توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 498250
عمار حکیم خبر سفرش به عربستان را تکذیب کرد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
عمار حکیم رهبر جریان 'حکمت ملی' طی یک گفت وگوی مطبوعاتی در پاسخ به سوالی در رابطه با خبر سفرش به عربستان گفت: چندی پیش واسطه ای از سوی سعودی ها برای من پیام آورد که اگر از شما دعوت شود به ملاقات سران این کشور خواهید رفت که من در پاسخ گفتم اگر سوغاتی آنها به من خروج از بحرین و اتمام کشتار ملت مظلوم یمن باشد، حتما می پذیرم.

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری 'مطالعات عربستان سعودی' ضمن اعلام این مطلب به نقل از عمارحکیم افزود: ' البته این خواسته از سوی آنها رد شد و به همین دلیل فعلا قصد سفر به عربستان را ندارم.'

همچنین به گزارش رسانه های گروهی عربی، صالح العرباوی یکی از رهبران جریان حکمت ملی عراق که به تازگی توسط عمار حکیم تاسیس شد؛ دریافت دعوت سفر به عربستان توسط حکیم را تکذیب کرد.

العرباوی توضیح داد: رویکرد عمار الحکیم مبنی بر در پیش گرفتن سیاست درهای باز بر روی کشورهای منطقه به ویژه همسایگان عراق بر اساس اصل روابط متقابل و منافع مشترک است.

در همین راستا پایگاه خبری بغداد تایمز نیز به نقل از رعد الحیدری یکی دیگر از رهبران جریان حکمت ملی نوشت: عمار حکیم دعوت رسمی برای سفر به عربستان دریافت نکرده است.

شایان ذکر است روزنامه های سعودی فرامنطقه ای الشرق الاوسط و الحیات و العرب در چند روز گذشته از سفر قریب الوقوع عمار حکیم به عربستان خبر دادند.
 
کلمات کلیدی : عمار حکیم ، عربستان
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.