توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 482356
وزیر آموزش و پرورش: دانش‌آموز تنبل نداریم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: در آموزش و پرورش دانش‌آموز تنبل نداریم و اگر این موضوعات بعضاً وجود داشته باشد، ضعف نظام آموزشی است.

به گزارش فارس، فخرالدین احمدی دانش‌ آشتیانی وزیر آموزش و پرورش در نشست ستاد شورای عالی تشکیلاتی فعالیت‌های ورزشی تابستانی دانش‌آموزان که در ساختمان مرکزی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: در آموزش و پرورش دانش‌آموز تنبل نداریم و اگر این موضوعات بعضاً وجود داشته باشد، ضعف نظام آموزشی است زیرا خداوند برای هر فردی استعداد خاصی را در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه سلامت برای ارتقای آموزشی جایگاه ویژه‌ای دارد، گفت: اگر دانش‌آموزان سالمی داشته باشیم کیفیت آموزشی بهتری نسبت به افراد دیگر که با ناهنجاری مواجه هستند، ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه اکنون بنده برای سلامتی والیبال بازی می کنم، گفت: والیبال را از دوره مدرسه شروع کردم و در دانشگاه پلی تکنیک که بودم هم ادامه دادم لذا مربی متخصص مهم است زیرا مربیان خوبی هم داشتم.
 
کلمات کلیدی : وزیر آموزش و پرورش، دانش‌آموز، تنبل
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.