نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 340849
پزشکیان: حیف ابوترابی و توکلی در مجلس بعد نیستند
تاریخ انتشار : شنبه ۷ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۸
مسعود پزشکیان نماینده تبریز می گوید: لاریجانی جناحی عمل نکرده که جناحی به او رای ندهیم.

بخش هایی از گفتگوی نوروزی نامه نیوز با مسعود پزشکیان را در ادامه بخوانید؛

* از نظر من برجام مهمترین اتفاق دهه اخیر است،دستاورد تیم هسته ای و دولت در این زمینه موفقیت بزرگی بود. نوع مذاکرات و بحث ها و نحوه مداخلاتی در تاریخ باقی می ماند. البته بی انصافی هایی در هنگام مذاکرات در داخل نسبت به مذاکره کنندگان صورت گرفت و حتی این آقایان تاکید داشتند که بسیاری از اتفاقات و حرفهای که ۵+۱ می زنند دروغ است و آنها به وعده هایشان عمل نمی کنند، اما می بینیم که بسیاری از این تعهدات اجرایی شده است.

*رای مردم در تهران برای کسانی که می خواهند ببیند و عبرت بگیرند درس بزرگی بود. رای مردم در تهران یعنی اینکه برخی افراد باید تجدیدنظری در رفتار و گفتارشان داشته باشند و گرنه باید کنار بروند.

*{علت شکست اصولگرایان در انتخابات تهران}: رفتار و نگاه برخی از آقایان علت اصلی این اتفاق بود. نمی شود در جامعه همه رقبا را به دلایل و اسم های گوناگون از صحنه بیرون کرد و بعد بگوییم می خواهیم رقابت سالم داشته باشیم. در پی همین رفتار مردم به کسانی رای می دهند که هیچ اسم و رسمی ندارند تا فقط به لج به این افراد رای ندهند.

*چرا باید افرادی همانند آقای ابوترابی یا توکلی که از لحاظ کاری و سلامت نفس به درد مجلس می خوردند، به علت رفتار برخی افراد در مجلس آینده نباشند و مردم به آنها رای ندهند.

*البته فقط جبهه پایداری در این زمینه مقصر نیستند، بلکه دیگران هم مقصر هستند، وقتی ما می آییم کسی را که در کشور وزیر و مسئول بوده است به علل مختلف بدون اینکه در دادگاهی محاکمه شده باشد رد می کنیم و می گوییم این فرد حق ندارد نماینده شود، بعد انتظار داریم این مردم چه رفتاری داشته باشند؟

*{موثرترین چهره مجلس در سال ۹۴}: آقای لاریجانی بهترین چهره بود زیرا وی در برجام بسیار تاثیرگذار بود.

*{موثرترین چهره کشور در سال ۹۴}: آقای ظریف و تیم شان موثرترین چهره های کشور در سال ۹۴ بودند.

*{ریاست مجلس دهم به لاریجانی می رسد یا عارف}: آقای لاریجانی نشان داده اند که می توانند تعامل کنند و منطقی نیز حرف بزنند. قطعا نباید با وی جناحی رفتار شود، لاریجانی جناحی عمل نمی کند و می تواند جناحی نیز عمل نکند و حتی رای اصلاح طلبان برای ریاست را نیز جذب کند.

*رفتار آقای عارف را در جریانهای انتخاباتی رصد نکرده ام و فقط به عنوان مدیری که توان ایشان را دیده ام، وی را فرد مرتب دقیق و منظمی می دانم.

*مهمترین دستور کار سال آینده مجلس اجرای برنامه ششم توسعه است.
۱۳۹۵/۰۹/۱۰ ۱۷:۳۷
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۵ ۱۶:۱۶
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۹ ۱۷:۵۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۵:۳۵
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۴:۲۳
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۲:۴۸
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۱:۳۰
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۸ ۱۱:۱۹
 
۱۳۹۵/۰۸/۱۷ ۱۰:۰۶
 
۱۳۹۵/۰۱/۰۵ ۱۵:۰۰
 
 
کلمات کلیدی : پزشکیان، ابوترابی ، توکلی
 
رضا
Denmark
۱۳۹۵-۰۱-۰۷ ۱۰:۱۸:۱۸
کسانی که رفاه و خواست اکثریت مردم را نادیده می‌گیرند و اجیر منافع یک باند و منافع شخصی خود میشوند حذف میگردند توسط یک جامعه آگاه به منافع و حقوق خود. (3616945) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.