نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499736
عربستان ادعاهای واهی علیه ایران را تکرار کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۲۲
هیات وزیران عربستان سعودی ادعاهای واهی علیه ایران را تکرار کرده و مدعی شد که تهران به تعهدات و قوانین بین المللی احترام نمی گذارد.

به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری کویت (کونا)، هیات وزیران عربستان مدعی شد که «ادامه مانع تراشی ایران در خصوص تحقیقات درباره حادثه سفارت این کشور در تهران و کنسولگری عربستان در مشهد اقداماتی است که نشانگر عدم احترام ایران به تعهدات و قوانین بین المللی و نقض حریم هیات های دیپلماتیک است».

سعودی ها همچنین مدعی شدند: «این شیوه چیزی است که ایران نزدیک به چهار دهه آن را انجام می دهد».

هیات وزیران عربستان بدون اشاره به حمایت های ریاض از تروریست ها در سوریه، درباره بحران سوریه نیز مدعی شد که موضع ریاض در این خصوص بر اعلامیه «ژنو۱» و قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت که بر تشکیل دولت انتقالی، تدوین قانون اساسی جدید و آماده سازی جهت برگزاری انتخابات بمنظور ایجاد آینده جدید برای سوریه بدون حضور بشار اسد تاکید دارد، مبتنی است.

هیات وزیران عربستان همچنین بر حمایت از هیات عالی مذاکرات معارضان سوری تاکید کرد.
 
کلمات کلیدی : عربستان، ایران، سفارت عربستان
 
محسن محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۸:۵۰:۱۲
چند هزار زائر ایرانی درمکه کشته شده اند عوض اینکه ما مدعی باشیم آنها مدعی شده اند. باید تحقیقات مربوط به سفارت را مشروط به تحقیقات کشتار حاجیان در مکه بکنیم. (4510246) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۱۷ ۰۹:۳۱:۱۱
عربستاني كه از قبايل وحشي وبياباني درست شده دم از قوانين بين المللي ميزند؟انهم براي ايراني كه باعث پيشرفت تمدن بشري وعلوم مختلف بشري شده (4510297) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.