توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 284239
کفاشیان: با صداوسیما به راهکار رسیدیم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۰
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:‌ برای عادلانه صادر شدن رای‌ها باید مستندات‌ جدیدمان را بررسی کنیم.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان در جمع خبرنگاران در مورد رای کمیته استیناف درباره تیم‌های راه‌آهن و پیکان گفت: هنوز هیچ چیز مشخص نیست و داریم مدارک را بررسی می‌کنیم. قرار بود دیروز کمیته استیناف رای قطعی را صادر کند که نشد؛ چرا که یک سری مستندات جدیدی به دست آورده‌ایم که برای تجدیدنظر در دست رسیدگی است و همچنان منتظر رای کمیته استیناف هستیم.

وی در پاسخ به این که آیا با توجه به زمان کمی که به شروع لیگ مانده برای صدور این رای دیر نشده است، گفت: رای باید عادلانه صادر شود و برای عادلانه صادر شدن رای‌ها باید مستندات‌ جدیدمان را بررسی کنیم.

وی در مورد بدهی باشگاه‌ها نیز گفت: بدهی باشگاه بحثی است که هر سال داریم. باشگاه‌ها هر ساله امور جاری خود را جلو می‌برند ولی در عین حال طلبکاران خود را راضی نگه نمی‌دارند. ما به باشگاه‌ها گفتیم حتما باید رضایت طلبکاران را کفاشیان در مورد اسپانسری نایکی و آدیداس نیز گفت: ما با چند اسپانسر از جمله آدیداس در حال مذاکره هستیم اما نایکی از اول هم نیامد.

وی در مورد لغوتحریم‌ها و تاثیر آن در فوتبال کشور گفت: یک بخش از پول‌ها را فیفا هنوز نمی‌تواند بگیرد چرا که چند ماهی طول می‌کشد که نحوه انتقال پول به صورت واضح مشخص شود و ما وقتی می‌توانیم این پول‌ها را برگردانیم که بتوانیم حساب ارزی در داخل یا خارج از کشور باز کنیم.

وی در مورد رای کمیته استیناف در مورد راه آهن و پیکان گفت: تاریخ مشخصی را نمی‌توانم بدهم. تا الان چند بار تاریخ گفته شده ولی به آن عمل نشده است و باید صبر کنیم ولی از کمیته استیناف خواسته‌ایم که زودتر تکلیف را مشخص کند. در کمیته انضباطی و استیناف اجماع وجود ندارد و این اجماع باید در فدراسیون به وجود بیاید.

وی در پاسخ به اینکه آیا با توجه به دیر شدن رای کمیته استیناف آیا امکان دارد زمان شروع لیگ به تاخیر بخورد گفت: اگر برنامه‌ای که برای سازمان لیگ در نظر گرفته‌ایم تاخیر کوچکی داشته باشد به مشکلاتی برمی‌خوریم و نمی‌توانیم لیگ را به تاخیر بیندازیم.

وی در پاسخ به اینکه آیا زندانی بودن مالک سابق باشگاه راه آهن در رای کمیته استیناف تاثیر دارد یا خیر گفت: خیر هیچ تاثیری ندارد. البته ایشان مالک سابق آن باشگاه بودند و آن‌ها به نوبه خود حق دارند از منافع خود دفاع کنند.

وی در مورد جلسه‌ای که با صداوسیما برگزار شد نیز گفت: برای آینده پیشنهادات خوبی شده و راهکارهایی را پیدا کرده‌ایم اما در عین حال قرار است به راهکارهای دیگری نیز برسیم. من فکر می‌کنم این راهکارهایی که تاکنون پیدا شده راهکارهای خوبی بوده است.
 
کلمات کلیدی : لیگ برتر+فوتبال+صداوسیما