نظر منتشر شده
۱۰۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 190936
درد دل بینندگان؛
نا پاسخگویی به سبک بلاگفا!
جواد کارگزاری، 2 تیر 92
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲ تير ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۸
اکنون بیش از دو هفته است که ابتدا بخش نظرات و سپس کل نوشته‌های وبلاگ وکیل جوان- با بیش از شش سال فعالیت پیوسته- حذف گردیده است. در همان زمان که بخش نظرات وبلاگ مزبور دچار اختلال گردید ای‌-نامه‌ای برای بخش مدیریت و پشتیبانی بلاگفا ارسال کردم که بی‌پاسخ ماند و به نحو تعجب‌برانگیزی چند روز بعد کل نوشته‌های وبلاگ نیز حذف گردید که دوباره چندین ای‌-نامه برای بلاگفا ارسال کردم که با تأخیر فراوان به جای پاسخ پرسیدند که آیا از مطالب وبلاگ نسخه پشتیبان و به بخش مدیریت وبلاگ دسترسی دارم؟ از آن زمان مدت زیادی می‌گذرد و چندین ای‌-نامه دیگر ارسال کرده‌ام که بی‌پاسخ مانده است.

بلاگفا هیچ توضیحی درباره دلیل حذف نوشته‌های وبلاگ مزبور ارایه نکرده است و مشخص نیست دلیل حذف نوشته‌های مزبور مربوط به بلاگفا بوده و یا این که وبلاگ وکیل جوان هک گردیده و شخصی با سوء‌نیت نسبت به حذف نوشته‌ها اقدام کرده است؟ این موضوع را اینجانب به طور صریح در ای‌-نامه‌های ارسالی از بلاگفا پرسیدم که پاسخی به آن داده نشده است. اکنون همان‌گونه که به بلاگفا هشدار داده بودم ناگزیر موضوع را رسانه‌ای کردم تا هم سطح پاسخگویی و مسؤولیت‌پذیری بلاگفا برای کاربران آن مشخص گردد و هم این که کاربران بلاگفا سریعاً نسبت به تهیه نسخه پشتیبان از وبلاگ خود اقدام نمایند تا در صورت بروز مشکل مشابه و حذف مطالب وبلاگ خود سرگردان و بلاتکلیف نگردند.

برای من حذف کامل نوشته‌های وبلاگ وکیل جوان آنقدر ناراحت‌کننده نبود که پاسخگو نبودن بلاگفا بود! به عنوان یک کاربر بلاگفا هرگز تصور نمی‌کردم روزی نوشته‌های وبلاگم کاملاً حذف گردد و بلاگفا به ده‌ها ای‌-نامه من پاسخ ندهد و من رو میان زمین و آسمان بلاتکلیف رها کند. اکنون نمی‌دانم چه باید کرد؟ آیا نوشته‌های وبلاگ قابل بازیابی است؟ اگر هست چرا پاسخی نمی‌دهند و اگر نیست چرا اعلام نمی‌کنند تا آرام آرام نوشته‌های حذف شده دوباره در وبلاگ قرار داده شوند؟ و مهم‌تر از همه اینکه آیا حذف کامل نوشته‌های وبلاگ به دلیل فنی و مربوط به بلاگفا بوده و یا این که فردی با سوء‌نیت و آگاهانه آنها را حذف کرده است؟

اگر حذف نوشته‌ها مربوط به بلاگفا است دلیل آن چه بوده است و اگر فرد دیگری با سو‌ءنیت و آگاهانه آنها را حذف کرده، آیا اطلاعات فنی مربوط به فرد مزبور ثبت گردیده تا نسبت به طرح شکایت قانونی از وی اقدام گردد. به هر حال،‌ امیدوارم این نوشته هم برای بلاگفا و هم برای کاربران آن سودمند بوده و بتواند به ارتقاء سطح پاسخگویی در بلاگفا و نیز آگاهی‌بخشی به کاربران بلاگفا برای تهیه نسخه پشتیبان از وبلاگ خود کمک نماید.
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۵:۰۸:۴۰
ارزش خبري مهمي نيست كه رسانه‌اي شود؟
اين مطلب داراي چه ارزش خبري است؟ (1470095) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۹:۵۰:۲۵
برای کاربران بلاگفا بسیار مهم بود
من هم کاربر بلاگفا هستم و متاسفانه به هیچ وجه این سایت میزبان وبلاگ پاسخگو نیست و وقعی برای کاربران خود قائل نمی باشد... (1471833) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۹:۲۹:۵۹
عزیزم
وقتی میتونی با کمتر از 20 هزار تومان و بدون دانش فنی خاصی یه سایت مجهز اختصاصی داشته باشی چرا میری وبلاگ میسازی (1472454) (alef-10)
 
فاطمه
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۲۰:۱۹:۵۳
ببخشید ما دیگه خبر نداشتیم همچین اتفاقی میفته !!!!!!!!!!!!! (3007398) (alef-11)
 
مريم
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۰:۱۹:۳۳
خيلي از كاربران بلاگفا دارن به بلاگ بيان مهاجرت مي كنند blog.ir ، يكي از دلايلش همين نقض مكرر حقوق كاربرانه. فقط متاسفانه ثبت نام در بلاگ بيان الان دو ساله كه نياز به دعوتنامه داره. (1472504) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۴:۱۲:۲۵
دعوت نامهش فرمالیته است. شما در خواستشو پر کن، فردا یه دعوت نامه برات می فرستن. من اول با سه تا ایمیل ثبت کردم تا احتمال پذیرفتنش بیشتر باشه، در کمال تعجب دیدم برای هر سه کد فعال سازی رسده است. (1478394) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۸:۳۴:۰۱
از چاله دارند می‌روند درون چاه. (1479086) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۰:۵۷:۱۴
ارزش خبریش رو هر کسی درک نمی‌کنه، این نشون میده که مدیران بزرگ‌ترین سرویس دهنده وبلاگ ایران رعایت امانت نمي‌کنند (1471928) (alef-13)
 
مرسی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۲:۲۲:۰۱
ارزش خبری اش اینجاست که وبلاگهای متعددی که اغلبا در یک گروه خاصِ رویکردی می گنجند، از سوی بلاگفا حذف می شوند. گویا بلاگفا در کشور ایران حافظ منافع کشور دیگریست!

مرسی! (1472013) (alef-13)
 
جواد کارگزاری
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۲:۲۹:۵۱
بلاگفا و چند سرویس‌دهنده دیگر مانند پرشین‌بلاگ به دلیل فیلتر سرویس‌دهندگان غیر ایرانی در حال حاضر به طور انحصاری در حال ارایه خدمات وبلاگ‌نویسی هستند و اگرچه این خدمات رایگان می‌باشد اما ظاهرن درآمد خوبی از محل تبلیغات در وبلاگها به دست می‌آورند و همین امر اقتضا دارد که آنها در برابر کاربران خود پاسخگو باشند. احذف ناگهانی مطالب یک وبلاگ- که ظاهرن در حال تبدیل به یک پدیده عمومی است- می‌تواند گریبان هر وبلاگ‌نویسی در بلاگفا را بگیرد. رسانه‌ای شدن این موضوع دو حسن دارد: (1) الزام بلاگفا به پاسخگویی و ارتقاء خدمات خود و (2) هشدار به هزاران وبلاگ‌نویس بلاگفا که از مطالب خود نسخه پشتیبان برای روز مبادا تهیه کنند. اگر این نوشته تنها توانسته باشد به بخشی و نه همه کاربران بلاگفا برای تهیه نسخه پشتیبان از وبلاگ خود آگاهی داده باشد به هدف خود رسیده و سایت الف هم به رسالت خود عمل کرده است و همچنان الف خواهد ماند! (1472022) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۳:۴۸:۳۷
با سلام دوست عزیزم شاید برای شما ارزش خبری نداشت اما برای خیلی از دوستان که وبلاگ در بلاگفا دارند مهم می باشد چرا یک سایت مهمی مثل بلاگفا نباید پاسخگو باشد خواهشمندیم الف موضوع رو پیگیری کند وبه سمع نظر دوستان برساند باتشکر (1472131) (alef-10)
 
فاطمه
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۹:۵۶:۴۵
شاید برای شما مهم نباشد ولی اگر جای آن شخصی که مطالبش را از دست داده باشد حتما این حرف را نخواهید زد، این خبر رسانه ای است چون رسانه ی تاثیرگذار و پرمخاطب میتواند به مردم در رسیدن به حقشان کمک کند. (1472482) (alef-10)
 
...
۱۳۹۲-۱۰-۱۹ ۲۲:۲۶:۱۸
باید نشون داد که بلاگفا چقدر نامرده (1898368) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۵:۱۳:۳۰
متاسفم برای بلاگفا !
قطعا روزانه اتفاقاتی شبیه به این نیز برای کاربران رخ میده اما کسی صداش در نمیاد ؛ چون گوشی برای شنیدنش نیست ! بعد ادعا داریم که از سایتهای وطنی استفاده کنیم و اومدیم facebook2.com رو راه انداختیم !!! که اون هم مثل بلاگفا هیچ اعتبار و اعتمادی بهش نیست ! (1470112) (alef-10)
 
سيد داود
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۵:۲۴:۰۱
دو سه سال در بلاگفا حضور داشتم اما به واسطه ي همين كارها و عدم پاسخگويي عطايش را به لقايش بخشيدم. (1470146) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۵:۳۳:۵۵
جای بسی تاسف است که صدها وبلاگ علیه اسلام در بلاگفا ایجاد شده و سالهاست به کار خود ادامه میدهند. اما چندین وبلاگ که بصورت منطقی و مستند و مستدل و بدون هیچگونه توهینی سایر فرق و ادیان از جمله زرتشت رو نقد میکردند بلاگفا مسدود کرده.

بنده شخصا به به دوستان مذهبی توصیه میکنم تحت هیچ شرایطی در بلاگفا وبلاگنویسی ننمایند. (1470178) (alef-10)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۶:۱۳:۰۶
بنده هم يك وبلاگ در بلگفا داشتم كه بخاطر يك انتقاد از مدير ان وبلاگ بنده را به طور كلي حذف كردند (1470291) (alef-10)
 
فرهاد فرجاد
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۶:۱۶:۳۹
عین همین اتفاق برای من هم افتاد و وبلاگ 6 ساله ام هک شد. البته نمی دانم اسمش را می شود هک گذاشت یا خیر. به هر حال تمام نوشته های آن از سال 86 به این سو پاک شد. بلاگفا پاسخی به ایمیل من نداد. من چنان از این رفتار بلاگفا ناراحت بودم که بی درنگ، وبلاگ را حذف کردم. (1470296) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۶:۲۹:۰۶
متأسفانه اکثریت خدمات دهندگان ایرانی از جمله هاستینگ و ... تا خدمات پس از فروش محصولات خانگی و خودرو!!! همین وضعیت را دارند و درک نمیکنند که مهمترین راه جذب مشتری پاسخگویی است... البته برخی هم نظیر خودروسازها بسیار متکبرانه رفتار میکنند (1470319) (alef-10)
 
رهــا
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۷:۲۷:۳۱
چقدر افتضاح!!
الان تکلیف چیه پس؟ (1470420) (alef-10)
 
دشتی
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۷:۳۱:۱۶
سلام
چنین اتفاقی برای من هم افتاده.حدود 6 یا 7 سال قبل یک وبلاگ آموزشی ایجاد کردم و از آن سال تا کنون مطالب بسیار متنوع و مفیدی در آن قرار دادم.متاسفانه حدود یک ماه پیش کلیه مطالب آن حذف شده و علت آن را ندارم.خواهشمند است مسئولین محترم بلاگفا به این موضوع رسیدگی فرموده و علت و راه حل برگرداندن مطالب را به من اعلام فرمایند
با تشکر

آدرس وبلاگ من:

englishgroup.blogfa.com (1470428) (alef-13)
 
کاربر
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۷:۳۳:۵۰
از این اتفاقات زیاد می افته و اگه دقت کنید توی قوانین و مقررات که به اجبار هنگام ثبت نام باید بپذیرید کاملا از خودشون سلب مسئولیت می کنند و هیچ حقی به شخصی نمی دهند. (1470432) (alef-10)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۸:۰۹:۰۷
فکرمی کنی بلاگفاجوابگوست؟ سالهاست روی اعصاب کاربران راه می رود. (1470482) (alef-10)
 
آرمان
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۸:۲۲:۲۳
از سرویس جدید و کاملا حرفه ای blog.ir استفاده کنید در ضمن می توانید کل مطالبتان را از وبلاگ های مختلف یکباره به این سیستم انتقال دهید. (1470507) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۹:۵۶:۲۷
گل گفتی. این سرویس نظیر نداره توی سیستم‌های داخلی. ۳ گیگابایت هم به هر کس می‌ده که هر چیزی خواست آپلود کنه با لینک مستقیم. (1471844) (alef-13)
 
مهدى
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۹:۵۱:۲۹
با اين همه ناپاسخگويى هنوز هم توبه نميكنيد كه بريد سراغ يه سيستم مطمئن مثل wordpress يا blog.com ؟ (1472478) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۲:۰۷:۳۷
نگرفتی دیگه! توبه را کسی می کند که گناهی مرتکب کرده باشد. بنابراین روی واژه‌ها دقت کنید.

منظور من blog.ir بود. یک سیستم داخلی که توسط یک شرکت دانش‌بنیان به نام بیان تولید شده است. (1472720) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۹:۳۷:۱۸
ای-نامه دیگه چه صغه ای هست؟! منظورتون نامه الکترونیکی (ایمیل) است؟
امیدوارم وبلاگ تون بهتون برگرده. (1470587) (alef-10)
 
کاوه
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۲۰:۰۷:۴۹
ای بابا دل ما هم ار این بلاگفا خونه.
یه وبلاگ ساده آموزش زبان ایتالیایی با 7 سال سابقه داشتم. بدون ارائه هیچ دلیلی فیلتر شد و دسترسی ما به بخش مدیریتش هم مسدود شد. ما موندیم و زحمات بیش از 7 سال که به باد رفت! (1470620) (alef-10)
 
مهدی باغ فیضی
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۲۱:۳۱:۴۹
یه راه بهت میگم مچشو بگیر: یه ایمیل بزن بگو میخوام تیلیغات کنم تو بلاگفا (البته با ایمیل دیگه ای) بعد که بهت جواب داد و میده بهش بگو من تلفنتو بده من باید موضوعی رو در رابطه با تیلیغاتم با شما در میان بگذارم: مثلا بگو من میخوام یکساله با شما قرارداد ببندم و پولشو کامل بدم ولی چنتا موضوع خاص است باید با خودتون حرف بزنم!
بعدش که تل رو گرفتی میتونی بهش زنگ بزنی و مچشو بگیری (1470718) (alef-10)
 
ح. عباسی
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۲۳:۱۴:۴۳
در تاریخ 8/3/1392 نیز 618 پست وبلاگ من با نام «نامه شهرستان شازند» در حدود 1000 صفحه اطلاعات با موضوع ژورنالیسم روستایی یکباره حذف شده است.
مدیر محترم بلاگفا مشکل را به صورت کتبی و تلفنی نقص فنی اعلام کرده است. اما توضیح نداده نقص فنی یعنی چه؟
از 200 پست نسخه پشتیبان دارم با هماهنگی مهندس شیرازی برای آنها فرستاده ام بلکه در این باره مساعدت کنند. برای تهیه مطالب روستایی وبلاگم حدود 4 ماه تمام صبح و عصر در روستاها مشغول گردآوری اطلاعات بوده ام. به صورت مستقیم و غیر مستقیم 150 میلیون ریال تا بحال هزینه کرده ام.
ح. عباسی (1470827) (alef-13)
 
Amir
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۲۲:۱۰:۵۷
شما که این همه خرج کردی، سالی 40 نومن اضافه میدادی برای خودت هاست و دامنه میخریدی! (1474127) (alef-10)
 
ابوذر
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۰:۲۹:۲۰
بلاگفا چرا نداره برادر من.ميتونه! (1470919) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۰:۴۳:۵۸
بله !
متاسفانه این مشکل در بلاگفا به وفور یافت می شود وبه نظر میرسد سرویس دهنده خوبی برای وبلاگ نیست
واز طرفی جدیدا گویا حفره های امنیتی زیادی در سیستمشان وجود دارد چرا که در کل کل کردن بین وبلاگها هر کدام به راحتی ویلاگ رقیب خود را هک میکنند که گویا مشکل از خود بلاگفا می باشد از طرفی هم احتمالا از طرف دستگاه های امنیتی ناظر به بلاگفا وجود دارد و سلیقه ایی وبلاگها را حذف می کنند البته در بعضی موارد کار درستی میکنند (1470934) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۱:۴۳:۳۴
بلاگفا و وبلاگهای مشابهف قط امار زیاد صفحات خودرا را می خواهند تا تیرآژ انها برای گرفتن پول اگیهایشان بیشتر شود. همین وبس. (1470983) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۲:۳۸:۳۵
من 6 7 ساله وبلاگمو بروز نکردم فکرم نمیکنم بازدیدی هم داشته باشه هنوز که هنوزه سر جاشه
یا احتمالا هکتون کردن یا مشکل دیگه ایه... (1471023) (alef-10)
 
نیما
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۸:۵۰:۴۷
سلام :)

مورد دوم (فردی با سوء‌نیت و آگاهانه آنها را حذف کرده است) محتمل تر هست و با احتمال زیاد قابل پی‌گیری . (1471094) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۰۹:۲۱:۴۴
امیدوارم هرچه زودتر وبلاگ شما درست شود
همیشه این نکته رو در ذهن داشته باشید که تو ایران اصلا کسی پاسخگو نیست چه پست دولتی باشه چه یک شرکت خصوصی.. (1471112) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۰:۱۷:۰۹
این یکی از هزار دلیلی است که از سیستم ایرانی نباید استفاده کرد من در بلاگ اسپات یا همان بلاگر نزدیک 10 سال دارم فعالیت می کنم دریغ از یک ایراد کوچولو (1471159) (alef-13)
 
بلاگ نویس
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۱:۳۳:۰۵
به خاطر اعمال سلیقه ها تو سرویس های بلاگ خارجی و فیلتر همیشگیشون ما وبلاگ نویسا ناچاریم بین بلاگفا و پرشین بلاگ و امثالشون یکیو انتخاب کنیم که متاسفانه بلاگفا با تکیه به همین نیاز داره سوء استفاده میکنه.
امیدوارم با شرایط سیاسی جدید اوضاع سرویسهای خارجی بهتر بشه و بتونیم از امکانات خوب و پشتیبانی عالیشون استفاده کنیم. (1471262) (alef-10)
 
محمد فیض عارفی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۱:۴۹:۳۴
سلام دوست عزیز.
همین مشکلی که برای شما پیش آمده است برای من هم به وجود آمد و تمامی مطالب هفت ساله وبلاگ من یعنی وبلاگ « کاشمرنامه » حذف شد. من هم دو بار به بلاگفا پیام دادم اما هیچ پاسخی دریافت نکردم. در ضمن شنیدم وبلاگ یکی دیگر از دوستانم هم به چنین مشکلی مبتلا شده است. من فکر می کنم مشکل فنی خود سایت بلاگفا عامل این موضوع بوده و نه هک شدن چرا که اگر کسی وبلاگ ما را هک می کرد ،‌ کلمه عبور آن را هم تغییر می داد تا دیگر نتوانیم وارد آن شویم در صورتی که کلمه عبور تغییر نکرده است. اگر پیگیری شما به نتیجه ای رسید بنده را هم مطلع سازید. متشکرم. (1471296) (alef-10)
 
عاطفه صرفه جو
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۶:۲۵:۱۰
دقیقا من هم به درد شما گرفتار شدم. اول فکر کردم هک شدم. اما اگر هک شده بودم چرا با همان رمز و پسورد توانستم وارد شوم ؟ چند روز پیش جناب شیرازی به ایمیلم بعد از 20 روز پاسخ دادند که : احتمالا کسی وارد وبلاگتان شده و خواسته حذف کنه اما بنا به دلایلی هملیات حذف ناموفق مانده !!!!!!!! عجب ! چه دلیلی ؟ اصلا از حذف وبلاگ من چه سودی عاید کسی می شد ؟ و دیگر اینکه چرا نیمه کاره رها کرد و وبلاگم نصفه نیمه حذف شد ؟ (1473444) (alef-10)
 
محسن
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۱:۵۲:۳۰
بلاگفا سیستم وبلاگ دهی کلا سرویس ضعیفی است و فقط موضوع پاسخگویی آن نیست و کسانی که در این موضوع کار کرده اند این موضوع را می دانند (1471298) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۳:۵۰:۴۷
بلاگفا لطفا پاسخگو باش! (1471457) (alef-10)
 
طب ایرانی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۴:۰۹:۵۱
سلام
وبلاگ بنده را هم با شش سال سابقه و روزی 2000 بازدید کننده به مرز تعطیلی کشیده شد.به هیچکدام از نامه ها هم پاسخ داده نشد.فکر میکنم طرح یک دعوی در دادگاه و احضار علیرضا شیرازی به دادگاه درس عبرتی میتونه برای بقیه باشه.من پایه ام. (1471482) (alef-13)
 
آسمان
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۳:۳۷:۴۲
دوست عزیز شیرازی انقدر پول داره که با دادگاه قانع بشو نیست
باید همین طوری سایت ها از وبلاگ نویس ها حمایت کنند تا ارائه سرویس بهتری بدن (1478079) (alef-10)
 
سعید تمر
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۶:۰۰:۰۸
شما و ما بهتر است از کسانی شکایت کنیم که ما را از سرویس های جهانی محروم می کنند و قول می دهند که بومی ها جان خواهند گرفت.
قبول جهانی ها نیات دیگری هم دارند
ولی با بلاگفا و ایرانخودرو، ما مگر چاره ای جز باج دادن به جهانی ها هم داریم؟ (1471581) (alef-13)
 
بابک
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۶:۴۸:۲۳
چند وقت پیش هم مشکل مشابهی برای من پیش آمد که متاسفانه هرچه به بلاگفا ایمیل زده و درخواست کمک کردم هیچگونه پاسخی داده نشد . بی توجهی مدیران بلاگفا نسبت به ایمیل های ارسالی از سوی کاربران واقعا جای تاسف است . متاسفانه هیچگونه امکان تماس دیگری هم دیده نشده . به نظرم به چنین سرویس هایی نباید اجازه فعالیت داده شود . (1471624) (alef-10)
 
مهرداد طهمورثی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۷:۰۱:۳۶
سلام . خسته نباشید .
ممنون که کسی هم پیدا شد حرف دل ما رو بزنه ف منم به همون درد وکیل جوان گرفتار شدم و مطالب جند ساله وبلاگم به یکباره به دلایل نامعلومی خذف شد. البته من بر خلاف دوست عزیزم خیلی ناراحت شدم .
خلاصه این حرفها کوبیدن بر طبل بی خیالیه . که عزیزان بلاگفایی می فرماییند بیخیال با یک نامه عذرخواهی قابل حله .
سپاس www.peyamemishow.blogfa.com (1471634) (alef-13)
 
مهرتابان
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۷:۲۲:۴۸
سلام/ من روزنامه نگارم و برای وبلاگ خبری من هم با بیش از شش سال فعالیت درست در استانه انتخابات چنین مشکلی پیش اومد. با این که از آقای مدیر بلاگفا خیلی عصبانی و ناراحتم اما به گمونم خدمات ایشون توی این سالها ارزش تشکر داره. سرویس رایگان بالاخره تبعاتی هم داره. اینجا ایرانه... (1471648) (alef-13)
 
مدیر یکی از سرویس دهنده های بلاگ دهی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۸:۱۱:۲۹
اولا اگر وبلاگی در بلاگفا حذف شود ، نه تنها در بلاگفا بلکه در تمام نسخه های وبلاگ دهی و سایها و ... "قابل بازگشت" هستند !
حالا ببینید چه دلیلی دارد که بلاگفا این مورد را بازگردانی نمیکند ! شاید از بالا دستور گرفته .... ! (1471701) (alef-13)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۱۹:۳۲:۵۰
بهترین راه سفر از بلاگفاست . چرا که اقای علیرضا شیرازی هر وقت که دلش میخواد لپ تاپشو میبنده و بقیه هم اصلا مهم نیستند (1471797) (alef-13)
 
ali
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۰:۱۳:۵۱
البته منم چندین ساله که تو بلاگفا هستم و مشکلی برام ایجاد نشده (1471875) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۰:۱۸:۴۶
بلاگ نویسی را با بلاگفا آغاز کردم
ولی بخاطر این چنین رفتاها از آنجا کوچ کردم. (1471882) (alef-13)
 
علیرضا شیرازی
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۱:۱۲:۴۹
با سلام
ادعای کذب عدم پاسخگویی از فردی که مدعی آشنایی با حقوق است بسیار عجیب است.

ایشان در6/8/2013 نامه ای ارسال کرده بودند که وبلاگشان مشکل دارد. در آن زمان آدرس ایمیلی که ارسال کرده بودند با پروفایل وبلاگشان همخوانی نداشت و بنابراین درخواست ایشان پیگیری نشد.
بعد از ارسال اولین نامه ایشان یا فردی که دسترسی به وبلاگ داشته است ایمیل جدید را در پروفایل وبلاگ ثبت کرد و مجدد درخواست خود را مطرح کردند که در پاسخ نامه مورخ Tue 6/11/2013 ایشان در همان روز نامه ای از طرف ما با این محتوا ارسال شد که درخواست ایشان بررسی می شود و اینکه از ایشان اطلاعات بیشتری خواستیم اینکه بدانیم دقیقا چه مشکلی داشته اند تا بتوانیم بررسی دقیق تری داشته باشیم، اینکه آیا به وبلاگ خود دسترسی داشته اند و اگر نسخه پشتیبان از وبلاگ خود دارند (تهیه نسخه پشتیبان در پنل مدیریت سایت وجود دارد و هر لحظه امکان تهیه پشتیبان از مطالب وبلاگ وجود دارد) ارسال کنند که مطالب وبلاگ بازیابی شود و همچنین راهنمای مختصری برای دسترسی به محتوای مطالب برای ایشان ارسال شد. ایشان فردای آن روز پاسخ دادند و اعلام هم کردند که نسخه پشتیبان ندارند. خواسته ایشان این بود که ما به ایشان اعلام کنیم که وبلاگشان هک شده است یا خیر که این امر بایستی با ادله و بررسی کاملی باشد که بخشی از آن حتی در توانایی ما نیست. اما در هر صورت چیری که بسیار مشخص است این است که پسورد قبلی وبلاگ ایشان بسیار ساده بوده است و احتمالا اولین حدس مدیر وبلاگ نیز همان بوده است چرا که به نظر میرسد در حدود زمانی ارسال ایمیل خود پسورد قبلی را تغییر داده اند.
به هر حال مشخص است که در حد توان پاسخگویی از سمت ما بوده است و قاعدتا امکان پاسخگویی درباره آنچه در توان ما نیست نداریم.
البته بی تردید ممکن است ما نیز مانند بسیاری از سایتهای دنیا دچار مشکل فنی شده باشیم و چنین هم بوده است اما در این مواقع پاسخگوی مشکل بوده ایم. (1471945) (alef-13)
 
سعید
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۳:۵۹:۱۰
حالا واقعا شما خود آقای شیرازی هستین؟
2) اگر به شماره ایمیل ایشان دسترسی داشته اید پس خب، مساله تا حدی حل بوده، وگرنه چگونه آدرس ایشان را به وبلاگ ایشان توانستید ربط دهید؟
3) بقیه هم معترضند ها
4) به نظرم اگر ما ایرانی ها بپذیریم شرکتهایمان توان ارائه سرویس بی خطا یا کم خطا را ندارند کسی گله نمی کنه به خدا
با تشکر
سعید (1472150) (alef-10)
 
عباس
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۰:۲۹:۳۰
جناب آقای شیرازی از زحمات شما سپاسگزاریم . هرسایتی ممکن است دچار مشکلاتی شود خصوصا" اینکه تعداد زیادی را پوشش دهد .

مشکل از طرف شما نیست مشکل از بالا دست می باشد که ممکن است فردا همین سایت الف را به جای بی بی سی فیلتر یا حذف کنند. وقتی سطح فیلترینگ بسیار بالا باشد امکان خطا هم افزایش می یابد.

الف هم پارسال به جای رادیــــــــو آمریکا اشتباها" دو هفته فیلتر شد.

الف جان این یکی دیگه مثل قبلی که دلیل نوشتم مشکل نداره تایید کن. (1472184) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۷:۰۷:۳۳
بنده هم طعم بی تفاوتی و عدم پاسخگویی سایر همکاران شما را در هاستینگ چشیده‌ام....
یقینا اگر شما با احترام با مشتری خود برخورد میکردید و به حقوق او احترام می‌گذاشتید.. این بنده خدا مجبور نمیشد که دادخواهی خود را اینجا منتشر کند! (1472308) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۷:۳۵:۵۲
سلام جناب مهندس شیرازی
وبلاگ بنده که 5 سال در سرویس شما ایجاد شده در خطر هک قرار گرفت.و حتی ان فرد یک وبلاگ در بلاگفا درست کرد و شروع به هتاکی کرد .بیش از 20ایمیل زدم .دریغ از یک کلمه پاسخ!!!و حتی بیم داریم یک خط در مورد نحوه پاسخگویی شما در وبلاگم بنویسم زیرا به ساعت نکشیده وبلاگم از دست میرود.میدانید دچار چه نارحتی روحی شدم؟کسی داشت ابروی من را می برد و بلاگفا هیچ پاسخی نمی داد به ایمیل ها .
شما فرد محترمی هستید.ولی فکر میکنید عدم پاسخ به ایمیل یک شهروند که سرویس شما را دارد نوعی ندید گرفتن انهاست؟
من الانم از گذاشتن مشخصات خود داری میکنم زیرا میدانم تلافی خواهد شد.ولی اگر شرایطش ایجاد شود با مدارک همه را نشان حضرتعالی میدهم. (1472321) (alef-10)
 
جواد کارگزاری
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۹:۱۴:۱۰
با درود
ظاهرن مشکل در درک متفاوت از معنای پاسخگویی است. نخستین ای‌نامه من (5 ژوئن) زمانی ارسال شد که در بخش نظرات وبلاگ اختلال پیش آمده بود و هنوز دسترسی به نوشته‌های وبلاگ وجود داشت اما کوتاهی بلاگفا در پاسخگویی به ای‌-نامه مزبور سبب گردید تا آنچه نباید بشود، بشود و کل مطالب وبلاگ حذف شود (8 ژوئن). پس از حذف کامل مطالب وبلاگ، چندین ای‌نامه در تاریخ‌های 9، 10 و 11 ژوئن فرستادم که در تاریخ 11 ژوئن ای‌نامه‌ای از بلاگفا دریافت کردم که چند پرسش در آن طرح شده بود که به آنها پاسخ گفتم. مدیر بلاگفا درست می‌گوید که اینجانب پس از اطلاع از اختلال در بخش نظرات و سپس حذف مطالب وبلاگ نسبت به تغییر رمز عبور اقدام کردم اما این ربطی به موضوع بحث ندارد. پرسش من از بلاگفا این بود که آیا مطالب وبلاگ به دلیل فنی حذف شده است یا عامدانه؟ و آیا امکان بازیابی مطالب وبلاگ وجود دارد؟ و ... بلاگفا هیچ پاسخی به این پرسش‌ها نداد. اینجانب ناامید نشدم و در تاریخ‌های 12، 13، 15، 17 و 19 ژوئن ای‌نامه‌هایی برای بلاگفا فرستادم. وقتی که از پاسخگویی بلاگفا ناامید شدم به سراغ وبلاگ آقای شیرازی رفتم و در بخش نظرات وبلاگ موضوع را مطرح کردم که آن هم بی‌نتیجه بود. پرسش بنده از آقای شیرازی این است که معنای پاسخگویی چیست؟ من سه روز پیش از حذف مطالب وبلاگ، موضوع اختلال در بخش نظرات را به بلاگفا اعلام کردم. آیا پاسخ بلاگفا چیزی جز بی‌اعتنایی بود؟ آیا اگر بلاگفا به موضوع مزبور رسیدگی می‌کرد اکنون شاهد عدم حذف مطالب وبلاگ نبودیم؟ خدا را شکر می‌کنم که آقای شیرازی اعلام نظر کردند تا صحت ادعاهای اینجانب تأیید شود چرا که در این اعلام نظر هیچ نکته‌ای که حاکی از پاسخگویی بلاگفا باشد وجود ندارد. آقای شیرازی از شما سپاسگزارم و اعلام می‌کنم اینجانب با جنابعالی و هیچ کس دیگری سر جنگ ندارم و اگر واقعن خود را پاسخگو می‌دانید علت یا دلیل حذف مطالب وبلاگ وکیل جوان چه بوده است؟
پ.ن: دو وبلاگ دیگری که جدیدن به سرنوشت وبلاگ وکیل جوان دچار گردیده‌اند:
http://maghami.blogfa.com
http://habbasi.blogfa.com (1472423) (alef-13)
 
پیام
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۱۱:۰۴:۵۰
«پسورد قبلی وبلاگ ایشان بسیار ساده بوده است»

این که عذر بدتر از گناهه. شما از کجا پسورد وبلاگ ایشون رو می‌دونید؟ یعنی شما به جای این که salted hash پسورد رو در دیتابیس ذخیره کنید، خود پسورد رو مستقیم ذخیره می‌کنید؟ اگر در تمامی جنبه‌های امنیتی این چنین رفتار کنید تعجبی نداره که این همه وبلاگ‌های شما هک میشه. (1474852) (alef-10)
 
بلاگفا
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۲:۰۳:۲۷
بیخود شلوغ نکنید ! مگه پول میدید که انقدر انتظار دارید ؟ باید قدردان هم باشید (1471994) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۷:۰۸:۵۲
این چه حرفیه؟!!!!
این آقایون از کنار همین خدمات هست که درآمد کسب می‌کنند.. شما یا کلا از مرحله پرتی و یا دیگران را گاگول فرض کردی! (1472309) (alef-10)
 
حجت اله عباسی
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۹:۲۳:۵۵
با سلام
بعید می دانم این پیام مربوط به مهندس شیرازی باشه و یا حتی ایشان از آن مطلع باشه. من با ادبیات محترمانه ایشان در نامه ها آشنایی دارم.
قبول دارم که مهندس شیرازی در توسعه روزنامه نگاری سایبر خدمات خوبی از لحاظ تمهید زیر ساخت در ایران فراهم کرده است و قابل تقدیر و تشکر است.
اما بلاگفا فرامو ش نکند که کاربرانش بازار خوبی برای مصرف هدف اصلی آن فراهم کرده اند. بازاری که حدود 1.5 میلیون کاربر کم و زیاد برای مصرف اگهی های بازرگانی ایجاد کرده اند سرمایه خوبی و البته منبع درآمد سرشاری برای بلاگفا است. بنابراین معامله کاربران با بلاگفا برد- برد است نه برد- باخت. خواهش می کنم بلاگفا با توجه به رقبای زیادی که دارد به چنین بحثی ورود نکند. (1472444) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۹:۲۲:۵۰
اتفاقا دقیقا ادبیات ایشان است.جناب شیرازی برای پاسخ از روش برجسته کردن عنوان شغلی و تخصصی طرف مقابل استفاده می کند .و سپس می پرسد که با این تخصص چگونه متوجه نقص در مطرح کردن انتقادتان نشدید؟ (1473873) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۰:۴۵:۲۴
ببخشید امثال بلاگفا از طریق ایجاد وبلاگ ما و امار بازدید و تبلیغات پولهای زیادی به جیب زدند. (1472541) (alef-10)
 
karbar
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۶:۳۳:۳۰
ما پول نمیدیم جناب.... اما اون تبلیغات گوشه وبلاگ که مزاحم کاربر هم هست برای ادمین بلاگفا بسیار سود دارد. ایجاد هر هر وبلاگ مساوی با کلی سود. (1473460) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۷:۰۰:۳۷
بیخود منت نذارید این سایت بلاگفا هست که از قبل همین کاربران پول وپله به جیب میزند . این جدول تعرفه اگهی تان در صفحات کاربران که برگرفته از سایت بلاگفاست "

جدول تعرفه نمایش آگهی بر اساس تعداد نمایش در صفحات وبلاگها
کلاس تعداد نمایش بنر در روز مدت نمایش(روز) تعداد کل نمایش آگهی قیمت به ریال
A 20.000 10 200,000 800,000
A2 40.000 10 400,000 1,500,000
B 20.000 30 600,000 2,000,000
C 40,000 30 1,200,000 3,500,000
D 100,000 30 3,000,000 8,000,000
E 200,000 30 6,000,000 15,000,000
F 400,000 30 12,000,000 25,000,000


در ردیف آخر برای 400000 بار در روز که در30 روز میشود 12 میلیون بار 2.5 تومان پول اگهی میشود. می بینید که بلاگفا باید قدردان از کاربران باشد. (1473535) (alef-13)
 
فاطمه
۱۳۹۴-۰۴-۰۹ ۲۰:۲۷:۲۶
پول نمیدیم چون پولی درخواست نکردن ازمون!!!!!!!!!

ما به این سایت اعتماد کردیم اون موقع آدمایی مث شما به فکر پولن!!!!! (3007410) (alef-11)
 
کیان
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۲:۱۷:۰۶
وبلاگ من هم دقیقا دچار همین مشکل شد که فقط که یک نامه عذر خواهی برام فرستادند در حالیکه وبلاگ من 7 سال بود که راه اندازی شده بود (1472004) (alef-13)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۳ ۲۳:۴۷:۲۲
ببخشيد كجا زندگى مى كنيد (1472128) (alef-10)
 
منصوري زاده
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۰۷:۵۴:۲۴
براي من هم مشكل مشابهي به وجود آمد. البته پشتيباني بلاگفا سريعا به ايميل من جواب داد و دو راه حل پيشنهاد كرد: يا خودم از نسخه پشتيبان و آرشيو گوگل استفاده كنم يا منتظر باشم آنها با استفاده از نسخه هاي پشتيبان خود وبلاگ مرا بازسازي كنند. من راه اول را برگزيدم و وبلاگ را از نو ساختم. (1472336) (alef-10)
 
عاطفه صرفه جو
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۷:۱۶:۲۵
سلام. دوست عزیز میشه gطفا به وبلاگم بیاید و نشانی وبلاگ خودتوk رو بزارید ؟ چون می خوام بدونم با انتخاب راه حل آیا وبلاگ شما کامل بازسازی شد ؟ یا ناقص ؟ ممنونم . وبلاگ من www. atefesarfeju.blogfa.com (1473575) (alef-13)
 
مريم
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۰:۲۶:۵۷
مدير بلاگفا توي اسن سالها اين مطلب رو براي همه جا انداخته كه هركي ازش انتقاد كنه بلافاصله بدون هيچ اخطار قبلي وبلاگش شيفت ديليت و حذف ميشه!!!
ديكتاتوري مطلقي كه اكثر كاربرها باهاش كنار آمدند متاسفانه!!! (1472517) (alef-10)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۲:۳۹:۴۲
با سلام

بلاگفا گفتی رو نمک به روی زخم هام پاشیدی اون روزی این که مدیر این سایت وبلاگ ما رو به جرم اینکه بر خلاف نظراتش مطلب می نوشتیم کلا حذف کرد و حتی کپی مطالبمون رو هم با وجود پیگیری های متعدد ارسال ننمود واقعا در این کشور کسی نیست به این همه ظلم این جور آدمها رسیدگی کنه بالاخره وقتی در یک سیستم وبلاگی کاربری اقدام به ایجاد وبلاک می کنه اینجا یک قرار داد دو طرفه ای شکل می گیره و مدیر اون سیستم هم در قبال در آمد های فراوانی که نصیبش می شه باید به حق و حقوق صاحبان وبلاگ ها پا بند باشه نه اینکه دیکتاتوری پیشه کنه و هر چی می خواد انجام بده و ... (1472807) (alef-13)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۲:۵۱:۴۲
با سلام

دوستان مطالب خوبی رو در مورد برخورد دیکتاتوری مدیر بلاگفا ارسال فرمودند لذا فکر می کنم در این زمینه مطالب درست عزیزان کفایت کنه اما نکته هایی که به نظرم می رسه مدیر یک سایت بزرگ باید رعایت کنه که متاسفانه مدیریت بلاگفا اصلا مراعات نمی کنه
1) عدم پایبندی ایشون به ارزش های دینی و اجتماعی جامعه ایرانی است برای نمونه ایشون در روز شهادت یکی از ائمه که دقیقا یادم رفته کدوم امام بزرگوار بود در وبلاگ شخصی خودش از عشق و عاشقی مطلبی رو ارسال کرده بود.

2) ایشون در هر موضوعی اظهار نظر می کنه گویا وقتی کسی مدیر یک سرویس شد دیگه علامه دهر میشه در مسائل دینی ، سیاسی ، اجتماعی و ... در همه این موارد ایشون اظهار نظر های مختلفی دارند که در مواردی هم به بیراهه رفته اند و ... (1472832) (alef-13)
 
ابوالفضل
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۶:۱۷:۰۳
سلام

متاسفانه این مشکل برای هم بوجود اومد

ولی من دل و دماغ دوباره ساختن رو از دست دادم منتها تا یه حدیرو درست کردم باز خودم گفتم اگه دوباره از بین بره چی؟


AllPhoto.Ir (1473430) (alef-13)
 
عاطفه صرفه جو
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۷:۰۹:۴۲
اما یک سوال : آیا وبلاگ " وکیل جوان " کامل حذف شده یا برخی مطالبش ؟ وبلاگ بنده فقط یک قالب از اون مانده. تمام نظرات و مطالب پاک شده و سفید و خالی. اگر حذف کامل شده باشد باز هم با راهنمایی که آقای شیرازی ارائه دادند تا حدودی قابل احیاست. اما اگر کامل حذف شده باشد خیر. ولی هجیب این است که چرا وبلاگ های 6 ساله به این مصیبت دچار شدند و چرا در خرداد ماه ؟؟؟!!! (1473558) (alef-10)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۸:۰۳:۵۵
با سلام خدمت دوستانی که مطالبشان از بلاگفا حذف گردیده است.
به این آدرسی که در پائین میگذارم تشریف ببرید و مطالبتان را باز یابی فرمائید.
کارکرد این سایت طوری است که از تمام مطالب همه سایتهای کل اینترنت یک آرشیو تهیه و نگهداری میکند.کافیست آدرس سایتی را که میخواهید به این سایت بدهید و نسبت به بازه زمانی دلخواه مطلبتان را (آرشیو مطلب) بازیابی کنید.
موفق باشید.
آدرس سایت: http://archive.org/ (1473706) (alef-13)
 
[گل نرگس
۱۳۹۲-۰۴-۰۴ ۱۸:۳۴:۳۳
سلام متاسفانه سایت منم با 12 سال فعالیت مداوم تمام اطلاعاتم حذف شده و با اینکه ایمیل هم زدم جواب نمیدند (1473774) (alef-10)
 
حدید
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۰۶:۴۷:۳۶
چند وقتی است که بلگفا این کار رو میکنی و وبلاگ های ارزشی رو بلاک و حذف میکنه . ما که کوچ کردیم به بلاگ و بیان خیلی هم بهتر و پیشرفته تر هستند (1474491) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۰۸:۳۸:۲۲
منم چندین ساله که با بلاگفا وبلاگمو اداره میکردم ولی واقعا دیگه نه امکانات بروزی بهش اضافه می شد نه پاسخگویی مناسب و الحمدلله چند ماهیست که کوچ کردم ورد پرس . شما هم بیایین (1474584) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۰۹:۰۷:۳۱
من هم کاربر میهن بلاگ بودم و همین اتفاق برایم افتاد و میهن بلاگ به نامه های متعدد من هیچ پاسخی نداد.فقط بلاگفا نیست که اینگونه است. (1474623) (alef-10)
 
حمید
۱۳۹۲-۰۴-۰۵ ۱۴:۵۷:۵۵
تمام حرفهای دوستان رو تایید میکنم
من یکی از کسانی هستم که وبلاگی تو بلاگفا دارم
مدیر بلاگفا به هیچ وجه پاسخگو نیست
جواب ایمیل های مشتریان رو که اصلا نمیده
خودسرانه مطالب رو حذف میکنه و می بنده اصلاحات تو نظرات کاربران ایجاد میکنه
و فقط بلده تبلیغ پارسیک و بلاگفا رو میکنه چون براش سود داره
نمیدونم کدوم جامعه آماری این وبلاگ رو بهترین وبلاگ ایران نام گذاشته
مطمئنا این آمار مربوط به سالیان دور بوده الان سرویس دهی بهتری از سوی سایر وبلاگها ارائه می شود
به عنوان مثال این آقا با هر سایتی مشکل داشته باشه اونو تو لیست بلاک لیست قرار میده و دیگه نمیشه نامی از سایت رو تو کدهای قالب و وبلاگ نوشت
(1475498) (alef-10)
 
آسمان
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۰۳:۵۶:۲۸
من تمام نظرات شما رو خواندم
اولین که جای تعحب داره علیرضا شیرازی بیاد تو نظرات حرفشو بگه! شاید کار کارمند هاش هست
بعد اینکه درسته شاید بلاگفا پول زیادی در میاره از تبلیغات
ولی شما به این اشاره نکردید تبلیغات هوشمند!
میدونید چیه؟
یعتی اینکه وبلاگ های خاص جمع میکنند تبلیغات خودشون مثلا برای 100هزار وبلاگ یک تبلیغات میگذارند .بعد هر بار که وبلاگ دوباره باز و بسته میکنی یک تبلیغی میاد پس اگر آقای شیرازی بخواد برای 100 هزار وبلاگ به طور میانگین،
100 سفارش تبلیغ بزاره در ماه یا بیشتر از هرکدوم 100 هزار هم بگیره
و بازم مثال میزنیم که هر نفر 10 بار در طول روز وبلاگ باز و بسته کنند اون 100 تبلیغات رندوم میشه و میچرخه !
میشه برای خودش خاص بلاگفا و پس ارزش مهمی ندارند که بخوان پیگر حذف
شدن وبلاگ های فعال قدیمی بشند چون هم حجمش براشون اذیت میکنه به قول خودشون هم اینکه هدف چیز دیگه ای هست
باتشکر از حمایت الف از وبلاگ نویسان (1478081) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۰۸:۴۰:۱۶
خوبی سلامتی به علیرضا سلام برسان. (1479096) (alef-13)
 
مهدی
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۰:۱۸:۱۱
هر سایتی که سیستم وبلاگدهی ارائه می دهد طبق قرارداد که کاربر خدید تیک مربوط به انرا می زنند یعنی قبول دارم که مدیران سایت هر زمان بطور صلاح دید آنرا حذف کنند دلایل مختلفی را می توان مطرح کرد که چرا یک وبلاگ حذف گردیده
حجم بیش از حد صفحه باعث کند لود شدن و نابودی ترافیک و اختصاص بیش از حد پردازنده
تبلیغات بیش ازحد
گزارش کاربران
تخلف از قوانین مطرح شده
دستور قضایی
فروش محصولات غیر مجاز
اعاشه فحشا
رعایت نکردن موازین اخلاقی
نمایش نظرات کاربران بدون مطالعه
لینک دادن به صفحات غیر مجاز
قرار دادن لینک برای عبور از فیلترینگ
توهین به افراد
نمایش تصاویر خارج از عرف جامعه
استفاده از کد اسکریپت های متفاوت که موجب خلل در برنامه می شود
و ...


نباید زود قضاوت کرد اول علل را بیام و بعد دنبال پاسخ منطقی باشیم

یک نمونه چند ماه پیش شبکه اجتماعی به نام ایرانسیپ که به زبان ترکی و انگلیسی بود که من هم عضو آن سایت بودم اما حالا با تغییر کاربری به فروشگاه اینترنتی با زبان فارسی دارد فعالیت می کند حال شما با مراجعه به پایگاه آرشیو تاریخچه سرگذشت سایت و یا وبلاگها و حتی محتوا آنها را متوجه می شود که دلایل تغییر و یا حذف یک صفحه چیست (1478155) (alef-10)
 
ما
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۳:۲۴:۴۰
اولا ..." اشاعه فحشا " نه اعاشه فحشا ! دوما سروری که نمیتونه محتویات یک وبلاگ چندین ساله رو حفظ کنه و ترافیک محدود برای ثبت مطالب داره از اول در قوانینش ذکر کنه. نه فقط جذب کابر و بلاگر کنه بعد بیاد به دلیل ترافیک خذف کنه. و سوا و چهارما و .... خیلی از دلایل شما برای حذف وبلاگ بنده نانربوطه. (1478357) (alef-10)
 
ارش
۱۳۹۲-۰۴-۰۷ ۱۰:۵۴:۲۲
باسلام لطفا پیگیری فرمایید چرا 3سال است کل بلاگر وورد پرس فیلتر شده است اگر وبلاگی در این دومجموعه خلاف قانون عمل کرده باانها برخورد شود نه اینکه با کل مجموعه برخورد شود (1478181) (alef-10)
 
گلاره
۱۳۹۲-۰۸-۰۳ ۱۶:۳۷:۰۵
سلام دوروزه نميتونم برم بخش مديريت وبلاگم چرااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نظرات هيچ وبلاگيم باز نميشه (1738549) (alef-10)
 
نیلو
۱۳۹۲-۰۸-۲۰ ۲۲:۲۱:۵۹
راه حل مشکل نظردادنم تو بلاگفاچیه؟ خواهشازود جواب بدید (1771658) (alef-13)
 
fati
۱۳۹۲-۱۲-۲۴ ۱۰:۴۵:۰۹
سلاااااااااام چرا نمیتونم کامنت بزارم ینی این کدامنیتی رو نمیده واقعا چرااااااااا؟؟ (2025350) (alef-13)
 
شباهنگ
۱۳۹۳-۰۱-۱۱ ۰۹:۱۱:۴۲
سلام: به استحضار خوانندگان عزیز می رسانم بنده هم حدود 5 سال روی یک وبلاگ تصاویر متحرک کار کردم و آن را توانستم در کشور و جهان معرفی نمایم به طوری از ایران و کشورهای دیگر روزانه بیش از 5000 بازدید کننده داشت. و شمار بازدید ها به بیش از دو میلیون رسیده بود . بدون هیچ دلیل قانع کننده ای وبلاگ به طور کامل قطع و طی چندین بار مکاتبه هیچ پاسخی دریافت نشد. توصیه من به وبلاگ نویسان این است که از کاربرد چنین وبلاگ هایی جدا خود داری نموده و مطالب خود را لا اقل در وبلاگ های معتبر درج نمایند هر چند به بقیه نیز نباید چندان امیدی داشت و بهتر است از مطالب خود بک آپ داشته باشید.ممنون (2046799) (alef-13)
 
مریم
۱۳۹۳-۰۵-۳۱ ۱۳:۵۵:۵۴
سلام من یه وبلاگ داشتم به ادرس
drarash1368.bogfa.com تو این وبلاگ زندگی خصوصیمو مینوشتم دو روز بنا به دلایلی وبلاگمو بستم یکی همون ادرس منو به اسم خودش ثبت کرده و داره به دروغ راجع به من مینویسه و ابروی منو میبره و هر روز هم منو تهدید میکنه ادرس وبلاکمو همه داشتن و الان من نمیتونم به همه دوست و اشناهام برم بگم که اون وبلاکمو یه ادم مزاحم داره الکی راجع به من مینویسه توروخدا رسیدگی کنید با ابروی من داره بازی میشه تو قسمت گزارش تخلفات هم اعلام کردم اما رسیدگی نشد خواهش میکنم رسیدگی کنید ممنون (2332102) (alef-13)
 
اسماعیل
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۱۴:۲۷:۵۹
سلام
من میخوام وارد بخش مدیریت وبلاگم در بلاگفا شوم نام کاربری و رمز عبور رو درست می زنم اما همش میگه نام کاربری را اشتباه وارد کرده اید . بیشتر از صد بار امتحان کردم اما نمیشه . اینم ادرس وبلاگمه bikhialim.blogfa.com
خواهشا کمکم کنید الان 10 روزه نتونستم وارد وبلاگم بشم
با تشکر (2346670) (alef-10)
 
بی قرار
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۰۱:۳۹:۱۳
سلام من یه وبلاگ بلگفا دارم البته یه چند ماهی میشه .مشکل من اینه که اگه بخوام تو وبلاگ کسی نظر بدم تو قسمت نظر دهی قسمت آخری که میگه عدد روبرو را ثبت کن تا نظر ارسال بشه اون عدد نمایش داده نمی شه موندم چرا .............؟ خیلی هم امتحان کردم نشد. البته شاید ربطی به بلاگفا نداشته باشه. اگه یکی پاسخ مشکل منو می دونه بهم بگه ممنون میشم. آدرسم وبم اینه hasanbaziar-1352balogfa.com باتشکر فراوان (2371575) (alef-10)
 
هــانــیــه
۱۳۹۳-۱۱-۰۹ ۱۶:۲۸:۴۳
ســلــام!
ببخــشیـد یــه ســوال داشــتم...
2 روزه کــه اصـلــا نـظـرام بــهـ هیــچکــی نمیــرســه!!!
خــواهـش دارمـ کــه چــی کــار بــایــد کنــم؟!
بــاتشکــر... (2648930) (alef-10)
 
فاطمه
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۲۲:۳۰:۳۴
توروخدازودترجوابموبدین
وبموچندماهه که درست کردم کلی کدهای زیباسازوآهنگ وابزارو....براش گذاشتم
اماچندروزه که نه کدی رومی تونم ازبخش اسکریپیتهاپاک کنم وته می تونم بزارم
حتی کدهای مجازوکدسایت هایی که ازقبل ازشون کئبرداشتم کمکم کنین
یعنی چرااین طوری شده؟؟؟؟؟؟ (2807487) (alef-10)
 
فاطی
۱۳۹۴-۰۲-۰۲ ۱۰:۴۴:۳۳
سلام خسته نباشیدمن اگ بخوام یه جای تووبلاگ خودم جواب یه نفروبدم که دیگران نبینن میشه؟؟چطور؟؟نمیخوام براش ایمیل بفرستم آدرس وب سایتم نداره..ممنوم میشم سریع جواب بدید....بعدش چنوقته وبموبازمیکنم اهنگش نمیخونه علتش چیه؟؟؟ (2840302) (alef-10)
 
نرگس
۱۳۹۴-۰۲-۱۸ ۱۲:۱۰:۴۱
دیگه شورش رو در آوردن همه چی داره فیلتر میشه از دارو دنیا ی وبلاگ میرفتیم ک اونم فیلتر شد فقط ی گوگل مونده اونم فیلتر کنن خیالشون راحت شه دیگه اه (2875803) (alef-13)
 
ترانه
۱۳۹۴-۰۳-۰۸ ۰۲:۳۰:۰۸
مگه بلاگفا فیلتر شده عجبا منم ققط وبلاگ داشتم ای بابا من با نظر نرگس موافقم (2922307) (alef-11)
 
ترانه
۱۳۹۴-۰۳-۰۸ ۰۲:۳۴:۰۹
میشه زود جواب بدین من نمیتونم وارد وبم بشم بخش مدیریتش نمیاد که من رمز و نام کاربری رو وارد کنم چیکار کنم (2922315) (alef-11)
 
سبا
۱۳۹۴-۰۴-۰۴ ۰۲:۵۸:۱۰
دوستان من وقتی نام کاربری و پسوردم رو میزنم، ی پیغام میاد که چنین آدرس وبلاگی وجود ندارد.. !
یعنی کلا وبلاگ دو ساله ام با کلی خاطرات دو نفريمون حذف شده.. !?
درصورتیکه دوستام تو این یکی دو روز موفق شدند پست جدید تو وبلاگاشون بزارن. ! (2994489) (alef-11)
 
حذف
۱۳۹۴-۰۴-۱۱ ۰۱:۲۰:۲۶
باید برای وبلاگت فاتحه بفرستی! (3009988) (alef-11)
 
معصومه
۱۳۹۴-۰۴-۱۴ ۱۴:۳۲:۴۰
سلام من هر وقت توی یک وبلاک می رم نظرات رو که می زنم روی صفحه ای که نظرات باید بیاد نوشته میشه (پستی با شماره درخواستی در وبلاک به ثبت نرسیده یا حذف شده ) چیکار کنم (3017031) (alef-11)
 
ناهيد
۱۳۹۴-۰۴-۲۲ ۱۵:۴۰:۲۳
وبلاگ منم حذف كرده چرااااااا؟؟همه خاطراتم اونجا ثبت كرده بردم اين چ وضعشه (3037253) (alef-3)
 
زهرا
۱۳۹۴-۰۴-۲۶ ۱۰:۳۰:۲۶
وبلاگ منم حذف شده..کلی زحمت کشیده بودم براش. کلی از خاطراتمو توانجا ثبت کرده بودم (3049854) (alef-11)
 
علی
۱۳۹۴-۰۵-۲۹ ۱۰:۳۹:۵۸
با سلام
وبلاگ اینجانب به نام خالق هستی و مهندسی برتر حذف شده ویا امکان ورود نمی باشد لذا خواهشمند است راهنمایی فرمائید برای ورود و یا استفاده از این وبلاگ دقیقاً ارائه طریق نمایید. با تشکر فراوان (3127057) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.