توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 440145
عراقچی در راه مجلس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سید عباس عراقچی معاون حقوقی و امور بین الملل وزیر امور خارجه این هفته با حضور در این کمیسیون، درباره چهارمین گزارش برجامی وزارت امور خارجه توضیح می دهد.

کمال دهقانی فیروز آبادی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: کمیسیون امنیت ملی مجلس، امروز پس از تعطیلات دو هفته ای، جلسه خواهد داشت و روز دقیق حضور آقای عراقچی مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: در این جلسه در این راستا که آیا افراد دیگری نیز از وزارت خارجه در جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور خواهند داشت یا خیر صحبت خواهیم کرد.
به گزارش ایرنا، چهارمین گزارش وزارت امور خارجه در مورد اجرای برجام که هر سه ماه یک بار می بایست به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارائه شود در موعد مقرر و در 28 دی ماه به این کمیسیون ارائه شد.
دومین گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد اجرای برجام که هر 6 ماه یک بار در جلسه علنی مجلس خوانده می شود، اسفند ماه آماده تحویل به مجلس و قرائت در صحن خواهد شد.
بر اساس قانون اقدام متقابل و متناسب جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام، وزارت امور خارجه موظف است هر سه ماه یک بار گزارشی از روند اجرای برجام به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ارایه دهد.
۱۳۹۶/۰۲/۰۳ ۱۲:۱۸
 
۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۱:۲۷
 
۱۳۹۵/۱۲/۰۴ ۱۰:۱۴
 
۱۳۹۵/۱۱/۰۶ ۱۰:۳۶
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۲
 
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ ۱۱:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۳ ۱۱:۰۸
 
۱۳۹۵/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۰
 
۱۳۹۵/۰۱/۳۱ ۱۳:۱۰
 
۱۳۹۴/۰۷/۲۳ ۰۹:۵۸
 
 
کلمات کلیدی : عباس عراقچی + توافق هسته ای + برجام + مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.