توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424134
1500 پرونده از مجلس نهم در کمیسیون اصل 90 باقی مانده است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۰
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه در حال حاضر 1500 پرونده از مجلس نهم در کمیسیون اصل 90باقی مانده است، افزود: مابین 300 و 400 تا از این پرونده ها درباره موضوعات کلان و ملی هستند که به سرعت نمی شود آنها را بررسی کرد از این رو امیدواریم که نمایندگان با طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان موافقت کنند.

بهرام پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس در گفت و گو با میزان با بیان اینکه کمیسیون متبوعش در حال حاضر پرونده های بسیاری را برای بررسی درحوزه های مختلف در دستور کار دارد، گفت: کمیسیون اصل 90 با توجه به گستردگی پرونده ها امکان تسریع بخشیدن به رسیدگی پرونده ها را ندارد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 خاطر نشان کرد: طرحی در کمیسیون آیین نامه داخلی تصویب شده است که کمیسیون اصل 90 به دیوان تبدیل شود که اگر این موضوع در صحن علنی مجلس رای بیاورد بدون شک ما با سرعت بیشتری می توانیم به پرونده ها رسیدگی کنیم.

پارسایی با بیان اینکه در حال  حاضر 1500 پرونده از مجلس نهم در کمیسیون اصل 90باقی مانده است، افزود: مابین 300 و 400 تا از این پرونده ها درباره موضوعات کلان و ملی هستند که به سرعت نمی شود آنها را بررسی کرد از این رو امیدواریم که نمایندگان با طرح تبدیل کمیسیون اصل 90 به دیوان موافقت کنند.
 
 
کلمات کلیدی : مجلس نهم + کمیسیون اصل 90 + بهرام پارسایی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.