توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 442233
سفارت کویت در تهران: ممنوعیت ورود اتباع ایرانی به کویت صحت ندارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
سفارت کویت در تهران در بیانیه‌ای تاکید کرد: ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور اسلامی به کویت از جمله شهروندان جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه صحت ندارد.

به گزارش فارس، پیرو اخبار منتشر شده توسط برخی از رسانه‌های گروهی در مورد ممنوعیت ورود اتباع ۷ کشور اسلامی به کویت از جمله شهروندان جمهوری اسلامی ایران، سفارت دولت کویت در تهران در بیانیه‌ای اعلام کرد که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد و دولت کویت هیچ تصمیمی در مورد منع ورود اتباع کشورهایی که در خبرها به آنها اشاره شده است از جمله شهروندان کشور دوست جمهوری اسلامی ایران نگرفته است.

کاردار سفارت دولت کویت در تهران فلاح الحجرف با تاکید مکرر بر نفی این خبر اعلام می‌دارد که در کشور کویت ملیت‌های گوناگون و در بین آنها شهروندان کشور دوست جمهوری اسلامی ایران در امنیت و سلامت در کنار خانواده‌هایشان زندگی می‌کنند و از همه حقوق خویش بهره‌مند هستند و بستگان آنها پس از دریافت روادید ورود بدون هیچ مشکلی از کشور کویت دیدار می‌کنند.
 
کلمات کلیدی : کویت،ایران، ترامپ
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.