توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454933
بازنشستگی بولتن های امنیتی مایکروسافت به تاخیر افتاد
بخش دانش و فناوری الف،27 اسفند95
شرکت مایکروسافت می گوید بازنشستگی بولتن های امنیتی خود را که از دو دهه پیش عرضه می شده اند را به تعویق انداخته و این ماه هم تعدادی وصله به روزرسانی برای تولیداتش عرضه می کند.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۹
به گزارش خبرگزاری مهر ، این شرکت ماه قبل اعلام کرده بود دیگر قصد ندارد هر ماه بولتن های امنیتی به روزرسان عرضه کند و برای ایمن سازی و رفع آسیب پذیری نرم افزارها و برنامه های خود از روش های دیگری بهره خواهد گرفت.

یکی از این روش ها انتشار دستورالعمل های امنیتی راهنما خواهد بود که از قابلیت جستجو برخوردار بوده و به خصوص برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان قابل استفاده است.

آخرین بسته امنیتی مایکروسافت قرار بود در ماه فوریه عرضه شود که سرانجام انتشار آن برای افزودن برخی وصله های نرم افزاری تا ۱۴ مارس به تعویق افتاد.

هنوز دقیقا مشخص نیست مایکروسافت تا چه زمانی بولتن های امنیتی به روزرسان عرضه می کند و چه زمانی این کار را متوقف خواهد کرد.

وصله های جدید این شرکت برخی حفره های امنیتی در سیستم عامل ویندوز، مجموعه آفیس و مرورگرهای اینترنتی این شرکت را برطرف می کند.

 
 
کلمات کلیدی : دانش و فناوری+مایکروسافت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.