توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 460134
حاجی بابایی: جبهه مردمی درخصوص جایگزین فتاح تصمیم می‌گیرد/ به پیروزی امیدواریم
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۳
حاجی بابایی درخصوص کناره‌گیری پرویز فتاح از حضور در انتخابات و جایگزین وی گفت: این مساله را باید جمنا اعلام کند و من اطلاعی ندارم.

به گزارش فارس، حمیدرضا حاجی بابایی در حاشیه مراسم ختم مادر سردار مصطفی محمدنجار در جمع خبرنگاران و در پاسخ به این سوال که با توجه به کناره گیری پرویز فتاح از حضور در انتخابات، آیا شما جایگزین وی در میان گزینه های نهایی جبهه مردمی خواهید شد؟ اظهار داشت: این مساله را باید جمنا اعلام کند و من اطلاعی ندارم. 

وی در پاسخ به این سوال که آیت الله رییسی گزینه نهایی اصولگرایان خواهد بود؟ اظهار داشت: ملاک آرا است و هرکس که اقبال عمومی بیشتری داشته باشد گزینه نهایی خواهد بود. 

حاجی بابایی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر میزان امیدواری اصولگرایان به پیروزی در انتخابات تصریح کرد: اگر در صحنه انتخابات حضور یافتیم یعنی امیدوار به پیروزی هستیم.

وی اضافه کرد: هر حرکتی که شروع می‌شود به میزان تاثیرگذاری که در جامعه دارد با نقدها و انتقاداتی روبرو است و هم اصولگرایان، هم جبهه مردمی و هم اصلاح طلبان از این قاعده مستثنی نیستند.

حاجی بابایی در مورد میزان احتمال وحدت نهایی اصولگرایان بیان کرد: موفقیت هر جناح و تفکری در کاهش اشتباهاتش است. هرچقدر اشتباهات کمتر باشد احتمال موفقیت هم بیشتر می‌شود. اصولگرایان یا جمنا یا هر کس دیگری از این مساله مستثنی نیست. در مجموع باید جلو رفت و در نهایت، تصمیم گیری کرد. هم اینک ممکن است حرفها یا تصمیمات گوناگونی وجود داشته باشد اما باید منتظر جمع بندی نهایی بود.
 
کلمات کلیدی : جبهه مردمی نیروهای انقلاب + حمیدرضا حاجی‌بابایی + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.