳
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۴:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۲:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : مصباحی مقدم+احمدی نژاد+جامعه روحانیت مبارز+حسینیان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۳ ۱۱:۲۴:۴۴
ایشالا که بیاد.ما که منتظریم (3916897) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.