توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 327934
رای ای.اف.سی درباره ایران عربستان
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۵
کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC)، رای اولیه خود درباره اختلافات فوتبال ایران و عربستان را تایید کرد.

به گزارش ایرنا ازسایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، جلسه کمیته اجرایی عصر پنجشنبه در دوحه قطر برگزار و در نهایت مقرر شد اگر اختلافات ایران و عربستان تا روز ۲۵ اسفندماه امسال حل نشود، دیدارهای نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا در زمینی بی طرف انجام خواهد شد.

درجلسه امروزکمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) توصیه کرد که اتحادیه های عضو AFC در کوالالامپور مالزی گردهم بیایند و در مورد پیشنهادات کمیته اصلاحات فیفا که درماه دسامبر ۲۰۱۵ ارائه شد، به بحث و گفت و گو با یکدیگر بپردازند.
دراین جلسه، پیشنهادهای جلسه گذشته این کمیته در کوالالامپور در مورد پیشنهادهای کمیته اصلاحات فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

کمیته اصلاحات فیفا به ریاست فرنکویس کارارد سه اصل اساسی را برای اجرا در آینده در کمیته های اجرایی پیشنهاد کرده بود.
این اصل ها شامل رهبری برای ایجاد تغییر فرهنگ فیفا، اصلاحات اداری و ترویج بیشتر مشارکت اعضای علاقمند در فیفاست.

این مساله مقدمه مذاکرات جلسه ماه آینده اعضای کنفدراسیون فوتیال آسیا در نشست ویژه زوریخ سوییس خواهد بود که طی آن در خصوص تغییرات پیشنهادی قوانین فیفا میان اعضا به رای گذاشته خواهد شد.
 
کلمات کلیدی : ایران+عربستان+فوتبال
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.