توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430146
قاتل نوزاد پنج ماهه بیماری روانی دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس گفت: مادری که نوزاد پنج ماهه خود را با سوزاندن در آتش کشت، بیماری اعصاب و روان دارد و تحت نظر پزشک معالج در شیراز بوده است.

سرهنگ کاووس محمدی شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: گزارش ماموران انتظامی حاکی از وضعیت نامناسب خانواده وی ناشی از فقر ، بی بضاعتی و عدم دسترسی آسان به مشاورین و مددکاران اجتماعی بوده است. وی اظهار کرد: برای پیشگیری از اینگونه حوادث، همکاری و همیاری سازمان های ارائه دهنده خدمات مشاوره ای رایگان ضروری است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: اداره مشاوره و مدد کاری این معاونت آمادگی دارد تا با انجام خدمات مشاوره ای رایگان با حضور کارشناسان متخصص مشاوره و مددکاری به خانواده های آسیب دیده و بی بضاعت از تکرار چنین حوادثی جلوگیری کند.

پیش از این یک مقام آگاه قضایی دراستان فارس روز شنبه با تایید خبر به آتش کشیده شدن نوزاد پنج ماهه در شیراز توسط مادرش ابراز داشت: این پرونده در مراحل تحقیقات قضایی قرار دارد و در بازپرسی شیراز در حال بررسی و تحقیقات است .

گفته شده مادر 34ساله اواخرهفته گذشته در یکی از محلات شیراز دختر پنج ماهه خود را به آتش کشیده و به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

مسئولان پزشکی نیز در تحقیقات انجام شده سوختگی شدید را عامل فوت این کودک خردسال اعلام کرده اند .
مادر این کودک در بازجویی های اولیه اعلام کرده است که با از دست دادن کنترل خود در یک لحظه دست به این جنایت زده است.

این مادر دربازجویی ها به ماموران گفته است: روز حادثه از گریه های دخترم خسته شده بودم و چون شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است او را به آتش کشیدم . این مادر،دختر خردسال خود را با ماده سوختنی آغشته کرده و کبریت را کشیده بود.
 
کلمات کلیدی : قاتل، قتل، نوزاد پنج ماهه ، بیماری روانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.