نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 400734
درخواست همسر ترامپ از مردم آمریکا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۰
همسر دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با صدور بیانیه ای از مردم این کشور خواست تا همسرش را به خاطر اظهاراتش ببخشند.

به گزارش خبرآنلاین در پی افشای یک نوار صوتی که دونالد ترامپ در آن اظهاراتی جنسی و شهوانی در خصوص زنان و حتی دختر خود کرده بود یک رسوایی بزرگ برای او رقم خورده است. 

دونالد ترامپ در اولین اقدام برای جلوگیری از به خظر افتادن موقعیت خود در رقابت های انتخاباتی رسما از مردم امریکا به خاطر این اظهارات عذر خواهی کرد اما منتقدان او این عذرخواهی را کافی ندانسته و معتقدند او باید از دور رقابت ها کناره گیری کند.

در همین حال ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ با صدور بیانیه ای از مردم آمریکا خواسته است تا شوهرش را به خاطر این اظهارات سخیف ببخشند. او در بیانیه او خود نوشته است: امیدوارم مردم عذرخواهی او را بپذیرند.

در این بیانیه آمده است: "عباراتی که شوهرم بکار برده برای من غیرقابل قبول و زننده است اما این حرفها بیانگر شخصیت مردی که من می شناسم نیست.

او قلب و فکر یک رهبر را دارد. امیدوارم مردم عذر خواهی او را بپذیرند همانطور که من پذیرفتم، و امیدوارم توجهشان بر روی مسائل مهمی که کشورمان و جهان با آن مواجه است متمرکز باشد."
 
کلمات کلیدی : دونالد ترامپ+انتخابات آمریکا
 
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۱۸ ۲۰:۵۱:۰۳
بايد به زور از رقابت ها خارجش كنن (3968196) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.