توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499952
سناتور آمریکایی طرح تازه ضد ایرانی به کنگره ارائه داد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
سناتور جمهوریخواه در ادامه مواضع ضد ایرانی آمریکایی‌ها، طرحی برای «بازگرداندن بی قید و شرط شهروندان زندانی آمریکا در ایران» به کنگره ارائه داده است.

به گزارش فارس، در حالی که ادعاها علیه ایران درباره بازداشت «اتباع آمریکایی در ایران» ادامه دارد، قانونگذار ارشد کنگره طرحی در همین باره به سنای این کشور ارائه داده است.

پیشتر در خبرها آمده بود که «تد کروز» درصدد ارائه طرحی برای «بازگرداندن بی قید و شرط» و «صحیح و سالم» چند تن از شهروندان آمریکایی که در ایران زندانی هستند، می‌باشد.

این قانونگذار آمریکایی که در انتخابات 2016 نامزد انتخابات ریاست جمهوری هم بوده، در بخشی از طرح خود می‌خواهد که یک کار گروه چند ملیتی برای آزادی شهروندان «زندانی» آمریکا و متحدانش در ایران هم تشکیل دهد.

او طرح مذکورش را به کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا ارائه داده و آن را ثبت کرده است.

این طرح که با شماره اس.245 در کمیته مذکور ثبت شده، از دولت ایران خواسته که «شهروندان آمریکایی و همچنین ساکنان غیرآمریکایی دارای مجوز قانونی اقامت در امریکا هستند را که غیرمنصفانه بازداشت شدند، آزاد کند».
 
کلمات کلیدی : تد کروز، کنگره، برجام، ضد ایران
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.