نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 127233
شیطان قرچک اعدام شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۰۸:۱۴
عامل هولناکترین جنایت شهرستان قرچک دقایقی قبل در محل وقوع جنایت به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش مهر، بخشعلی ۲۹ ساله روز دوازدهم مرداد سال ۸۸ با انگیزه سرقت وارد خانه جیران ۸۶ ساله شده و پس از قتل پیرزن همسایه و نوه ۸ ساله اش و سرقت طلاهای قربانیان از محل گریخته بود.
ماموران پلیس آگاهی ورامین پس از تجسس های گسترده مرد معتاد را دستگیر کردند که او با اعتراف به این جنایت هولناک گفت: صبح روز حادثه به بهانه اینکه کلیدم را جا گذاشته ام از زن سالخورده همسایه خواستم اجازه دهد از دیوار حیاط خانه آنها وارد خانه ام شوم. پس از ورود او را از پشت سر غافلگیر کردم و با چاقو به جانش افتادم. وقتی سراغ طلاهایش رفتم چشمم به نگین (نوه ۸ ساله) افتاد که شاهد ماجرا بود. بنابراین دست و پای دختر بچه را بسته و پس از آزار و اذیت، او را نیز به قتل رساندم تا راز جنایت فاش نشود.

پس از اعترافهای تکان دهنده عامل جنایت هولناک، قضات شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران او را به اتهام ۲ فقره قتل عمد و آزار و اذیت دختر بچه به ۳ بار اعدام در ملاء عام، ۱۰سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق محکوم کرد.

این حکم از سوی قضات دیوان عالی کشور نیز تایید شده و پس از اذن رئیس دستگاه قضا برای اجرای حکم، سرانجام ساعت ۶.۳۵سحرگاه امروز- چهارشنبه- دقیقه شیطان قرچک پای چوبه دار رفت و با حضور اولیاء دم، مسئولان قضائی شهرستان و مردم در ملاء عام اعدام شد.
کلمات کلیدی : اعدام شیطان قرچک
 
۱۳۹۰-۰۸-۰۴ ۱۱:۰۰:۱۴
خدالعنتش كند (518356) (moderator22)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.