نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 497738
بیانیه محمود احمدی‌نژاد درباره زندانی شدن بقایی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
محمود احمدی‌نژاد با صدور بیانیه‌ای، ضمن قدردانی از مردم برای ابراز حمایت‌های بی دریغ خود از آزادی حمید بقایی، تاکید کرد که به عنوان خادم مردم در برابر عظمت های ملت ایران سر تعظیم فرود می‌آورد.

به گزارش سایت دولت بهار، محمود احمدی نژاد در دومین بیانیه‌اش برای قدردانی از مردم برای ابراز حمایت‌های بی‌دریغ خود از آزادی حمید بقایی نوشت: 

مردم شریف و بزرگوار

سلام و تحیات الهی بر شما و همه موحدان و آزادی خواهان و عدالت طلبان جهان و با آرزوی سلامتی و عزت روزافزون برای همگان.

در تاریخ پرفراز و نشیب ملت افتخار آفرین ایران ، صحنه های پرشور ، درس آموز و ماندگار فراوان است.

موضوع بازداشت بلاوجه برادر صادق ، خدمتگزار و فداکار ، جناب آقای حمید بقایی فرصتی شد تا یکی از زیباترین صحنه‌های ظهور روح جمعی بزرگ و عظمت آفرین ملت ایران رقم بخورد.

خیل مردم هوشمند ، به فراست دریافته بودند که قرار وثیقه سنگین ، با هدف بازداشت فرزند دلسوز و خادم آنان صادر گردیده و تامین آن نیز برای ایشان میسور نیست و حتی اگر چنین توانی وجود می داشت ، آقای بقایی مصمم بود تا در اعتراض به ظلم مضاعف صورت گرفته ، از تامین وثیقه خودداری نماید.

از این رو در یک اقدام بی سابقه و درخشان و حرکتی کاملاً خودجوش و مردمی و در کمتر از چند روز ، افراد بسیار زیادی از سراسر کشور ، برای کمک به تامین وثیقه مزبور ، اعلام آمادگی کردند و در یک مسابقه انسانی و الهی عزیزی را از بند رهانیدند.

ظاهرا هر کس مطلع شد ، شجاعانه پا به میدان گذاشت تا به هر نحو ممکن ، نام خود را در این حرکت انسانی و سراسر زیبایی و برکت ثبت نماید.

هنوز با ابراز گلایه و تاسف گروههای وسیعی از مردم و عزیزانی مواجه هستیم که فرصت مشارکت در این کار ارزشمند برایشان میسر نشد.

اینجانب به عنوان خادم کوچک ملت ، از عموم مردم عزیز این سرزمین پاک که در طول هشت سال تلاش دولت های نهم و دهم و به ویژه در چهار سال اخیر ، فرزندان خدمتگزار و انقلابی شان را مورد لطف و محبت خویش قرار دادند و از آنها در برابر انواع فشارهای شدید از ناحیه اصحاب قدرت و باندهای ثروت حمایت کردند، و به طور خاص از این پویش عظیم مردمی و حمایت و یاری بی‌دریغ آنان ، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

به راستی چگونه می توان از خیل عظیم انسانهای وارسته و با اخلاصی که هرچه در توان داشتند به میدان آوردند، تشکر نمود.

بی تردید زبان و قلم از بیان و ترسیم زیبایی اقدام آن کارگر ، معلم ، کارمند ، کشاورز، راننده، ملوان ، مغازه دار و صنعتگر عزیزی که صادقانه و بعضا در عین نیاز ، درامد ماهانه یا تنها ملک زندگی ، یک واحد مسکونی ، زمین کشاورزی ، خودروی وسیله امرار معاش ، مغازه محل کسب ، کارگاه، کارخانه و لنج خود را برای این امر خداپسندانه پیشکش کردند، قاصر است.

چگونه می توان از دانشجویان ، دانش آموزان ، استادان دانشگاه ، طلاب و وکلای حقوقی ، هنرمندان و ورزشکارانی که حمایت خود را به طرق گوناگون اعلام کردند، قدردانی به عمل آورد؟

طراوت مهربانی عزیزانی که مسکن مهر خود را عرضه کردند تا در این اقدام مردمی سهیم شوند، در قالب کلمات نمی گنجد.

کدام هنرمند می تواند عظمت کار آن بیمار سرطانی که هزینه درمان خود را هدیه کرد ، عزیزی که یارانه ماه خود را در طبق اخلاق گذاشت یا فرهیخته گرانقدری که با نذر و نیاز ، آزادی یک مظلوم را از خدای مهربان طلب کرد، به تصویر بکشد؟

چه کسی می تواند کاری هم تراز فداکاری آن بزرگوار معرفی کند که با اصرار و عشق و ایمان ، آمادگی خود را برای تحمل حبس به جای آقای بقایی اعلام نمود.

کدام زبان و کدام قلم قادر به وصف عظمت ، وفاداری ، قدرشناسی و هوشمندی مردمی است که اینچنین می‌درخشند و برجستگی های اعتقادی و آرمانی و اخلاقی و انسانی خود را به منصه بروز و ظهور می رسانند.

این ظهور همان روح بلند و تمدن ساز و فرهنگ آفرین ملت ایران است که طی هزاران سال در کوره حوادث صیقل خورده و در عرصه های گوناگون ، توانایی ، زیبایی و عظمت خود را به نمایش گذاشته است.

پیروزی انقلاب اسلامی یک تجلی از این روح کمال جو ، آزادی خواه و عدالت طلب ملت ایران است.

به عنوان کوچکترینِ ملت ایران ، صمیمانه از همه عزیزان و سروران گرامی تشکر می نمایم.

خداوند متعال را سپاس می گویم و در برابر عظمت های ملت ایران سر تعظیم فرود می آورم. خدای مهربان را سپاس می گویم که بنده و همکارانم را در زمره این مردم همیشه سرفراز قرار داد و نشان افتخار خادمی و برخورداری از عواطف پاک ، بی آلایش و آسمانی آنان را به ما ارزانی داشت.

جناب آقای حمید بقایی و دیگر دوستان و اینجانب قدر این موهبت الهی و جوشش عواطف گرانقدر مردمی را به خوبی می شناسیم و به فضل الهی ذره ای از مسیر خدمتگزاری و دفاع از حقوق اساسی ملت فاصله نخواهیم گرفت.

در ازای این همه خوبی و بزرگواری و مهربانی مردم ، فدا کردن جان و مال و آبرو در دفاع از حقوق و منافع ملت ، متاعی کم قیمت است که با افتخار آماده تقدیم آن هستیم.

اطمینان داریم که فتح قلل رفیع عزت ، شرف ، افتخار ، آزادی و عدالت در انتظار ملت ایران است.

خداوندا این ملت بزرگ را به همه آرمانها و آرزوهایش نائل بگردان.

خداوندا دشمنان و بدخواهان این ملت را ، سرافکنده و مایوس و منکوب کن.

خداوندا این ملت عزیز را در سایه لطف یگانه هستی و گل سرسبد آفرینش حضرت مهدی (ع) همواره موفق و سربلند و پیروز بدار.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+بقایی
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۰:۰۲:۳۵
مثل اینکه ایشون هنوز تو خواب خرگوشی ه. داداش بیدار شو! (4499332) (alef-3)
 
علی
United Kingdom
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۰:۲۹:۳۴
اگر ده نفر یا صد نفر یکجا جمع شوند و چیزی بخواهند که نماینده مردم ایران نیستند. اینها جمعی از مردم هستند که به نمایندگی از خودشان رفته اند انجا.
این را لطفا به گوش شخص دوم سابق ایران برسانید. ایشان مثل اینکه کمی کم اطلاع هستند. (4499362) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۰:۵۶:۳۳
در مورد علت صدور وثیقه های سنگین باهات موافقم. اما اینکه مردم از بقایی حمایت کرده باشند جزو توهمات هاله نوری شما است. (4499399) (alef-3)
 
سجاد
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۱:۱۵:۳۶
خودم دو دوره بهت ررای دادم اما یه طوری حرف میزنی انگار چگوارا رو زندانی کردن و شما هم پیامبر هستی (4499419) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۱:۳۴:۰۳
توهم رو به تشدید است! (4499434) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۱:۵۹:۴۲
توهم یعنی این (4499475) (alef-3)
 
Norway
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۲:۳۸:۵۳
ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﻣﮕﻪ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﻣﯿﺮﻭﻧﺪ ﮎ ﺍﻭﻣﺪﻧﺪ ﮐﻤﮏ ﮐﺮﺩﻧﺪ (4499535) (alef-3)
 
از روستای سار کاشان
Romania
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۳:۲۳:۱۸
بگم بگم آخر و عاقبتش این شد .
فاعتبروا یا اولی الابصار
با گناه به چیزی رسیدن موجب خواری دو دنیاست (4499614) (alef-3)
 
Italy
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۳:۳۵:۱۶
یکی این بابا را از توهم ریاست در بیاره. این بیچاره توی فضای پاستور گیر کرده (4499636) (alef-3)
 
بعیدی نژاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۳:۵۴:۳۷
خیلی دلم میخواد بدونم کی این طور به دکتر احمدی نژاد مطالب را قالب میکنه که ایشپن اینجور باور میکنه ؟ بیمار سرطانی هزینه درمانش را برای آزادی بقایی داد ؟ مسکن مهرشون را دادند ؟ لنجشون را پیشکش کردند ؟ ؟ واقعا چی شده که این مقدار خیال پشتوانه مردمی ، در ذهن این آقا حک شده ؟ (4499665) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۶-۰۵-۱۰ ۲۳:۵۹:۰۶
اينهايي که این نظرات را داده اند چند سال به عقب برگردند و به یاد بیاورند که چگونه در سفرهای استانی از دکتر احمدی نژاد و تیمش استقبال میکردند چرا ایرانیها به این روز افتاده اند؟ یک روز طرف را به عرش اعلا میبرند و روزی دیگر محکم به زمینش میزنند.این رفتار بد شایسته ملت با فرهنگی مثل ایرانی نیست. و این مورد هم اولينش نبوده و آخرینش هم نیست... (4499673) (alef-3)
 
پرویز
United States
۱۳۹۶-۰۵-۱۱ ۰۱:۰۴:۰۵
کدام زبان و قلم قادر است تا بگوید در طول 8 سال ریاست جمهوریت: دلار 900 تومن را 4000 تومن کردی اجناس و مایحتاج مردم را 20 برابر کردی بنزین 100 تومن را 700 تومن کردی دکل های نفتی را گم کردی بابک زنجانی ها و خاوری ها را رشد دادی بازم بگم............ (4499732) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.