توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 161442
کلاه سبزهای تیپ 65 نوهد چه کسانی هستند؟
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۸ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۳۹
فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: کلاه سبزهاي تيپ 65 نوهد جهت انجام هرگونه مأموريتي در آمادگي کامل بسر مي برند.


به گزارش باشگاه خبرنگاران، اميرسرتيپ احمدرضا پوردستان در مراسم اختتاميه دوره 38 نوهد و دوره نهم رهايي گروگان گفت: جنگ نامنظم بديهي ترين شيوه دفاعي به عنوان واحد عملياتي در تيپ 65 ويژه نزاجا سازماندهي شده و درحال حاضر اين تيپ به عنوان اولين يگان آمادگي در خصوص رهايي گروگان، حفاظت از شخصيت ها، اسکورت هواپيما و ... با سابقه 40 ساله در سطح نيروهاي مسلح کشورمان همچون ستاره اي مي درخشد.

 
فرمانده نيروي زميني ادامه داد: يگان ويژه تيپ 65 به عنوان يگاني که هميشه در پشت خطوط دشمن انجام وظيفه مي کند، آموزش دوره هاي سخت و خاص درحال حاضر قابليت هاي زيادي براي دفاع از کشورمان دارد و هر کدام به عنوان يک سلاح هوشمند مخرب براي دشمنان ما محسوب می شوند و امروزه نيروي انساني که از تسلط در تمام فنون جنگي و رزمي و ديدن آموزش هاي خاص برخوردار باشد مي تواند سلاح هوشمند دشمن را مخرب کند که اين قابليت ها در کلاه سبزهاي تيپ 65 نوهد محسوس است.

 
وي اظهار داشت: امروزه آمادگي نيروهاي مسلح ما باعث شده که در دشمنان ما بازدارندگي ايجاد شود و براي کشور و مردم امنيت به و جود آید و نيروهاي مسلح با اين آمادگي جرأت نگاه چپ به کشورمان را دشمن ندارند چراکه ما داراي نيروهاي مسلح ولايت مداري هستيم.

 
درپايان اين مراسم از 33 نفر از کارکنان تيپ 65 که موفق به رتبه بالا در دوره 38 نوهد و نهم رهايي گروگان شدند با اهداء لوح توسط فرمانده نيروي زميني ارتش تقدير شد.

 
گفتني است، اين دوره با آموزشي 326ساعته کارکنان پايور موفق به اخذ مدرک رهايي گروگان و تکاور کلاه سبز شد.
Share/Save/Bookmark
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته