توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 478856
پیشنهاد فرمانداری تهران در خصوص ادغام فرمانداری شمیرانات
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۵
مهر نوشت: فرماندار تهران از پیشنهاد ادغام فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران خبر داد و گفت: زمینی در کنار حرم امام خمینی (ره) درنظر گرفته شده تا شبکه استانی صداوسیمای استان تهران در آن ساخته شود.

عیسی فرهادی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه پرونده افزایش فرمانداری‌ها به کجا رسید؟ گفت: به دنبال افزایش بخشداری‌ها هستیم. چهار سال اول دولت تقسیمات کشوری بسته شده بود و حالا در دولت دوازدهم پیشنهاد ما این است که فرمانداری شمیرانات به فرمانداری تهران الحاق شود و ده بخشداری جدید با چارت جدید تعریف شود.

وی در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد شبکه استانی تهران خاطر نشان کرد: زمینی در کنار حرم امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده تا شبکه استانی صداوسیمای استان تهران در آن ساخته و به بهره‌برداری برسد.

فرهادی اظهار داشت: با توجه به ۱۵ میلیون جمعیت استان تهران می‌طلبد تا تهران هم، شبکه استانی داشته باشد. البته بودجه این کار باید با رسانه ملی و استانداری مشترک باشد و ما ظرفیت آن را داریم که این شبکه را دو ساله به بهره‌برداری برسانیم.
 
کلمات کلیدی : فرمانداری تهران + ادغام فرمانداری شمیرانات
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.