توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 492058
پیام قرارداد توتال با ایران برای جهان
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۰
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد با توتال یک موضوع حاکمیتی است، ما بعد از برجام از ظرفیت های اقتصادی پیش آمده استفاده نکردیم و این می تواند نقطه عطفی در مناسبات بخش انرژی ایران و اتحادیه اروپا باشد.

به گزارش ایرنا، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: قرارداد با توتال یک موضوع حاکمیتی است، ما بعد از برجام از ظرفیت های اقتصادی پیش آمده استفاده نکردیم و این می تواند نقطه عطفی در مناسبات بخش انرژی ایران و اتحادیه اروپا باشد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:‌قرارداد توتال پیام مثبتی به دنیا برای تعامل با ایران داشت
علیرضا رحیمی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: حضور توتال در کنار چین می تواند گشایش های قابل توجهی در فازهای عسلویه داشته باشد و هم در حوزه مناسبات بین المللی پیام مثبتی به دنیا دهد که شرکت های معتبر و برندهای اول دنیا تعاملاتشان را به صورت خیلی افتخار آمیز با ایران پیش می برند.
 
وی همچنین با تاکید بر تقویت کارآمدی در انتخاب کابینه بیان کرد:‌رییس جمهوری در تعیین اعضای دولت دوازدهم به دنبال تقویت کارآمدی باشد که این مهم ترین مساله است و می تواند در میزان موفقیت دولت تاثیرگذار باشد.
 
رحیمی اضافه کرد:‌رییس جمهوری باید با تقویت کارآمدی دولت دوازدهم توفیقات دولت آینده را به حداکثر برساند.
 
وی ادامه داد: اجرای برنامه ششم توسعه و تحقق وعده های رییس جمهوری از جمله موضوعاتی است که در انتخاب اعضای دولت دوازدهم باید مورد توجه قرار گیرد به همین جهت وزرا باید افراد توانمندی باشند.
 
نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: نگاه اعضای دولت دوازدهم باید به آینده بوده و با مسایل روز دنیا آشنایی داشته باشند و مدیریت آنان روزمره نباشد.
 
رحیمی یادآور شد: نگاه اعضای دولت دوازدهم باید در پیشبرد اهداف ملی و بین المللی باشد و بتوانند پیوند جمهوری اسلامی ایران را با جامعه جهانی برقرار و تعامل بین المللی در حوزه های بخشی خود را پیش ببرند.
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۷:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۰۵ ۱۵:۰۷
 
۱۳۹۶/۰۳/۱۵ ۱۰:۳۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۱۱:۰۹
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۴ ۱۰:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۹/۲۱ ۰۷:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۲ ۱۲:۰۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۱ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۳ ۱۳:۰۴
 
 
کلمات کلیدی : کمیسیون امنیت ملی+قرارداد توتال+ برجام +ظرفیت های اقتصادی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.