توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 489935
حریق در یک انبار تخلیه بار در شیراز
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸
مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی شهرداری شیراز اعلام کرد: تلاش آتش‌نشانان برای اطفاء کامل حریق انبار تخلیه بار واقع در بلوار نصر شیراز ادامه دارد.
 
به گزارش ایسنا غلامی اعلام کرد: حوالی ظهر یک انبار تخلیه بار واقع در بلوار نصر شیراز، طعمه حریق شد.

او گفت: بلافاصله بعد از اعلام وقوع حریق، نیروهای آتش‌نشانی به محل اعزام شدند و اکنون 80 آتش‌نشان از 12 ایستگاه آتش‌نشانی با استفاده از 17 دستگاه خودروی اطفائی و امدادی در محل حاضر هستند.
حریق
غلامی خاطرنشان کرد: هم‌اینک ماموران آتش‌نشان در تلاش برای کنترل حریق و ممانعت از سرایت آن به ساختمان‌های مجاور هستند؛ کار لکه‌گیری همچنان ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی شیراز با تاکید بر اینکه حضور و تجمع مردم مانع از انجام کار اطفاء خواهد بود و هیچ کمکی به کنترل آتش نمی کند، از شهروندان درخواست کرد که به هیچ عنوان در این محدوده تردد غیرضروری و تجمع نکنند.

هنوز علت وقوع حریق در این انبار تخلیه بار که مقدار زیادی مواد قابل اشتعال در آن قرار داشت، مشخص نشده است.

 یک ماه قبل حریق گسترده‌ هایپرمارکت نمونه در بلوار نصر به انفجاری مهیب منجر شد و خسارات مالی و جانی زیادی به بار آورد. حادثه‌ای که علت آن عامل انسانی گزارش شد.
 
کلمات کلیدی : آتش سوزی+حریق +شیراز
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.